این به شکل قلب می Succulents رشد گل در پاییز

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.در اوایل

توسط ELEMENTORSITE در 12 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

در اوایل این سال ما در مورد نوشت: یک بار با یکی از بزرگ قلبی شکل برگ. از آن پس ما آموخته ایم مورد هنوز نوع دیگری از شکل قلب شاداب و آن را کاملا متفاوت است.

در حالی که Hoya قلب صاف است و اغلب به فروش می رسد به عنوان یک تک برگ Conophytum bilobumیک نوع "زندگی نقش ونگار ریگی دادن" گیاه رشد می کند در یک خوشه بسیار شاداب به دنبال قلب-اشکال است.

آنها عمدتا سبز, اما آنها می تواند قرمز روشن یا بنفش همراه خود را بالا لبه. (بسیاری از succulents قرمز با تغییر دما یا رطوبت سطح هر چند برخی مانند Sedeveria صورتی یاقوت بیشتر دراماتیک پاسخ بیش از دیگران است.)

Conophytum bilobum گرفتن نام خود را از دو lobed شکل. در طول سقوط آنها می گل درست در وسط فضای بین لوب. گل رنگ متفاوت است: آنها می توان به رنگ زرد و نارنجی و بنفش و یا حتی چند رنگ بسته به نوع گونه.

مانند بسیاری از succulents آنها مانند نور و خشک خاک (و آنها را خوب علاوه بر به پنجره طوفان یا گرداب شدید باغ). مراقب باشید به overwater و یا آنها می تواند پوسیدگی.

شما می توانید پیدا کردن شایان ستایش Conophytum bilobum برای فروش در Bonanza.com یا RarePlant.com (که در آن است در حال حاضر به فروش می رسد). بسیاری از گونه های دیگر از Conophytum در دسترس هستند در Etsy.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب