سرمایه گذاری در ESG باید حداقل دو " در این سال محقق می گوید

به دنبال چیز بزرگ بعدی?در سال 2020 که به خوبی می تواند ESG سرمایه گذاری پایان نامه که اقدام به خرید به شرکت ها

توسط ELEMENTORSITE در 18 خرداد 1399

به دنبال چیز بزرگ بعدی?

در سال 2020 که به خوبی می تواند ESG سرمایه گذاری پایان نامه که اقدام به خرید به شرکت هایی که نمره بسیار خاص زیست محیطی, اجتماعی و حکومت عوامل است. که با توجه به تام Lydon مدیر عامل شرکت تحقیق در مورد سیستم عامل ETF روند و ETF Database که می بیند دارایی در ESG به سرعت در حال رشد در این سال با وجود طولانی ریسک در بازار.

Lydon گفت CNBC "ETF لبه" در روز دوشنبه است که سرمایه گذاری در ESG "باید حداقل دو برابر" به عنوان سرمایه گذاران کسب اطلاعات بیشتر در مورد استراتژی است.

شرکت تحقیقات ETFGI گفت: در اوایل سال جاری که در سطح جهانی ESG ETFs در تعلق به حال حدود 52 میلیارد دلار دارایی های تحت مدیریت کسری از 6 $تریلیون کلی ETF بازار است.

"ما در حال صحبت کردن با مشاوران که در حال آمدن به ETF روند و ETF Database تمام وقت و شما شروع به دیدن فقط با طبیعت آنها را به خواندن بیشتر ESG-داستان های مربوط و به دنبال در بیشتر ESG-مربوط ETFs و حفر کردن به آرایش خود را که قطعا وجود دارد علاقه بیشتری وجود دارد" Lydon گفت. "این واقعیت وجود دارد که کمی از outperformance نیز بزرگ است."

S&P 500 ESG شاخص که آهنگ های بهینه سازی سبد از S&P سهام شده اند که به ثمر رساند در ESG متریک و توزیع خود را بر اساس بازار کلاه پایین است 3% در سال به تاریخ در حالی که S&P به خودی خود پایین 4 درصد.

فراتر از آن است که خود را بزرگترین دارایی های برخی از چهره های آشنا. مایکروسافت, آمازون, Alphabet, Apple و Facebook در میان بزرگترین معاملات در این شاخص است که می تواند یکی دیگر از عوامل جذب سرمایه گذاران به ESG-بر اساس بودجه Lydon گفت.

"کسانی که شرکت هایی که نه تنها در حال انجام به خوبی در این coronavirus محیط زیست اما احتمالا در آینده بر انتهای دیگر از این رفتن به ادامه را به خوبی انجام" مدیر عامل شرکت گفت. "و اگر آن را بالا ESG نمرات که آنها انجام می دهند که هیچ کاری نمی کند اما کمک به بهبود اعتماد به نفس از سرمایه گذار به طور متوسط وجود دارد. اگر آنها می توانند نه تنها سرمایه گذاری در شرکت های خوب از نظر سودآوری اما خوب شرکت ها از نظر ارزش آن را به بهترین از همه جهان است."

در پایان روز, S&P به هدف با آن ESG شاخص به آینه معیار نزدیک در حالی که با استفاده از اطلاعات دیگر به طور موثر سازماندهی مجدد شاخص با توجه به ESG ارزش مونا نقوی رئیس ESG محصول استراتژی در S&P Dow Jones شاخص گفت: در همان "ETF لبه" ،

"اشتباه نکنید: ESG در مورد, مالی, مواد, اطلاعات, حتی اگر آن می آید از غیر مالی منابع" Naqvi گفت.

"هنگامی که شما به دنبال چیزی شبیه به حروف الفبا ... و آنچه در آن است که باعث می شود آنها را بهتر از برخی از آنها صنعت همسالان شما به دنبال در یک صنعت خاص مقایسه نسبی" او گفت:. "آیا آنها به انجام بهتر در آن محیط زیست, اجتماعی و حکومت مسائلی که بیشتر مربوط به دراز مدت موفقیت, موفقیت مالی, از کسانی که کسب و کار نسبت به صنعت و همسالان? و واقعا که چه ESG در نهایت مورد: بیشتر مطلع سرمایه گذاری تصمیم گیری است."

در نهایت Naqvi انتظار ESG استراتژی برای تبدیل شدن به یک ابزار برای سرمایه گذاران به دنبال به چین اخلاق خود را با کیف پول خود را.

"من فکر می کنم ESG در حال رفتن به ابزار است که نقشه راه است که اجازه می دهد تا سرمایه گذاران و جامعه به طور گسترده تر به نگه دارید شرکت به حساب مطمئن شوید که مسائل ما در مورد مراقبت از سراسر جامعه — می شود آن را عدالت اجتماعی بود آن نابرابری یا تنوع یا هر آن ممکن است — [هستند] در واقع منعکس شده در این شرکت است که ما در حال سرمایه گذاری در," او گفت:. "ESG است ... جعبه ابزار اجازه می دهد تا ما را به انجام آن و مطمئن شوید که شرکت ها برگزار می شود به حساب آورد و در واقع ما برخی از توانایی نفوذ در آنها را از طریق سرمایه گذاری ما."

سلب مسئولیتtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب