مغلوب ساختن پیشی جستن تولسا تجمع پیشبرد اعضای تیم تست مثبت برای coronavirus

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طی یک میزگرد در دولت اتاق غذاخوری کاخ سفید 18 ژوئن 2020

توسط ELEMENTORSITE در 1 تیر 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طی یک میزگرد در دولت اتاق غذاخوری کاخ سفید 18 ژوئن 2020 در واشنگتن, DC.

الکس ونگ/گتی ایماژ

شش عضو از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشرفت تیم آماده تولسا تجمع که آغاز و شنبه شب باید آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به انتخاب مجدد او به مبارزات انتخاباتی.

"هر پروتکل های ایمنی مبارزات انتخاباتی کارکنان در حال آزمایش برای COVID-19 قبل از حوادث. شش نفر از پیشرفت تیم آزمایش مثبت از صدها نفر از آزمایشات انجام شده و قرنطینه روش بلافاصله اجرا شود" گفت: تیم Murtaugh کمپین ارتباطات مدیر.

"هیچ COVID مثبت کارکنان و یا هر کسی که در تماس نزدیک خواهد بود در تجمع امروز و یا در نزدیکی شرکت کنندگان و مقامات منتخب. همانطور که قبلا اعلام, همه تجمع کنندگان داده می شود متوسط چک قبل از رفتن را از طریق امنیتی که در آن نقطه آنها داده می شود مچبند facemasks و ضد عفونی کننده دست."

یک منبع آشنا با این موضوع می گوید NBC News کارکنان شده اند بر روی زمین برای حدود یک هفته نشده اند با پوشیدن ماسک شده اند و از رفتن به رستوران. این منبع می گوید: برگ برنده های کمپین است که در حال حاضر انجام تماس ردیابی.

از شش نفر از اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن پیشرفت تیم که تست مثبت برای coronavirus پیش از تولسا رالی حداقل دو تا از آنها در ایالات متحده Secret Service عوامل مجری قانون گفته NBC News.

CNBC رسیده به USSS نظر اما نه بلافاصله دریافت پاسخ.

این اخبار به شرح زیر گزارش می دهد که منجر اعضای coronavirus نیروی کار از جمله کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci هشدار داد مقامات کاخ سفید در مورد خطرات بهداشتی از برگزاری مقیاس بزرگ داخل سالن تجمعات انتخاباتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تصمیم به ادامه با این رویداد این ادعا که شرکت کنندگان "فرض کنیم شخصی در معرض خطر" و "که بخشی از زندگی است."

مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در تولسا انتظار می رود که بسته به 20000 نفر در داخل بانک اوکلاهما مرکز کنوانسیون.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: آن انجام می شود متوسط چک برای شرکت کنندگان و ارائه آنها را با ماسک و ضد عفونی کننده دست بر ورود اما آیا نشان نمی دهد که آیا اجتماعی فاصله اقدامات می تواند اجرا شود و گفت: با پوشیدن ماسک اختیاری خواهد بود.

بیش از 2.2 میلیون نفر در حال آزمایش مثبت برای کروناویروس در آمریکا و حداقل 119,475 مردم فوت کرده اند با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 10000 نفر تست مثبت در اوکلاهما و حداقل 368 نفر کشته شده اند.

تولسا در بخش بهداشت و درمان کاهش یافته است به نظر به طور خاص در این تجمع اما در بیانیه ای گفت به CNBC که "تولسا وزارت بهداشت است که در مورد ایمنی از هر جمع زیادی از مردم در فضاهای محصور که در آن اجتماعی فاصله دشوار است برای حفظ."

نگرانی نیز مطرح شده درباره رویداد را در زمان و مکان. Tulsa, اوکلاهما, محل 1921 تولسا مسابقه کشتار که در آن سفید و اوباش کشته ساکنان سیاه و نابود سیاه متعلق به کسب و کار. این تجمع در اصل برنامه ریزی شده را در Juneteenth — روز بزرگداشت پایان برده داری در آمریکا — اما موکول شد.

روز جمعه تهمت و تهدید کسانی که ممکن است در اعتراض به این رویداد است.

به روز رسانی: این داستان به روز شده است تا منعکس کننده اطلاعات جدید که دو نفر از این شش نفر که تست مثبت ممکن است سرویس مخفی اعضای.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن