57 دختران در دولت-اجرا در خانه تا کنپور تست مثبت برای COVID-19

پنج نفر از 57 دختران که تست مثبت شد باردار قبل از آنها بستری شده بودند به پناهگاهکنپور: پنجاه و هفت دختران که

توسط ELEMENTORSITE در 1 تیر 1399
57 Girls At Government-Run Home In UP's Kanpur Test Positive For COVID-19

پنج نفر از 57 دختران که تست مثبت شد باردار قبل از آنها بستری شده بودند به پناهگاه

کنپور:

پنجاه و هفت دختران که در یک دولت-اجرای سرپناه در اوتار پرادش را کنپور باید آزمایش مثبت برای رمان coronavirus در هفته گذشته. این به این معنی این موسسه در حال حاضر یک COVID-19 خوشه ای در یک شهر در حال حاضر مبارزه با بالا caseload.

همه 57 دختران منتقل شده به COVID-19 بیمارستان در حالی که کارکنان و کسانی که دختران نه آلوده شده است و آزار و کل تسهیلات بوده است مهر و موم شده.

وجود اختلاف در اوایل روز یکشنبه پس از رسانه های محلی گزارش داد که حداقل دو نفر از این دختران به ترتيب باردار در طول یک معاینه پزشکی, بالا بردن سوال در مورد پناهگاه که قرار است به حفاظت از آنها.

اما در اواخر شب روشن شدن کنپور منطقه دادرس گفته است که اگر چه پنج نفر از کسانی که تا به حال آزمایش مثبت شد, در واقع, باردار, بارداری خود را رخ داده است قبل از آنها بستری شده بودند به پناهگاه در ماه دسامبر سال گذشته است.

"آنها (پنج) فرستاده شدند در اینجا به این پناهگاه از طریق پنج فرزند رفاه کمیته در مناطق مختلف. این موارد تحت POCSO (حفاظت از کودکان از جرائم جنسی) عمل می کنند. زمانی که آنها بستری شده بودند به پناهگاه آنها در حال حاضر باردار" دکتر ژی باند دایره استراتژیک Dev Tiwari منطقه بازپرس گفت.

Raj Kapoor, یک عضو از دولت زنان کمیسیون به رسانه ها گفت که این دختران احتمالا آلوده پس از پناهگاه خانه, کارکنان, بازدید از یک کنپور بیمارستان با دو دختر آمد به تماس با COVID-19 بيمار.

کانپور در حال حاضر دارای 400 فعال coronavirus موارد - دوم-بالاترین در کشور است. تنها Noida در منطقه سرمایه ملی است بیشتر با 577 موارد است.

در سراسر اوتار پرادش وجود دارد تقریبا 17,000 موارد که کمی بیش از 6000 فعال هستند. دولت ثبت 507 مرگ و میر مرتبط با عفونت ویروس.

ملی COVID-19 تعداد عبور 4.1 لاخ امروز; 15,413 موارد گزارش شده در 24 ساعت گذشته از دولت گفت: در صبح است. 13,254 مرگ و میر شده است مربوط به ویروس.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب