این است که محبوب ترین کوکتل در دولت خود را با توجه به گوگل

آنچه که شما در حال نوشیدن در آرکانزاس? که جرعه جرعه آنچه در داکوتای جنوبی و یا واشنگتن ؟ ما می دانیم که آمریکا

توسط ELEMENTORSITE در 31 اردیبهشت 1399

آنچه که شما در حال نوشیدن در آرکانزاس? که جرعه جرعه آنچه در داکوتای جنوبی و یا واشنگتن ؟ ما می دانیم که آمریکایی ها در حال خرید الکل بیشتر از نرمال در حالی که آنها در خانه گیر کرده — احتمالا حداقل در بخشی به دلیل آنها نمی تواند متوقف شود توسط نوار در راه خانه خود را برای یک ساعت یک مبارک — اما آنچه مردم در واقع با همه که الکل آنها خرید ؟ گوگل برخی از حفر و فقط خود را منتشر لیست نوشیدنی هایی که مردم در هر کشور منحصر به فرد برای جستجو در سه هفته گذشته این معنی است که آنها را برای جستجو است که نوشیدن بیش از هر جای دیگری در ایالات متحده

پس چه نوع از چیزهایی که مردم مخلوط کردن برای خود را ؟ بسیاری از پیر Fashionedsبیشتر. Washington, d. C., ماساچوست, نبراسکا, New Hampshire, New Mexico, اورگان, ویرجینیا و واشنگتن تمام جستجو برای نوشیدن. آن را به سادگی قطعا کمک می کند تا در ساخت آن خوب قرنطینه کوکتل — شما فقط نیاز به ویسکی و قند و bitters.

شاید در بدیهی ترین گزینه New York جستجو برای منهتن (یکی دیگر از ساده کوکتل — که دوباره نیاز فقط ویسکی و bitters این بار با علاوه بر این از آب سیب). اما آن را نیز انتخاب نوشیدنی برای ایلینوی و نیوجرسی. Kamikazes (سه ثانیه ودکا و آب آهک) محبوب بودند, هم در صدر فهرست پنج متحده است. و سه متحده بودند ولع مصرف کیهان (همان Kamikazes به علاوه قره قاط). پلمس (آب گریپ فروت و آب لیمو) نشان داد همه در امتداد مرز مکزیک — کالیفرنیا و آریزونا و تگزاس.

اما فراموش نکنید سادگی: آلاباما و کلرادو نیاز به دانستن چگونه به طوفانکه نیاز به چندین نوع آب و عجیب و غریب, در میان چیزهای دیگر (میوه شور!), می سی سی پی در حال جستجو برای یک داروی مسکنو مونتانا برای آبی هاوایی.

جالب ترین جستجوهای گرچه همیشه یکی-آف: چرا مینه سوتا عشق Oliveto (سه ثانیه, جین, ساده, شربت و سفیده تخم مرغ) ، چرا آرکانزاس تنها به دنبال منجمد Daiquiris? ما می توانید حدس بزنید فلوریدا استدلال پشت Cuba Libre, اما آنچه در مورد ایندیانا شور و شوق برای فرانسه 75? که به نظر می رسد مانند آن را باید لوئیزیانا که به جای (همراه با تنسی و کارولینای شمالی) رفت و با Bushwacker. است و دلیلی وجود دارد که تنها اوهایو در حال جستجو برای کوکتل های مورد علاقه خود را به Boulevardier?

در اینجا لیست کامل.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب