بزرگترین COVID مرکز در دهلی نو به اندازه 22 در زمینه فوتبال

جنوب دهلی نو دادرس BM Mishra گفت: این تاسیسات را تابع مانند 20 مینی بیمارستان.دهلی نو: به سرعت در حال افزایش ظ

توسط ELEMENTORSITE در 28 خرداد 1399
World's Largest COVID Facility In Delhi, The Size Of 22 Football Fields

جنوب دهلی نو دادرس BM Mishra گفت: این تاسیسات را تابع مانند 20 مینی بیمارستان.

دهلی نو:

به سرعت در حال افزایش ظرفیت آن و به طور موثر مدیریت پیش بینی موج coronavirus موارد در سرمایه های ملی دولت دهلی نو آغاز کرده است و تبدیل رادا Soami معنوی مرکز در جنوب دهلی نو به جهان بزرگترین موقت COVID-19 مرکز مراقبت با 10000 تخت.

یکی از جالب ترین ویژگی های این مرکز خواهد بود آن مقوا راه راه تخت که نیاز است sanitised اما می تواند و قابل بازیافت هستند.

"این تخت نیاز نمی شود sanitised به عنوان ویروس باقی نمی ماند پایدار روی مقوا برای بیش از 24 ساعت در فلز و چوب این ویروس می توانید اقامت تا پنج روز. این تخت نیز واقعا آسان به جمع آوری و از بین بردن. تهیه این تخت به صورت تسهیلات است که یک ماده از غرور و افتخار برای ما" گفت: Vikram Dhavan مدیر Dhavan جعبه ورق ظروف Pvt با مسئولیت محدود است که در ساخت و تهیه این تخت.

در چهترپور مرکز یک منطقه تحت پوشش از 12,50,000 متر مربع به عنوان بزرگ به عنوان فوتبال زیر 22 زمینه های از پیش نصب شده طرفداران و دوربین های مدار بسته که در آن تقریبا 3 لاخ مردم با حضور در خطبه قبل از همه گیر ساخت آن را انتخاب ایده آل به سرعت تبدیل به یک موقت COVID مرکز مراقبت.

"تسهیلات مورد استفاده قرار گرفت به پناهگاه کارگران مهاجر تا همین اواخر. آن جامعه آشپزخانه نیمه صنعتی و تغذیه می تواند هزاران نفر از مردم در یک زمان" Vikas Sethi از رادا Soami سات Beas Bhati معادن گفت.

South Delhi منطقه دادرس BM Mishra است که نظارت بر کار گفت: تسهیلات - تنظیم بودن هر Covid و بهداشت و درمان دستورالعمل دولت مرکزی - تابع مانند 20 مینی بیمارستان 500 تخت در هر.

"هر 500 تخت بیمارستان را 5-10 محوطه 50-100 تخت. ده درصد از تخت را تامین اکسیژن. اما آن را نمی خواهد باید هواکش. ما را ساخته اند ترتیبات برای ارجاع با فوق تخصص بيمارستان ويژه بيماران" آقای Mishra, گفت:, و اضافه کرد که در چهترپور تسهیلات خواهد شد که آمبولانس و خود را آسیب شناسی آزمایشگاهی برای تست.

جنوب دهلی نو منطقه دادرس اضافه شده است که حداقل 400 پزشکان خواهد شد مشغول به کار در اینجا در دو شیفت حمایت دو برابر تعداد امدادگران.

به اطمینان حاصل شود که امکانات به خوبی مدیریت آقای Mishra گفت: آنها در تلاش بودند برای اجرای بهترین e-مدیریت سیستم های مورد استفاده در بیمارستان. "ما در حال تلاش برای نصب کامپیوتر به طوری که همه چیز صاف و بدون درز," او گفت:, و اضافه کرد که آنها در حال تلاش برای تعیین نیروی انسانی نیاز دارد و گرفتن مقدار زیادی از کمک نظامی و شبه نظامی و خیر برای ماموت وظیفه.

"نظامی و شبه نظامی کمک خواهد کرد که با عملیات تعمیر و نگهداری و تدارکات و تجهیزات پزشکی و نیروی انسانی - بهداشت کارگران آسیب شناسان تکنسین, داروسازان," او گفت:.

ما در حال کار بر روی جای پای جنگ و ما امیدواریم که برای تکمیل آن 30 ژوئن, او گفت:.

با توجه به دولت دهلی نو را برآورد coronavirus موارد در سرمایه های ملی هستند به احتمال زیاد به نقض 5 لاخ-علامت جولای پایان. حدود یک لاخ تخت مورد نیاز خواهد بود برای COVID-19 بيمار.

دولت دهلی نو به تازگی به کارگردانی منطقه دادستانی و مقامات دیگر مربوط به ترتیبات برای 20,000 تخت اضافی.

این بود که علاوه بر 8,000 تخت خواهد بود که در دسترس ساخته شده تبدیل 500 مربیان راه آهن به عنوان در هر مورد اعلام شده توسط وزیر خانه آمیت شاه در روز یکشنبه. او همچنین اعلام کرد که مراحل ساخت 60 درصد coronavirus تخت در بیمارستان های خصوصی در دسترس در نرخ پایین تر و افزایش تست سه بار در شش روز.

این شهرستان در حال حاضر دارای حدود 10 ، 000 اختصاص داده شده COVID-19 تخت در دولت اجرا مرکزی و بیمارستان های خصوصی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن