داو جهش بیش از 300 امتیاز به عنوان وال استریت سران برای چهارمین هفته افزایش در پنج هفته

سهام در روز جمعه افزایش یافت اضافه کردن به این هفته منافع قوی در میان گزارش های خبری بلومبرگ که چین تنظیم شد ت

توسط ELEMENTORSITE در 30 خرداد 1399

سهام در روز جمعه افزایش یافت اضافه کردن به این هفته منافع قوی در میان گزارش های خبری بلومبرگ که چین تنظیم شد تا خرید خود را از ایالات متحده آمریکا محصولات کشاورزی مطابق با فاز یک معامله تجاری.

گزارش کاسته نگرانی در مورد آمریکا و چین روابط تجاری به عنوان دو کشور تبادل گرم لفاظی در مورد کوروناویروس.

میانگین صنعتی داو جونز معامله 315 امتیاز بالاتر در باز یا 1.2%. S&P 500 صعود 1.1% در حالی که شاخص Nasdaq Composite با افزایش 0.9% برای تجارت بالای 10000.

سهام وابسته به بازگشایی اقتصاد به دست آورد. هواپیمایی متحده افزایش 1.7% در حالی که سرمه را به دست آورد 1.6%. نفت و انرژی سهام در میان بزرگترین برندگان با دوون انرژی پریدن 3.2%. انرژی انتخاب SPDR ETF افزایش 2.5%.

برای این هفته عمده به طور متوسط بودند در سرعت به پست چهارم خود هفتگی سود در پنج. شاخص Dow و S&P 500 را تا حداقل 3% هفته به تاریخ در حالی که نزدک افزایش یافته است 4.7%.

شاخص Dow و S&P 500 و Nasdaq Composite رهبری به چهار جلسه در سرعت خود را برای چهارمین هفته افزایش در پنج هفته. داو است 1.9% هفته به تاریخ از طریق پنج شنبه را در حالی که S&P 500 به دست آورده است 2.4% در آن زمان. Nasdaq صعود به بیش از 3 درصد بیش از مدت زمان است که.

در روز پنج شنبه داو بسته فقط زیر flatline در حالی که S&P 500 و Nasdaq eked از دستاوردهای کوچک به عنوان معامله گران معامله گران دست و پنجه نرم ناامید کننده آمار بیکاری و افزایش coronavirus موارد است.

گزارش روز شنبه نشان داد اولیه تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده بالغ بر 1.5 میلیون نفر در هفته گذشته در صدر یک داو جونز برآورد از 1.3 میلیون. تعدادی از coronavirus موارد همچنان به افزایش در بخش های خاصی از ایالات متحده, Texas کالیفرنیا و آریزونا و فلوریدا همه گزارش خود بزرگترین-همیشه یک روز افزایش دهد.

برخی از سرمایه گذاران می ترسند که یک تجدید حیات در coronavirus موارد می تواند منجر به کشورهای تصرف سختگیرانه قرنطینه اقدامات برای جلوگیری از گسترش در نتیجه خنثی کردن انتظارات صاف بهبود اقتصادی. به مطمئن شوید که آن را افزایش می دهد به عنوان متحده تا سطح شیب دار تست.

"این تجمع از چند ماه گذشته ممکن است منجر به سهام و رسیدن به فاصله قابل توجه از رکورد اما سرمایه گذاران در حال تلاش برای آشتی دادن حرکت رو به بالا و کمتر پیام های خوش بینانه در مورد ماه های آینده گفت:" لیندزی زنگ رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در متحد سرمایه گذاری. "که همراه با نگرانی در مورد موج دوم coronavirus و تنش های سیاسی منجر به برخی از جدی indecisiveness."

CNBC یون Li کمک گزارش.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن