این قیمت نفت سقوط نیست به عنوان بد آن را به عنوان به نظر می رسد — در اینجا به همین دلیل

چیزی که هرگز اتفاق افتاده است در بازار نفت اتفاق می افتد امروز: منفی قیمت نفت قرارداد.در حالی که بسیاری از مرد

توسط ELEMENTORSITE در 2 اردیبهشت 1399

چیزی که هرگز اتفاق افتاده است در بازار نفت اتفاق می افتد امروز: منفی قیمت نفت قرارداد.

در حالی که بسیاری از مردم ممکن است این را ببینید و فکر می کنم به طور کلی قیمت نفت منفی است وجود دارد نکات دقیق وظریف. پاسخ کوتاه این است که نه همه نفت رایگان است.

تصویر در بازار است که به عنوان تلخ به این چشم ظاهر تیتر نشان می دهد.

قراردادهای موکول به آینده گره خورده است به ویژه تاریخ تحویل. نسبت به پایان قرارداد تاریخ انقضا قیمت به طور معمول همگرایی با, فیزیکی, قیمت, نفت, به عنوان خریداران نهایی این قرارداد اشخاص مانند پالایشگاه و یا هواپیمایی که در حال رفتن به واقعی تحویل فیزیکی نفت.

قراردادهای آتی در نهایت در حال عقد قرارداد برای تحویل فیزیکی اساسی, کالا یا امنیت. در حالی که برخی از مردم در بازار حدس و گمان در قراردادهای دیگران در حال خرید و فروش است زیرا آنها باید برای استفاده از کالا های خود را. در نزدیکی قرارداد انقضا معامله گران فقط شروع به خرید ماه آینده قرارداد آتی. کسانی که اقامت در این موقعیت به روز پایانی به طور معمول خرید کالای فیزیکی مانند refiner.

وست تگزاس اینترمدیت قرارداد سقوط کرد که بیش از 100% در روز دوشنبه است که ممکن است برای تحویل و از آن منقضی می شود شنبه ، با این بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به تقاضای بی سابقه ای دست و با مخازن ذخیره سازی به سرعت پر کردن وجود دارد تقاضا برای نفت این قرارداد انقضای سه شنبه.

همین دلیل است که آن را تبدیل منفی به معنی تولید خواهد پرداخت برای دریافت این نفت دست خود را به دلیل وجود دارد هیچ کس که نیاز دارد که نفت خام این هفته با کشور shutdown.

قراردادهای آتی تجارت با ماه. قرارداد برای تحویل در ماه ژوئن بود 16 درصد کمتر در $21.04 در هر بشکه رسید.

بنابراین پس از قرارداد منقضی می شود در روز سه شنبه نفت می تواند به بالای 20 دلار.

ایالات متحده آمریکا صندوق نفت که آهنگ قیمت انواع نفت در بازار معاملات آتی کاهش یافت و فقط 10 درصد است.

حجم معاملات نیز نسبتا نازک در قرارداد ممکن. با توجه به داده ها از CME Group, دوره بود در حدود 126,400. مقایسه حجم برای ماه ژوئن قرارداد نزدیک به 800,000.

جان Kilduff از دوباره سرمایه نسبت به شیرجه رفتن در قرارداد ممکن به این واقعیت است که "فیزیکی نفت شرایط بازار هستند یک فاجعه و نگرانی ها در مورد پیدا کردن ذخیره سازی در دسترس."

دراز مدت او گفت که این تصویر به نظر می رسد روشن تر است.

"بالاتر از قیمت دیگر-مورخ قراردادهای آتی نشان می دهد از بازار انتظار دارند برخی از سطح از پاکسازی در بازار نقدی طی چند ماه آینده گفت:" CNBC. "با توجه به کاهش سریع در ایالات متحده تعداد دکل نفت و انتظار تقلیل توسط اوپک+ اعضای این یک فرض منطقی."

که گفت: او اشاره کرد که به عنوان قراردادهای پس از آن رسیدن به انقضای آنها می تواند شرکت خود را در "راهپیمایی مرگ پایین به سمت فوق العاده کم قیمت نقدی."

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب