فدرال ریزرو نیل Kashkari می گوید coronavirus بهبود اقتصادی 'می تواند یک راه سخت'

نیل Kashkari رئيس جمهور از فدرال رزرو مینیاپولیس در مصاحبه ای در فوریه 17, 2016.دیوید Orrell | CNBC فدرال رزرو

توسط ELEMENTORSITE در 25 فروردین 1399

نیل Kashkari رئيس جمهور از فدرال رزرو مینیاپولیس در مصاحبه ای در فوریه 17, 2016.

دیوید Orrell | CNBC

فدرال رزرو مینیاپولیس جمهور نیل Kashkari روز یکشنبه گفت که او انتظار دارد که مسیر بهبود اقتصادی از coronavirus همه گیر خواهد بود "سخت و طولانی جاده," ریختن آب سرد بر امید به یک "V شکل" دوباره بجای اول برگشتن.

Kashkari که نظارت بر دارایی های مشکل برنامه های امداد است که در ایالات متحده اجرا شده در پی بحران مالی 2008 و گفت: CBS' "چهره ملت" که انتظارات برای تیز بازیابی سریع به نظر می رسد بیش از حد خوش بینانه است.

"این فوق العاده خواهد بود اگر برخی از درمان های جدید توسعه یافته بودند در ماه" Kashkari گفت. "و سپس به طور بالقوه ما را به شکل V بازیابی" – یک عبارت توصیف یک شیب کاهش در بازار به دنبال یک galloping رالی.

اما "محرومیت برخی از مراقبت های بهداشتی معجزه می خواهم که به نظر می رسد ما در حال رفتن به مراحل مختلف نورد شعله ور شدن یو پی اس" Kashkari گفت: "بخش های مختلف اقتصاد برگشتی شاید برگشتی دوباره."

"این می تواند یک راه سخت است که ما باید جلوتر از ما تا زمانی که ما رسیدن به هر یک موثر در درمان یا واکسن. آن را سخت برای دیدن V شکل بازیابی تحت این سناریو" Kashkari گفت.

Kashkari را چشم انداز غم انگیز آمد روز پس از وزارت کار ایالات متحده گزارش داد که یکی دیگر از 6.6 میلیون آمریکایی ظ برای اولین بار مدعیان بیکاری در هفته گذشته. که سنبله عظیم به ارمغان آورد و تعداد مدعیان بیکاری به بیش از 16 میلیون فقط سه هفته متناوب رقم معادل حدود 10 درصد از نیروی کار ایالات متحده.

دیگر رهبران کسب و کار تکرار Kashkari نظرات. کارآفرین و دالاس ماوریکس صاحب علامت کوبا گفت: فاکس نیوز روز یکشنبه که او فکر می کند بهبود خواهد آمد "آهسته تر" از V شکل مدل سرمایه گذاران امیدوار هستند.

"مردم در حال رفتن به احساس اعتماد به نفس راست کردن خفاش. وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از بیم و هراس. که نگرانی در حال رفتن به منجر به مردم عقب نگه داشتن در خرج کردن پول" کوبا گفت.

یکی دیگر از رئیس فدرال رزرو سنت لوئیس " جیمز بولارد گذشته یکشنبه ارائه شده مثبت را در اقتصادی ویران آورده coronavirus گفت که او باور نمی کند که اقتصاد ایالات متحده و یا مشاغل بازار در "سقوط آزاد" به عنوان برخی از آنها شرح داده شده است.

"جذب در بیمه بیکاری برنامه چیز خوبی است زیرا به این معنی که شما در حال گرفتن نقل و انتقالات به مردم که در حال مختل سلامت-دستور shutdown" بولارد گفت.

Kashkari همچنین گفت که 350 $میلیارد دلار بودجه اضطراری برای کسب و کارهای کوچک نمی خواهد به اندازه کافی برای پوشش نیازهای همه. اما او گفت که او "خوش بینانه" است که کنگره اعطا خواهد شد پول بیشتری را در آینده برای کمک به نگه داشتن کسب و کارهای کوچک از تاشو تحت فشار سخت اجتماعی فاصله بگیرد تحمیل شده توسط دولت برای جلوگیری از گسترش ویروس.

"اما پس از آن دوباره ما نمی دانیم که اگر این حمایت در حال رفتن به اندازه کافی طولانی" Kashkari افزود: "از آنجا که اگر ما نیاز به مراحل مختلف خاموش شدن ناگهانی برای چند ماه آینده و یا تا زمانی که ما یک درمان یا واکسن ما در حال رفتن به نیاز به کمک بیشتر از آن است."

فدرال رزرو در ضمن در حال "تهاجمی" در تلاش های خود برای بلانت تاثیر بیماری Kashkari گفت. بانک مرکزی اعلام کرد کشت از برنامه های جدید پنج شنبه با هدف اعطای وام تا آنجا که $2.3 تریلیون دلار به کسب و کار و دولت است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de