شما می توانید خرید یک Pebbled ببر فک شاداب در Etsy که به نظر می رسد به عنوان شدید به عنوان نام آن

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.بیشتر به

توسط ELEMENTORSITE در 15 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

بیشتر به شما حفاری در Etsy بیشتر منحصر به فرد می succulents شما از زیرخاک در اوردن. از تغییر رنگ گیاهان به شفاف succs و حتی اسم حیوان دست اموز-به شکل آنهایی که لیست در می رود و در—و آن را همچنان با کشف Pebbled ببر فک شاداب است که به نظر می رسد به عنوان سرد به عنوان آن را برای تلفن های موبایل.

رسما به عنوان شناخته شده Faucaria Tuberculosa های شاداب—که در دسترس است برای خرید در Etsy—آن "Pebbled آرواره ببر" نام از آن نیش مانند برگ است. در حالی که آن ماقبل تاریخ نگاه کنید ممکن است آن را به نظر می رسد تیز توضیحات محصول آمده است که آن را در واقع کاملا برعکس است و نرم به لمس.

این گیاه برگرفته از آفریقای جنوبی و شاداب می کند, می تواند رشد در خشک, شرایط آب و. به عنوان طولانی به عنوان Pebbled ببر آرواره های زندگی در یک قابلمه با زهکشی مناسب و سپس ریشه را سالم باقی می ماند فقط با یک یا دو waterings هر هفته و نیاز به توجه کمی فراتر از آن.

آن پیشنهاد شده است که شما نگه داشتن شاداب در سایه جزئی نیز هست. که همراه با نگه داشتن آن از فرو نشستن (اما به یاد داشته باشید مراقب باشید به overwater!) می تواند منجر به گل زرد روشن است که شکوفه در طول ماه های سرد.

به عنوان گیاه رشد می کند بیشتر و بیشتر نیش شکل برگ را روی سطح. اما مانند ما در بالا ذکر شد به "دندان" در واقع نرم هنگامی که شما برای لمس است. خرس عروسکی از گیاهان, اگر شما خواهد شد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن