شما می توانید استاد Adobe پرطرفدارترین ابزار از خانه برای تنها $34

اگر وجود دارد هر گونه پوشش نقره ای به گیر بودن در خانه در حال حاضر این واقعیت است که بسیاری از ما راه به زمان

توسط ELEMENTORSITE در 25 فروردین 1399

اگر وجود دارد هر گونه پوشش نقره ای به گیر بودن در خانه در حال حاضر این واقعیت است که بسیاری از ما راه به زمان بیشتری برای مراقبت از آن چیزهایی است که نشسته است بر پشت ما سوز برای سنین مانند beefing تا ما رزومه.

اگر شما به دنبال برای اضافه کردن بیشتر خلاق چرخش خود را به skillset شما باید در نظر تسلط بر ابزار در نرم افزار Adobe Creative Cloud. Adobe CC است, بعد از همه, رفتن به پلت فرم برای خلاق نرم افزار است و در بسیاری از زمینه ها باید بدانید در زمینه های مانند طراحی گرافیک و ویرایش ویدئو و عکاسی.

این همه در یک نرم افزار Adobe Creative Cloud Suite گواهینامه بسته نرم افزاری به شما آموزش تمام مهارت های لازم برای کارشناسی ارشد نرم افزار Adobe CC داغترین ابزار سمت راست از صفحه اصلی و آن را در فروش برای تنها $34 امروز.

این هشت دوره به شما بیش از 500 درس برای یادگیری همه چیز از ویرایش عکس به انیمیشن با برخی از نرم افزار Adobe CC را بالا ابزار (شامل نمی شود). در این بسته نرم افزاری شما یاد خواهید گرفت:

  • پس از اثر: استاندارد صنعت برای motion graphics و visual effects, After Effects حیاتی برای مدرن انیماتور. شما می خواهید به یادگیری اصول اولیه تمام راه را تا به متخصص درس در انیمیشن اثرات و عنوان.
  • تصویرگر: هر کس می داند که چقدر مهم یک لوگوی بزرگ است. تصویرگر برتر ابزار برای طراحان گرافیک در سراسر جهان این آموزش به شما تا به سرعت.
  • دیزاین: این ابزار بالا باقی مانده نشر رومیزی و نرم افزار حروف چینی. راه خود را از طریق این بسته نرم افزاری, و شما خواهید یاد بگیرند که چگونه برای ایجاد خیره کننده آگهی مجلات ارائه کتاب و خیلی بیشتر.
  • لایت روم: با یک شیرجه عمیق به این ضروری ابزار ویرایش عکس شما یاد بگیرند که چگونه به کارشناسی کارشناسی ارشد درجه بندی رنگ پوست رتوش تضاد و لمس یو پی اس.
  • فتوشاپ: به سرعت با کلاسیک نرم افزار ویرایش عکس مدرن است که عکاسان نمی تواند به نادیده گرفتن.
  • پریمایر: این که آیا شما در حال ایجاد یک فیلم مستند و یا تلاش برای ویرایش ویدئوها برای رسانه های اجتماعی Premiere Pro ارائه می دهد همه چیز مدرن video editor نیاز به تولید کار شگفت انگیز است. این بسته نرم افزاری را به شما آموزش ملزومات است.
  • Spark: A بنیادی ابزار برای بازاریابی آنلاین جرقه کمک خواهد کرد که شما ناخن, هر, ارائه, مهارت های شگفت انگیز و درخشش در رسانه های اجتماعی. استاد باید بدانید عناصر در این مجموعه است.

در حال حاضر همه در یک نرم افزار Adobe Creative Cloud Suite بسته نرم افزاری گواهینامه دارای چشمگیر 4.5 ستاره در رتبه بنابراین شما می توانید اعتماد شما در حال یادگیری از کیفیت منابع.

امکان استفاده از این دوره مجموعه عظیم تخفیف های امروز! استاد این نرم افزار Adobe مهارت ها فقط برای $34.

قیمت موضوع را تغییر دهید.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

تصویر پوشش از طریق FunkyFocus/Pixabay


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب