نظر: مرکز "آن را بازی امن" سیاست-ساخت اتحاد برای پایان دادن به در حال حاضر

در حالی که دولت مرکزی dithers بین غرور و بی نظمی در طول زمان از COVID-19 حماسه مشکلات برای مهاجرین همچنان ادام

توسط ELEMENTORSITE در 20 اردیبهشت 1399

در حالی که دولت مرکزی dithers بین غرور و بی نظمی در طول زمان از COVID-19 حماسه مشکلات برای مهاجرین همچنان ادامه دارد.

این تقریبا 60 روز پس از اولیه 24 ساعته مستند اعلام شد ساعت و تمدید سه هفته توسط بسیاری از کشورهای suo موتور اعلام زمان طولانی فریم. آنچه ثابت می ماند این است که سردرگمی در سیاست ها و اولویت. بدون یک نقشه راه روشنی ابلاغ به مرکز باقی می ماند واکنشی به جای فعال متناقض در مقیاس عمل و به شدت دچار کمبود در مدیریت خرید اینترنتی از مستند به خصوص در بخش های آسیب پذیر از جمله کارگران مهاجر.

در حالی که هند تا به حال به درستی مستقر یک رژیم سفت و سخت از مستند بالقوه اجتناب از توده عفونت در مراحل اولیه وجود دارد به نظر می رسد هیچ نشانه ای از عفونت منحنی اوج بر خلاف دولت خود را پیش بینی. اولیه برای حمایت از این مستند نشان داده نشان می دهد از کف زدن و روشنایی از diyasاست سریع ذوب به سردرگمی خال خال با رنگهای قرمز و سبز نشان زرد.

آنچه به وضوح می آید این است که ترس از غیر معصوم بوروکراسی که راحت ترین و در اجرای این مستند در طول فاز اولیه اما به نظر می رسد غیر plussed در حال حاضر زمانی که میلیون ها نفر از کارگران مهاجر می خواهید به بازگشت. در مواجهه با undaunting وظیفه حمل و نقل quarantining و پس از آزمایش آنها را به نظر می رسد که نمای کلی تاخیر اجتناب ناپذیر بازگشت به نظر می رسد به اجماع.

j97haf7s

چندین ایالت را شروع کرده اند ارسال کارگران مهاجر در قطار ویژه

قادر به درک این واقعیت ساده است که این مستند تنها می تواند به طور موثر برداشته هنگامی که مهاجران مجاز به بازگشت به مرکز باقی می ماند اشتباه در مورد حالت مقیاس و زمان. نوسان بین "قطار در مقابل هیچ قطار" در دنیای در حال تغییر سریع قرمز و پرتقال با بلیط پرداخت می شود و توسط کارگران مهاجر خود را در مقابل حامیان دولت اضافه کرده است به مبهم پاسخ از دولت.

از جان گذشته و ترس مهاجران و کارگران باید با صبر و حوصله منتظر اولیه مستند به برداشته شود به طوری که آنها می تواند بازگشت به خانه. در مواجهه با نوسانات غیر قابل پیش بینی از وضعیت سردرگمی در سیاست و دولت است که به نظر می رسد به طور فزاینده ای متمرکز به دنبال محافظت از همیشه در حال تغییر سیاست رژیم برای بازگشت این مهاجران همچنان یک رویای دور.

اجازه دهید روشن است - آن است که قانون اساسی و حقوق اساسی کارگران مهاجر قادر به بازگشت به خانه های خود و دولت موظف است به منظور تسهیل در همان ارائه لازم حمل و نقل. اینها بخش های آسیب پذیر جامعه که تا حد زیادی شده است از چپ به دفع کردن برای خود - در برخی موارد سوء استفاده کارفرمایان خود را که نمی پرداخت حقوق و یا ارائه امکانات اولیه - در طول مستند دوره است. در حال حاضر بخشی از بلند کردن اجسام از مستند ترس از خروج دسته جمعی از نیروی کار همان کارفرمایان در حال ایجاد موانع برای خود بازگشت. کارناتاکا تا به حال گفته لغو تمام قطار در درخواست از سازندگان' لابی; بحث برانگیز سفارش لغو شد مدت کوتاهی پس از. شاید اگر کارفرمایان تضمین کرده امکانات اولیه و ایمنی نیروی کار خود را در این وضعیت نمی خواهد بوجود آمده اند. این طعنه امیز که بسیار در انتظار شناختن کارگران مهاجر' کمک به اقتصاد هند می آید در یک هزینه بزرگ به خود را دارند.

m0ktq7h

"Thabira و توسعه behera" از Biripali روستا در بلنگیر منطقه شده است رشته در بمبئی همراه با 200 پسران دیگر از روستای خود را از مستند. به غیر از تسکین فوری از برخی از دوستان شخصی وجود دارد بسیار کمی من شده اند قادر به انجام کار برای آنها جز عمل به عنوان یک وکیل. آنها باید یک پزشکی تناسب اندام گواهی به سفر از دکتر پس از پرداخت 500 تومان و هر braving طولانی تراکم خطوط برای ساعت. 1200 پسران در بمبئی از بلنگیر به تنهایی که من می دانم کاربردی برای اتوبوس و سپس پس از آن قطار عبور می کند قبل از Odisha بالا دادگاه قرار دادن یک آچار در سفر خود به Odisha. دادگاه دستور داده است که هر مهاجر به دنبال بازگشت به تست منفی برای Coronavirus قبل از اینکه مجاز به سوار در خانه سفر. هر زمان که من صحبت می کنند به این پسران در بمبئی من می توانم حس افزایش وحشت و نا امیدی صدای خود را.

دیوان عالی کشور تا به امروز باقی ماند و یا به حالت تعلیق بالا دستور دادگاه. دادگاه عالی به نظر نمی رسد به درک که با محدود تست ظرفیت در کشور, تست lakhs از کارگران قبل از آنها مجاز به هیئت مدیره قطار است تقریبا غیر ممکن است و ممکن است ماه ها طول بکشد. و چه کسی تضمین می کند که همان کارگران یک بار تست شده و پاک برای رفتن به خانه نمی خواهد قرارداد عفونت در سفر خود را?

در مواجهه با وظیفه دلهره آور از بازگشایی اقتصاد کشورهای مختلف را متنوع کرده پاسخ. موضوع مشترک در همه این پاسخ شده است یکی از ترس و عدم اطمینان. عاری از بازخورد مردمی از راههای سیاسی اداری ساختار تصمیم گیری است که مورد ضرب و شتم به یک فلج کند. فقدان معتبر دولتی داده ها توسط دولت هند را تحت الشعاع قرار دادن این واقعیت از پایین مرگ و میر تا کنون. به عنوان ما همچنان به بازگشت کارگران مهاجر و حفظ و ایجاد موانع برای بازگشت آنها به رشد خود ادامه می ترسم و از جان گذشته.

انبوهی از unmonitored کارگران مهاجر باید راه می رفت و حدودا قاچاق خود را در تلاش برای به دست آوردن خانه و منجر به مرگ و میر و ناامیدی است. در حالی که دولت dithers در ساخت یک تصمیم روشن این را ادامه خواهد داد و احتمالا منجر به افزایش در گسترش عفونت در خانه. هیچ تصمیمی بدون خطرات و عواقب. در عین حال زیان بسیار بیشتر خواهد بود و هر دو از لحاظ اقتصادی و از نظر زندگی انسان اگر دولت همچنان به مسیر پیاده روی از احتیاط. یک زمان فارغ التحصیل از "Mann ki Baat" به "طعن & Dhan ki Baat" است که در اینجا مانند قبل از هرگز. رهبری سیاسی نیاز به دوباره اختراع خود را از محدود تعاریف "آن را بازی امن" سیاستگذاری به یکی از مصرف به خوبی مطلع و محاسبه ریسک. خواهد دولت هند افزایش به مناسبت?

(Kalikesh Narayan سینگ Deo دوم-زمان نشسته عضو پارلمان از Bolangir در Odisha و برجسته رهبر Biju Janata دال.)

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده در این مقاله از نظرات شخصی نویسنده. حقایق و نظرات مندرج در این مقاله نیست و منعکس کننده دیدگاه ها از NDTV و NDTV هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال همان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن