پنج نمودار که در مسیر اقتصاد ایالات متحده در میان بازگشایی پیشرفت

شام خوردن ناهار در پیاده رو در مقابل galaxia رستوران در 29 مه سال 2020 در لاگرانژ, Illinois. فاز 3 ایلینوی فرم

توسط ELEMENTORSITE در 19 خرداد 1399

شام خوردن ناهار در پیاده رو در مقابل galaxia رستوران در 29 مه سال 2020 در لاگرانژ, Illinois. فاز 3 ایلینوی فرماندار J. B. پریتزکر را "بازگرداندن ایلینوی" طرح آغاز شد و امروز با محدود بازگشایی را از برخی از کسب و کار به عنوان یک گام به سمت بازگرداندن زندگی عادی در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

Jonathan Daniel | گتی ایماژ

به عنوان متحده حرکت رو به جلو در بازگشایی پیشرفت آمریکایی ها فرصت بیشتری برای غذا خوردن بیرون مغازه و حتی سفر. بیشتر مردم نیز قادر به کار با یک رکورد 2.5 میلیون شغل اضافه شده در آوریل کمک کرد که نرخ بیکاری قطره به 13.3 درصد.

این بازگشت به برخی از صورت ظاهر از حالت عادی کمک کرده است تا دوباره اقتصاد توفان coronavirus. پس از یکی از بزرگترین اقتصادی و اشتغال بحران در تاریخ ایالات متحده است که شروع به گزاف گویی.

این پنج نمودار مسیر پیشرفت در ایالات متحده آمریکا به عنوان اقتصاد آن باعث می شود آن را راه نسبت به بهبود است.

جهت درخواست

با متحده باز کردن کسب و کار و رفع محدودیت های مسافرتی, مصرف کنندگان در حال حاضر بیشتر مکان برای رفتن. داده ها از برنامه های ناوبری نقشه های اپل را نشان می دهد یک روند رو به بالا در درخواست برای رانندگی و مسیرهای پیاده روی. با این حال مردم همچنان به کار از خانه و با احتیاط از ابتلا به این ویروس در شلوغ قطار و یا اتوبوس جهت حمل و نقل باقی می ماند بیش از 50 درصد زیر سطح دیده می شود در ماه ژانویه است.

رستوران رزرو

چند متحده اجازه داده اند رستوران ها برای از سرگیری داخل سالن ناهار خوری, بنابراین در حال حاضر مشتریان در حال بازگشت به سایت رزرو و برنامه های رزرو. رستوران رزرو در حال حاضر در 80 درصد زیر سطح خود را از سال گذشته با توجه به داده ها از خدمات رزرو آنلاین OpenTable شبکه. در ماه آوریل رزرو شد پایین 100% که در مقایسه با سال گذشته به عنوان بسیاری از رستوران ها در آمریکا محدود شد به takeout, منظقه وانت و تحویل سفارشات.

اشغال هتل

هتل ها را آغاز کرده اند که استقبال بیشتر مهمانان خود را به عنوان نرخ اشغال نزدیک به 40 درصد با توجه به داده ها از جهانی مهمان نوازی شرکت تحقیقاتی STR. بالا بازار سفر مانند شهر نیویورک و آتلانتا حتی اشغال هتل نرخ بالای 40 درصد است. اما به طور معمول مقصد محبوب مانند جزیره اوآهو در هاوایی و اورلاندو, فلوریدا, گزارش, پایین, سطح اشغال.

مسافرت هوایی

مسافرت هوایی هنوز در حال مبارزه در میان همه گیر بر اساس تعداد مسافران عبور از طریق حمل و نقل اداره امنیت ایستگاه های بازرسی. تعداد مسافر در حال کاهش یافته است بیش از 80 درصد است که نسبت به سال گذشته اما هنوز هم وجود دارد کمی افزایش در ماه مه و ژوئن پیش از مشغول تابستان فصل مسافرت.

خرید خانه

اخیر افزایش در برنامه های کاربردی وام مسکن برای خرید خانه های تک خانواری را می توان به مقید کردن تقاضا با توجه به Joel Kan, دانشیار معاون رئیس جمهور از اقتصاد و صنعت پیش بینی در وام مسکن بانکداران انجمن. این برنامه ها تا حدود 20 درصد نسبت به سال گذشته با توجه به داده ها از MBA. افزایش اخیر نیز ممکن است سیگنال تمایل به حرکت از شلوغ شهرهای بزرگ حومه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب