"البته ما حضور در جلسه مجلس": تیم خلبان معترضان در هاریانا

تیم Sachin خلبان در هاریانا: هیچ تاریخ ثابت شده است برای بازگشت به, Jaipur.جیپور/ دهلی نو: یک روز پس از راجستا

توسط ELEMENTORSITE در 9 مرداد 1399
'Of Course We'll Attend Assembly Session': Team Pilot, Camped In Haryana

تیم Sachin خلبان در هاریانا: هیچ تاریخ ثابت شده است برای بازگشت به, Jaipur.

جیپور/ دهلی نو:

یک روز پس از راجستان فرماندار Kalraj Mishra در نهایت به تصویب مجمع جلسه از تاریخ 14 اوت پس از درخواست های متعدد از وزیر Ashok Gehlot شورشی MLAs معترضان در هاریانا می گویند که آنها خواهد داشت نشسته است. Sachin خلبان و 18 شورشی MLAs هستند بنا به گزارش بحث درخواست برای حفاظت از بازگشت به دبی برای اولین بار از آنها شکست صفوف با حزب کنگره.

یکی از شورشی MLAs پرسید که آیا آنها می حضور در این جلسه گفت: NDTV: "البته ما شرکت خواهد کرد."

هیچ تاریخ ثابت شده است برای بازگشت به جیپور; اند کمپینگ در دو استراحتگاه در Manesar در نزدیکی دهلی نو پس از جولای 11, زمانی که Sachin خلبان خود را راه اندازی شورش.

اگر شورشیان آیا حضور در این جلسه آنها خواهد ایستاد صلاحیت برای هجوم شلاق. آنها در حال حاضر در حال مبارزه با بلندگو CP Joshi حرکت به رد صلاحیت آنها بر کنگره شکایت برای غرقه شدن در ضد فعالیت های حزب.

این راجستان دادگاه عالی است شنیدن تیم خلبان درخواست چالش برانگیز رد صلاحیت اعلامیه خدمت به آنها را در ژوئن 15.

وزیر Gehlot ادعا می کند او به حمایت از 102 MLAs در 200 عضو راجستان مجمع یکی گذشته اکثریت خوانده شده را علامت. در میان عواملی که تهدید می کند که چوب خط حساب کردن در حال شورشیان.

شورشیان ادعا می کنند آنها را حدود 30 MLAs در کنار خود دارند اما تا کنون تنها 19 را تایید کرد.

اگر حضور آنها در خانه و رای در برابر کنگره, دولت, Ashok Gehlot می تواند در مشکلات بزرگ. شورشیان رد صلاحیت خواهد شد برای هجوم خود را, پارتی, شلاق زدن, اما دولت سقوط خواهد کرد اگر اکثریت MLAs رای علیه دولت با توجه به قوانین.

وزیر در حالی که هل دادن برای یک جلسه مجلس است نه ذکر اعتماد رای دادن در هر یک از چهار نامه به فرماندار که بارها و بارها مورد سوال که آیا یک آزمون قدرت است که بر روی کارت. آقای Mishra فرستاده می شود سه طرح ها گفتن دولت که 21 روز متوجه شد لازم به تماس مونتاژ اما یک استثنا می تواند ساخته شده اگر آقای Gehlot برنامه ریزی کف تست.

"اگر فرماندار از ما می خواهد به یک طبقه و آزمون او باید مستقیم ما در اکثریت. چرا ما باید از آنها بخواهید برای یک طبقه و آزمون" گفت: Mahesh جوشی, رئیس, شلاق زدن, راجستان, در روز چهارشنبه.

منابع می گویند که کنگره می خواهد برای جلوگیری از ذکر اعتماد رای به عنوان آن می تواند فرماندار تنظیم شرایط برای تست قدرت.

تیم خلبان نیز نمی خواست برای رای; استراتژی خود را می گویند منابع این است که صبر کنید برای اطلاعات بیشتر MLAs به عبور بیش از. بسیاری از شورشیان به امید پیروزی های بیشتر را در کنار خود در اجرا به جلسه. آنها همچنین بر این باورند دو MLAs منطقه ای و برگ Bhartiya قبیله ای حزب (BTP) ظاهرا با آقای Gehlot می تواند ذهن خود را تغییر دهید.

عامل دیگر که ممکن است به خطر اندازد Mr Gehlot دولت شش MLAs که موفق به کسب عنوان Bahujan Samaj حزب (BSP) نامزدهای اما ادغام حزب خود را با کنگره در سال گذشته است. ادغام شده است به چالش کشیده BSP و BJP در دادگاه. بدون این شش دولت کنگره را از دست بدهند آن اکثریت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن