این عصر جدید صنعت است که در "دره ناامیدی' اما آن را ممکن است یک کاتالیزور جدید: ارک سرمایه گذاری مدیر عامل شرکت

وجود دارد دو طرف به داستان چاپ 3D سهام.سهام صنعت مدافعان استراتاسیس و 3D Systems کاهش یافته است حدود 90 درصد ا

توسط ELEMENTORSITE در 5 خرداد 1399

وجود دارد دو طرف به داستان چاپ 3D سهام.

سهام صنعت مدافعان استراتاسیس و 3D Systems کاهش یافته است حدود 90 درصد از 2014 اوج مبارزه به آویزان بر روی سود به عنوان coronavirus همه گیر قرار داده و فشار بر تقاضای مصرف کننده. در این میان رقبای نیا آزمایشگاه و تحقق NV دیده می شود سهام خود را افزایش می یابد تا تقریبا 75% و بیش از 92 درصد در همان زمان.

پس چه می دهد ؟

کاترین چوب, مدیر عامل شرکت و مدیر سرمایه گذاری افسر در ارک سرمایه گذاری اجرا می شود که یک صندوق ارز داد و ستد تا حدودی با تمرکز بر چاپ 3D می گوید: این گروه دیده می شود مهم واگرایی در سال های اخیر است.

در حال حاضر "را در دره ناامیدی گفت:" CNBC "ETF لبه" در روز دوشنبه. "بسیاری از سهام پایین 80 تا 90 درصد از اوج خود به دلیل تمرکز خود را بر روی مصرف کننده فضا و نه در فضای صنعتی."

"بحران فرصت را ایجاد می کند و آن را در حال رفتن برای سرعت بخشیدن به تقاضا برای چاپ 3D."

کتی چوب

چوب شرکت ریاست بر تابوت خودمختار تکنولوژی و رباتیک ETF (ARKQ) که قبلا شناخته شده به عنوان نوآوری صنعتی ETF. بالای آن برگزاری است تسلا در 11 ٪ از نمونه کارها به دنبال نیا Labs در 10 درصد, آموزش و پرورش, شرکت نرم افزاری 2U در 8% استراتاسیس در 6.5% و دلیلی در 6%. ARKQ است تا تقریبا 17% در سال به تاریخ.

اما وجود دارد می تواند یک جدید کوتاه مدت کاتالیزور برای فضا به عنوان همه گیر فشارهای صنایع مانند سفر وود گفت. تولید کننده هواپیما بوئینگ گفته است که سفر هوایی می تواند تا سه سال به بهبود می یابند.

"بوئینگ و ایرباس ناخالص خود را حاشیه در 15-20 ٪ محدوده" چوب گفت. "در حال حاضر که FAA است که تصویب آن چاپ 3D می تواند به کاهش هزینه های آن تا 90% و همچنین کاهش وزن و عوامل شکل از بخش های مختلف در موتورهای کوچک شدن تعدادی از قطعات. ... با توجه به آشفتگی و مشکل آن را در حال حاضر [صنعت هوافضا] در حال رفتن به دنبال حتی بیشتر به شدت برخی از این فن آوری های جدید که در حال رفتن برای کمک به آن را بازگشت به سودآوری است."

در "بحران فرصت را ایجاد می کند و آن را در حال رفتن برای سرعت بخشیدن به تقاضا برای چاپ 3D" چوب گفت: — و این که تقاضا نمی خواهد فقط از شرکت های هوافضا.

"وجود دارد بسیاری از برنامه های کاربردی پزشکی ... که در حال رفتن به ارسال به چاپ 3D به دلیل چاپ 3D اجازه می دهد تا برای سفارشی سازی باور نکردنی," او گفت:.

که می تواند شامل مصنوعی لگن و زانو, چوب, گفت:, و اضافه کرد که اکثریت از سمعک هستند, در واقع, 3D چاپ شده است.

"ابر ETFs در آورده اند و در بیش از 1 میلیارد دلار در سال برای تاریخ."

جی Jacobs

رئیس تحقیقات و استراتژی جهانی X ETFs

تولید کنندگان خودرو نیز می تواند به زودی به نوبه خود به چاپ 3D در راه بزرگ به عنوان آنها را اجرا به تقاضای مسائل, مدیر عامل شرکت گفت.

"آنها در حال رفتن به تبدیل شدن به فن آوری های جدید که در حال رفتن برای کمک به آنها در کاهش هزینه های خود را کاهش مصرف سوخت در نظر وزن و در نهایت ایجاد فرم های مختلف عوامل" چوب گفت. "ما فکر می کنیم که کل خودرو در نهایت خواهد بود 3D چاپ شده است."

تمام این نشان می دهد که همه صنایع به موضوع ضعف در مواجهه با این بیماری همه گیر جی Jacobs رئیس تحقیقات و استراتژی جهانی X ETFs گفت: در همان "ETF لبه" ،

"سرمایه گذاران در حال به رسمیت شناختن است که فن آوری های مخرب [هستند] نه تنها واقعا آزار آنچه ما می بینیم در طول Covid-19 آنها در واقع برخی از بزرگترین ذینفع" او گفت:.

Jacobs ذکر شده شرکت خود را جهانی X محاسبات ابری ETF (CLOU) به عنوان مثال. CLOU صعود نزدیک به 23 درصد در این سال است.

"این شرکت های هلدینگ است که تسهیل ویدئو کنفرانس. این شرکت های هلدینگ است که دولت تسهیل برقراری ارتباط با خود را محلی ترکیبات مورد واکنش های اضطراری و یا شرکت های برقراری ارتباط با مشتریان خود از طریق نرم افزار از طریق اینترنت از طریق این انواع مختلف ابر زیرساخت ها و این که چگونه جهان در حال کار در طول این اقامت در محیط خانه" جاکوبز گفت.

CLOU, برترین منابع هستند Twilio در 6 درصد Everbridge در 5% زوم تصویری در 5% Shopify در 5% و Coupa نرم افزار در 4 درصد.

"ما شاهد تعداد زیادی از علاقه در ابر و رباتیک در حال حاضر و ابر در خاص است. ابر ETFs در آورده اند و در بیش از 1 میلیارد دلار در سال برای تاریخ با بسیاری از این پول در آینده فقط در ماه آوریل" جاکوبز گفت. "بنابراین سرمایه گذاران قطعا متوجه است که محاسبات ابری تبدیل شده است واقعا کلیدی برای اقتصاد در حال حاضر."

ARKQ به پایان رسید معاملاتی کمتر از 1% در روز جمعه. CLOU افزایش نزدیک به 2 درصد.

سلب مسئولیتtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im