چین عبور می کند بحث امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ

پلیس هنگ کنگ گارد افتخار می آفریند چینی پرچم ملی و یک دلار هنگ کنگ پرچم در یک پرچم بالا بردن مراسم در گلدن Hul

توسط ELEMENTORSITE در 10 تیر 1399

پلیس هنگ کنگ گارد افتخار می آفریند چینی پرچم ملی و یک دلار هنگ کنگ پرچم در یک پرچم بالا بردن مراسم در گلدن Hullett مربع در 15 ژوئن 2020 در هنگ کنگ, چین.

آنتونی کوان | گتی ایماژ

تصمیم گیری بدن در چین را مجلس تصویب کرده است ستیز امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ به گفته یک عضو کمیته دائمی چین ملی.

Tam یی چانگ تنها در هنگ کنگ نماینده به این کمیته تایید گزارش های رسانه ها این است که قانون را تصویب کرده است در یک کنفرانس مطبوعاتی. رویترز اشاره, تلویزیون کابلی زودتر و گزارش داد که این قانون به اتفاق آرا تصویب شد.

می آید جلوتر از فردا سالگرد مارک هنگ کنگ تحویل از انگلستان به سرزمین اصلی چین در جولای 1, 1997.

دلار هنگ کنگ — یک مستعمره سابق بریتانیا اداره تحت "یک کشور دو سیستم" چارچوب — برخوردار از آزادی که دیگر شهرستانها چینی ندارد. آنها عبارتند از محدود انتخابات حقوق و تا حد زیادی جدا حقوقی و سیستم اقتصادی.

اما منتقدان می گویند این قانون جدید را تضعیف استقلال وعده داده شده به منطقه ویژه اداری زمانی که آن را تحویل به چین 23 سال پیش.

پکن می گوید این قانون با هدف منع تجزیه طلبی براندازی دولت قدرت تروریسم فعالیت و دخالت خارجی. آن پیشنهاد در چین سالانه مجلس نشست در اواخر ماه مه و پرسیده تظاهرات در هنگ کنگ بیش از ترس است که آزادی در این شهرستان خواهد بود فرسایش.

گزارش زیر از این قانون در حال تصویب برجسته فعال جاشوا وانگ اعلام کرد که او را پله به عنوان دبیر طرفدار دموکراسی, پارتی, Demosisto و خروج از این گروه است. اعضای ناتان قانون و اگنس چو مشابه ساخته شده اطلاعیه on Facebook.

جنوب چین صبح پست گزارش داد که دلار هنگ کنگ نمایندگان به چین بالا مشاوره خواسته شده است برای حضور در یک جلسه در 3 p. m. روز سه شنبه. آن را نیز ذکر منابع که گفت دولت خبرگزاری شین هوا خواهد انتشار جزئیات این قانون در بعد از ظهر. کامل پیش نویس قانون شده است علنا نشان داد تا کنون.

جنجال بر سر قانون

بسیاری از آنها نگران پکن تجاوز در هنگ کنگ حقوق و آزادی زمانی که این قانون پیشنهاد شد در بخشی به دلیل حرکت خواهد دور زدن شهر را ساختند ،

هنگ کنگ وعده داده شده بود و سطح بالایی از خودمختاری برای 50 سال پس از تحویل — یا تا 2047. وجود شفافیت در چه زمانی رخ خواهد داد که سیاست متوقف است.

آن را نیز دیده می شود به عنوان یک راه برای چین برای به دست آوردن کنترل بیشتر پس از هنگ کنگ دیدم طولانی مدت — و گاهی اوقات خشونت —تظاهرات بیش از یک در حال حاضر خارج استرداد لایحه.

در اوایل این هفته گروه اوراسیا گفت که عبور از قانون قبل از سالگرد تحویل می تواند نشانه ای که پکن می خواهد به "سرکوب تظاهرات به مراتب جلوتر" از هنگ کنگ شورای قانونگذاری انتخابات در ماه سپتامبر. اگر قانون را به اثر قبل از سالانه مارس در جولای 1, آن می تواند در معرض تظاهرکنندگان به خطرات قانونی و "بیشتر sap حرکت از معترضان" اوراسیا گفت.

در ضمن کسب و کار نیاز به یک قانون تامین, اما می خواهم به دانستن آنچه مستلزم آن و چگونه آن را اجرا خواهد David Dodwell مدیر اجرایی هنگ کنگ-اپک سیاست های تجاری گروه گفت: CNBC در اوایل ماه ژوئن است.

رویترز گزارش داد که امنیت ملی اداره می شود در هنگ کنگ به جمع آوری اطلاعات و رسیدگی به جرایم مربوط به و که این شهر با رهبر, کری لام خواهد بود و مجاز به انتخاب خاص قضات به شنیدن امنیت ملی موارد است.

لام گفت: او نمی خواهد انجام این کار, اما انتخاب یک پانل از قضات که قوه قضائیه می تواند از را انتخاب کنید با توجه به انتخاب.

او همچنین گفت که قانون جدید نه تجاوز در هنگ کنگ راه زندگی, اما هدف یک "اقلیت کوچک غیر قانونی و اعمال جنایی."

بین المللی واکنش

کشورها از جمله انگلستان را مورد انتقاد پکن بیش از قانون است که آنها می گویند تجاوز به حقوق هنگ کنگ شهروندان است. پارلمان اروپا در این ماه رای دادند برای اتحادیه اروپا به چین را به دیوان بین المللی دادگستری اگر امنیت ملی در قانون اعمال شده در هنگ کنگ به رویترز گزارش داد.

آمریکا هفته گذشته به تصویب قانونی که تحمیل اجباری تحریم ها علیه افراد و یا شرکت هایی است که تلاش های چین برای محدود کردن هنگ کنگ استقلال. اما برای هنگ کنگ استقلال عمل برای تبدیل شدن به قانون باید به تصویب مجلس نمایندگان و امضای رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

آن را پس از وزیر خارجه مایک Pompeo گفت: کنگره در اواخر ماه مه که این شهر دیگر بسیار مستقل از چین است.

چین رسید برگشت و خواست آمریکا به دخالت در امور داخلی.

"مهم نیست که چقدر پر سر و صدا نیروهای جدایی طلب در هنگ کنگ و چگونه تحت فشار خارجی ضد چین نیروهای آنها نمی توانند متوقف چین را تعیین و اقدامات برای ترویج هنگ کنگ امنیت ملی قانون" گفت: ژائو Lijian معاون مدیر چینی وزارت امور خارجه و وزارت اطلاعات. "طرح های خود را با شکست مواجه خواهد شد و این لایحه مربوطه نیز یک تکه کاغذ از ضایعات."

— CNBC Huileng قهوهای مایل به زرد ین ن لی تاکر Higgins کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب