مغلوب ساختن پیشی جستن اداره هوا قطره به ارسال بیشتر coronavirus امداد پول

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند به مطبوعات به عنوان او حرکت کاخ سفید در واشنگ

توسط ELEMENTORSITE در 2 خرداد 1399

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند به مطبوعات به عنوان او حرکت کاخ سفید در واشنگتن دی سی در تاریخ 21 مه سال 2020 است.

مندل فا نگن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مشاوران او نشان داد که حمایت های بیشتری را برای دور جدیدی از کروناویروس امداد هزینه های این هفته به عنوان آسیب های اقتصادی از این بیماری همه گیر مانت.

رئیس جمهور در روز پنج شنبه گفت: "من فکر می کنم ما در حال رفتن به کمک به مردم" و "گرفتن برخی از پول برای آنها" به عنوان ده ها میلیون ها نفر از آمریکایی ها از دست دادن حقوق و کسب و کار در تلاش برای زنده ماندن با بهداشت عمومی محدودیت هنوز هم در خیلی از کشور است. او افزود که ایالات متحده می تواند "یک شات زیبا" در محرک.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران خود را تکرار کرد. در صبح روز جمعه مشاور اقتصادی کوین Hassett سی ان ان گفت که دور دیگری از کمک های "خیلی زیاد" گفت: او معتقد است "این آینده زودتر و نه بعد."

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin روز پنجشنبه گفت که او می بیند یک "احتمال قوی" ایالات متحده نیاز بیشتر محرک.

حمایت های نصب شده در کاخ سفید به کنگره نتواند به اعتصاب یک اجماع در مورد چگونه برای بلند کردن یک اقتصاد آمریکا سقوط تحت وزن از بیماری همه گیر. بیش از 38 میلیون نفر ثبت مدعیان از آنجا که بحران آغاز شده و در سه ماهه دوم تولید ناخالص داخلی است و انتظار می رود به سقوط.

دموکرات ها را تحت فشار قرار دادند برای یک اقدام فوری و فراگیر برنامه ریزی برای فشار بیشتر پول خرج کردن به افراد گسترش شبکه امنیت اجتماعی در طول بحران و رای گیری امن با گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری دسترسی داشته باشید. خانه گذشت 3 تریلیون دلار بسته امداد در هفته گذشته.

پس از کم اهمیت جلوه دادن نیاز برای بیشتر هزینه های دولت فدرال به توافق-برگزار سنا آغاز شده است برای باز کردن درب به یک باریک تر کمک پیشنهاد. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته که بعد از لایحه باید هزینه بیش از $1 تریلیون دلار با توجه به Axios. رئیس جمهور است و به طور کلی نشان داد بیشتر راحتی با رایگان هزینه از متحدان جمهوری خواه در کنگره است.

سیاستگذاران خواهد شد البته باید به پین کردن یک مقدار زیادی از جزئیات. دموکرات ها را تحت فشار قرار دادند برای دومین محرک چک به افراد تا 1200 $و تهمت به نظر می رسد که در آغوش ایده. کنگره جمهوری خواهان در حال حاضر حمایت مستقیم پرداخت یک بار در ماه مارس است.

اما چند نکته دیگر می تواند به اثبات خاردار. در حالی که دموکرات ها می خواهند به گسترش 600 $در هر هفته افزایش فدرال بیمه بیکاری بهره مند شوند شش ماه مک کانل گفته او مخالف اجازه آن را فراتر از آن ژوئیه انقضا.

دموکرات ها می خواهند حدود 1 تریلیون دلار برای کمک به دولت های ایالتی و محلی پوشش افزایش هزینه ها و درآمد از دست رفته با توجه به همه گیر — یک کل ایران نمی خواهد در آغوش. تهمت نیز نشان داد برخی از تمایل به ارسال کمک های بیشتر به دولت ها و شهرداری ها.

در ضمن خواهان به تصویب مسئولیت حمایت از پزشکان و کسب و کار به عنوان کشور بازگشایی. دموکرات ها نمی خواهند برای ایجاد یک گسترده سپر از پرونده های حقوقی. مقامات کاخ سفید را در آغوش ارائه همراه با توافق اعضای کنگره است.

رسمی قانون مذاکرات بین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کنگره متوقف شده در حال حاضر.

خانه خواهد شد در جلسه برای بخشی از هفته آینده. این طرح به تصویب یک لایحه دو حزبی است که با هدف تشویق کسب و کارهای کوچک به rehire کارگران با کاهش محدودیت های در مورد چگونه آنها می توانند با استفاده از کمک های دولتی و دریافت وام بخشش.

سنا قصد دارد برای آینده تشکیل جلسه در تاریخ 1 ژوئن.

اشتراک CNBC در یوتیوب.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب