آمازون انبار کارگران فایل طرح دعوی در دادگاه ادعا 'درهم و برهم تماس با ردیابی'

مرکز پاسخگویی آمازون انبار.گتی ایماژهنگامی که جرثقیل پالمر آموخته است که او را سرپرست در آمازون تا به حال coro

توسط ELEMENTORSITE در 17 خرداد 1399

مرکز پاسخگویی آمازون انبار.

گتی ایماژ

هنگامی که جرثقیل پالمر آموخته است که او را سرپرست در آمازون تا به حال coronavirus او بلافاصله به اطلاع شرکت.

"من به آنها گفتم که من در تماس با این فرد که من ممکن است به ویروس و احتمالا گسترش آن گفت:" پالمر یک کارگر در آمازون استاتن آیلند تسهیلات شناخته شده به عنوان JFK8.

پالمر بود که آمازون خواهد به او بگویید برای رفتن به صفحه اصلی و قرنطینه.

در عوض, آنها به او گفت به گزارش به کار به طور معمول بعد پالمر گفت: CNBC.

در حال حاضر پالمر و دو دیگر JFK8 کارگران باید طرح دعوی در دادگاه که به سوال خواستار شرکت در تلاش برای پیگیری و جلوگیری از گسترش این Covid-19 coronavirus در میان کارگران با این استدلال که آن شکست خورده است و به دنبال دستورالعمل های مناسب ارائه شده توسط عمومی سازمان بهداشت و درمان مانند مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

آمازون پاسخ به کروناویروس همه گیر شده است انتقاد انبار کارگران سیاستمداران و دولت به طور کلی وکیل. آنها استدلال می کنند آمازون نقل مکان کرد بیش از حد به آرامی در تلاش خود را برای ارائه تجهیزات حفاظت شخصی دما کنترل و ابزار دیگر برای حفظ کارکنان امن است. این شرکت و مدیر عامل شرکت جف بزوس را تحت فشار قرار دادند در این اتهامات گفته آمازون رفته به "طول های بزرگ" برای محافظت از کارگران از coronavirus.

این طرح دعوی در دادگاه واصل یکشنبه در ایالات متحده دادگاه منطقه نیویورک شرقی منطقه مدعی است که آمازون "به دنبال ایجاد یک نما از انطباق" اما نتوانسته است به اندازه کافی محافظت از کارگران از این ویروس در تعدادی از راه هایی از جمله "درهم و برهم تماس با ردیابی." هفته گذشته شرکت اطلاع کارکنان از چند مورد جدید در JFK8 با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

کارکنان نیست به دنبال خسارت مالی اما در حال درخواست از دادگاه برای یک دستور است که نیاز به آمازون به دنبال استانداردهای بهداشت عمومی.

"آمازون وانمود به مسئولیت برای 'تماس با ردیابی" حتی در حالی که کاهش را اساسی ترین گام در پیگیری کارگر مخاطبین و در برخی از موارد هدفمند پنهان کردن اطلاعات در مورد که قرارداد این ویروس از همکاران" با توجه به طرح دعوی در دادگاه که واصل شد به طور مشترک با گروه حقوقی نسبت به عدالت عمومی عدالت و ایجاد جاده, New York.

آمازون گفت CNBC در بیانیه ای که آن را همواره به دنبال راهنمایی های فدرال و محلی مقامات بهداشتی از جمله CDC بهداشت جهانی, سازمان خود را در محیط کار ایمنی و بهداشت و کارشناسان مستقل اپیدمیولوژی. این شرکت گفت که به شرح زیر است CDC دستورالعمل های اطراف در تماس با ردیابی که در آن فرایند شامل بررسی فیلم دوربین و اطلاعات مانند که در آن کارکنان در محل و برای چه مدت. آمازون همچنین گفت: آن انجام مصاحبه با افراد است.

آمازون اضافه شده است که دولت بهداشت و ایمنی نظارتی سازمان بازرسی 91 امکانات از ماه مارس و با این همه در محل بازرسی.

چه طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند آمازون در حال انجام اشتباه

طرح دعوی در دادگاه میسازد آنچه در آن ادعا می شود در حال چندین نقص در آمازون تماس با ردیابی کردند.

پس از یک کارمند آمازون تست مثبت برای Covid-19 شرکت بررسی فیلم از دوربین روی سایت به تعیین که کارکنان ممکن است با تعامل فرد و در معرض تبدیل شدن به ویروس. این شرکت پس از آن به اطلاع آن دسته از کارکنان و مکان آنها را در قرنطینه.

اما طرح دعوی در دادگاه یادداشت های این شرکت تنها به بررسی فیلم های نظارت برای شناسایی کسانی که در تماس نزدیک با فرد آلوده در حالی که CDC توصیه می کند که اشخاص مصاحبه با فرد آلوده به یک تصویر کامل تر.

فیلم های نظارت است که یک منبع جامع برای کارکنان تعاملات گفت: فرانک Kearl کارکنان وکیل در جاده نیویورک یکی از شاکیان. کارکنان اغلب همسفری به با هم کار کنند و یا بحث در گروه های خارج از مرکز. همچنین بعید است که وجود دارد دوربین های مدار بسته در کارکنان حمام و سرویس بهداشتی که در حال بالا و ترافیک مناطق Kearl گفت.

علاوه بر این آمازون بررسی فیلم های نظارت و پوشش تنها 24 ساعت گذشته قبل از آلوده کارکنان شناسایی شده است که طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند. CDC هدایت اشاره می کند که یک "تماس نزدیک" شامل هر کسی "بود که در عرض 6 پا از یک فرد آلوده به مدت حداقل 15 دقیقه با شروع از 48 ساعت قبل از شروع بیماری."

در یک اعلامیه در رابطه با طرح دعوی در دادگاه, ملیسا, پری, یک استاد محیط زیست و بهداشت حرفه ای در دانشگاه جورج واشنگتن گفت: آمازون پاسخ به پالمر بود "کافی نیست تماس با ردیابی."

پری همچنین سوال که آیا آمازون باید در هزینه خود تماس-ردیابی کردند. طرح دعوی در دادگاه خواستار آمازون را در یک شخص ثالث مستقل سازمان به رسیدگی به آن است.

"تماس با ردیابی نیاز به ایجاد اعتماد به منظور تسهیل ارتباط صادقانه بین تماس با ردیاب افراد آلوده و مخاطبین خود را" پری نوشت. "با توجه به آمازون قدرت بیش از آن در انبار کارگران و خطر تلافی آمازون است و در واقع به انجام این عمل می کند و به نظر می رسد مصاحبه با کارگران به عنوان بخشی از تماس خود را ردیابی کنیم."

اطلاعات در مورد موارد مثبت نیز شدیدا کنترل شده در داخل امکانات با توجه به طرح دعوی در دادگاه. شکایت مدعی است که آمازون دستور کارمندان به "اجتناب از گفتن دیگران اگر آنها آلوده و تکیه بر آمازون برای انجام تماس ردیابی."

آمازون مورد مناقشه این ادعا گفت: به محض این شرکت با اطلاع از یک مورد مثبت آن را بلافاصله به اطلاع همه کارکنان سایت. شرکت نگه می دارد و فرد آلوده هویت محرمانه از احترام به حریم خصوصی خود را. آن را به کارمندان و اگر آنها را به تشخیص خود را با دیگران آمازون اضافه شده است.

Kearl گفت: اطلاعات در مورد موارد و تماس با ردیابی "نیاز به باز کردن و به اشتراک گذاشته شده" و اضافه کرد که شفافیت بسیار مهم است برای جلوگیری از گسترش بیشتر coronavirus.

"ما نمی خواهیم آنها را به نقض قوانین HIPAA اما برای انجام دقیق تماس ردیابی" Kearl گفت. "مردم گفتن نه به دیگران بگویید آنها آزمایش مثبت است توصیه نمی شود توسط CDC."

آمازون در ادامه به اطلاع کارکنان جدید کروناویروس موارد در سراسر ایالات متحده, اما آن را نه ارائه یک تعداد از کارگران که آزمایش مثبت برای این ویروس در امکانات آن است. به عنوان یک نتیجه, آمازون, کارگران تلاش کرده اند برای حفظ غیر رسمی شمارش تایید شده و تایید نشده موارد در ایالات متحده یک crowdsourced ق گسترده نشان می دهد چندین مورد جدید در آمازون امکانات به تازگی به عنوان May 30th.

تماشا کنید: چه آن را مانند در داخل آمازون انبار در طول Covid-19 همه گیرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب