Ashok Gehlot دیدار فرماندار پس از 2 حزب منطقه ای MLAs گسترش حمایت

Ashok Gehlot دیده می شد دریافت نامه ای از حمایت از MLAs.جیپور: راجستان وزیر Ashok Gehlot در روز شنبه ملاقات فر

توسط ELEMENTORSITE در 28 تیر 1399
Ashok Gehlot Meets Governor After 2 Regional Party MLAs Extend Support

Ashok Gehlot دیده می شد دریافت نامه ای از حمایت از MLAs.

جیپور:

راجستان وزیر Ashok Gehlot در روز شنبه ملاقات فرماندار Kalraj میشرا ساعت پس از دو MLAs از یک حزب منطقه ای است که خارج از حمایت کنگره دولت اعلام کرد که آنها را به عقب دولت.

"فرماندار Kalraj Mishra در شنبه شب ملاقات وزیر Ashok Gehlot در اقامتگاه رسمی. آن را یک حسن نیت ارائه میدهد نشست. آقای Gehlot به اطلاع فرماندار در مورد اقدامات انجام شده توسط دولت در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس. جلسه به طول انجامید 45 دقیقه" دفتر فرماندار گفت: در Hindi بیانیه.

قبلا آقای Gehlot توییتی که BTP MLAs حمایت شان را اعلام کردند.

"هر دو MLAs از Bharatiya قبیله ای حزب (BTP) ضمن اعلام حمایت از به دولت پس از جلسه دولت خود را اجرایی مقامات و بحث با خواسته های خود را" آقای Gehlot توییتی در هندی.

او دیده می شد دریافت نامه ای از حمایت از MLAs در عکس های به اشتراک گذاشته شده توسط دفتر او.

دو MLAs تبدیل شده بود جالب چراغهای کناری در درام سیاسی بیش از Sachin خلبان شورش در این هفته زمانی که آنها نوشته شده یک ویدیو را در رسانه های اجتماعی که رفت ویروسی ادعا که آنها در تعقیب توسط پلیس متوقف شده و عملا به گروگان گرفته شده زمانی که آنها سعی به ترک دولت سرمایه جیپور.

از دست دادن دو MLAs را پایین آورده اعداد برای وزیر به عنوان کنگره تلاش برای نگه داشتن آن گله محافظت از Sachin خلبان rebel camp.

uug99tf8

Ashok Gehlot ملاقات فرماندار در جیپور در روز شنبه

آقای خلبان ادعا کرده است که او 30 MLAs که مایل به راه رفتن با او را در صورت نیاز از دولت در راجستان - یک مقدار به اندازه کافی برای پایین آوردن دولت آقای Gehlot. اما آقای Gehlot می گوید که او 109 MLAs به او وفادار - هل دادن او فقط بیش از 101 علامت که او نیاز به باقی می ماند وزیر.

با چنین باریک و سرب و هر MLA می شمارد. یکی از BTP MLAs, Rajkumar گفته بود NDTV در روز پنج شنبه که آنها باقی می ماند در راجستان بخشی از تیم خلبان و برنامه ریزی برای دیدار با آقای Gehlot "به بحث در مورد برخی از مسائل."

BTP رئیس ماهش داداش Vasava نوشت: به MLAs روز دوشنبه گفت: این حزب باید بماند خنثی در مورد کف تست در مجلس است. این MLAs خواسته شد به جست و خیز هر طبقه تست در دسترس نباشد.

دو قانونگذاران به حال و سپس گفت: آنها با Ashok Gehlot. "وجود دارد این است که برخی از سردرگمی است. در حال حاضر ما با دولت است. اما ما را به یک تصمیم نهایی پس از صحبت با رهبران ما" آنها گفته بود NDTV.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن