جان بولتون کتاب: مغلوب ساختن پیشی جستن خواست چین برای کمک به با 2020 انتخابات ارائه شده شخصی به نفع دیکتاتورها

مشاور امنیت ملی جان بولتون گوش به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دارای یک جلسه کاب

توسط ELEMENTORSITE در 29 خرداد 1399

مشاور امنیت ملی جان بولتون گوش به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دارای یک جلسه کابینه در کاخ سفید در واشنگتن, آوریل 9 سال 2018 است.

کوین لمرقو | ایسنا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته چین, رهبر, خی Jinping, برای کمک به او برنده 2020 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده نشان می دهد که چین افزایش خرید از ایالات متحده آمریکا محصولات کشاورزی می تواند او را به دور دوم در کاخ سفید, مشاور پیشین شورای امنیت ملی جان بولتون گزارش می نویسد: در کتاب جدید خود را.

واشنگتن پست که به دست آمده یک نسخه از کتاب آینده گفت: بولتون نوشت که مغلوب ساختن پیشی جستن در یک جلسه در ماه ژوئن 2019 گروه 20 نشست در ژاپن با یازدهم "فوقالعاده تبدیل گفتگو به آینده انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده اشاره به اقتصادی چین توانایی ایجاد جریان مبارزات شفاعت با یازدهم برای اطمینان از او می خواهم برنده شوید."

"او با تاکید بر اهمیت کشاورزان و افزایش چینی خرید دانه های سویا و گندم در انتخابات نتیجه. من چاپ تهمت کلمات دقیق اما دولت prepublication بررسی فرآیند تصمیم گرفته است در غیر این صورت" بولتون در این کتاب نوشت: "این اتاق که در آن اتفاق افتاده است: کاخ سفید خاطرات" با توجه به پست.

در این پست نیز گزارش داد که بولتون نوشت که مغلوب ساختن پیشی جستن در یک نقطه گفت که حمله به ونزوئلا خواهد بود "سرد" است و آن کشور بود "واقعا بخشی از ایالات متحده است."

وال استریت ژورنال منتشر شده گزیده ای از بولتون کتاب در روز چهارشنبه یک روز پس از وزارت دادگستری طرح دعوی در دادگاه است که به دنبال برای جلوگیری از انتشار کتاب در هفته آینده حداقل به طور موقت. وزارت دادگستری اواخر روز چهارشنبه ثبت اضطراری برنامه به صورت موقت ضابط سفارش و یک حرکت برای یک دستور مقدماتی در برابر بولتون برای جلوگیری از انتشار کتاب خود ان بی سی نیوز گزارش داد. حرکت می پرسد دادگاه برای برنامه ریزی یک جلسه در روز جمعه چهار روز قبل از این کتاب قرار است منتشر شود.

در گزیده ای Bolton نوشت: "مغلوب ساختن پیشی جستن گفتگو با یازدهم منعکس شده نه تنها incoherence در تجارت و سیاست و همچنین تلاقی مغلوب ساختن پیشی جستن در ذهن خود منافع سیاسی و ایالات متحده منافع ملی است."

"در باز کردن شام از اوزاکا G-20 در نشست ماه ژوئن 2019 با تنها مترجم حال حاضر یازدهم توضیح داده شده بود به تهمت چرا او اساسا ساختمان اردوگاه های کار اجباری در سین کیانگ. با توجه به ما مترجم مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که یازدهم باید پیش با ساخت این اردوگاه که مغلوب ساختن پیشی جستن فکر کردم دقیقا درست انجام. شورای امنیت ملی در صدر آسیا و کارمند متی Pottinger به من گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: چیزی بسیار مشابه خود را در طول ماه نوامبر 2017 سفر به چین" مجله به نقل از کتاب.

"مغلوب ساختن پیشی جستن commingled شخصی و ملی نه فقط در تجارت سوالات اما در کل زمینه امنیت ملی" بولتون نوشت.

"من سخت فشرده برای شناسایی هر گونه قابل توجهی تهمت تصمیم گیری در کاخ سفید تصدی که نبود رانده شده توسط گروههای محاسبات است."

نیویورک تایمز همچنین گزارش روز شنبه که بولتون کتاب می گوید تهمت درگیر در آنچه "شبیه انسداد عدالت به عنوان یک راه زندگی" به دنبال به "نفع شخصی به دیکتاتورها او دوست داشت." بولتون گفت: او در زمان خود نگرانی در مورد تهمت را اعلام تمایل به دخالت در امور کیفری پروب مربوط به شرکت های بزرگ در چین و ترکیه به دادستان کل ویلیام Barr.

این کتاب با توجه به زمان نیز نشان می دهد که وزیر امور خارجه مایک Pompeo یک بار نوشت: یک توجه داشته باشید به بولتون گفت که تهمت بود "پر از s---" به عنوان رئیس جمهور با رهبر کره شمالی که مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید غافل از این واقعیت است که بریتانیا یک قدرت هسته ای و یک بار پرسید: اگر فنلاند بخشی از روسیه است که از آن شده است.

کاخ سفید کاهش یافته است به نظر در گزارش در مورد کتاب. کاخ سفید سخنگوی Kayleigh McEnany به خبرنگاران گفت: روز چهارشنبه که کتاب "کامل از اطلاعات طبقه بندی شده" که او گفته بود "غیر قابل توجیه" و "غیر قابل قبول است."

John Bolton, مشاور امنیت ملی و مایک Pompeo, ایالات متحده, وزیر امور خارجه, گوش دادن در طول یک جلسه بین رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جاستین ترودو کانادا نخست وزیر در تصویر نیست در دفتر بیضی شکل کاخ سفید در واشنگتن دی سی ایالات متحده در روز پنج شنبه 20 ژوئن 2019.

جیم Lo Scalzo | بلومبرگ | گتی ایماژ

وزارت دادگستری در روز سه شنبه شکایت کرد برای جلوگیری از انتشار بولتون کتاب بود که شماره 1 پرفروش در سایت آمازون در صبح روز چهارشنبه بر اساس پیش فروشی سفارشات با توجه به سایت فروش ردیاب.

کت و شلوار ادعا می کند که بولتون تمام نشده است یک بررسی فرایند مورد نیاز از نویسندگان بود که دولت امنیت ترخیص کالا از گمرک. بولتون کتاب است که با توجه به رسمی شنبه منتشر شد.

با توجه به بار بولتون جزئیات در کتاب خود نگرانی که تهمت بود اقدام نادرست توسط خودداری congressionally مناسب کمک نظامی به اوکراین در تابستان گذشته او به عنوان فشرده رهبر آن کشور به بررسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و پسرش هانتر بایدن.

در ماه اوت بار گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن "گفت که او در حمایت از ارسال آنها را به هر چیزی تا زمانی که همه روسیه-بررسی مواد مرتبط با کلینتون و بایدن تبدیل شده بود بیش از."

این کتاب می گوید که Bolton Pompeo و وزیر دفاع علامت Esper تلاش برای به دست آوردن تهمت به انتشار این کمک ها تا 10 برابر.

تهمت بود در نهایت استیضاح توسط مجلس نمایندگان در اعمال خود بود اما تبرئه شد در اوایل سال جاری توسط مجلس سنا پس از یک محاکمه.

بولتون در کتاب خود متهم کرد آمریکا از "استیضاح قصور" با گسترش تحقیقات خود را فراتر از اوکراین در عوض.

او نوشت که کنگره باید مورد بررسی قرار مغلوب ساختن پیشی جستن تمایل به انحراف جنایی پروب از هالک بانک در ترکیه و ZTE در چین به عنوان نعمت به این کشورها' رهبران.

تشکر. Hakeem Jeffries, نیویورک از حزب دموکرات که در خدمت به عنوان یک استیضاح مدیر در طول سنا استیضاح محاکمه جمعه اشاره کرد که بولتون به حال همکاری با استیضاح تحقیقات که اتفاق افتاده ماه قبل از مجموعه ای از اتهامات علیه مغلوب ساختن پیشی جستن بیرون آمد در کتاب جدید خود را.
 
"جان بولتون به حال از هر فرصتی برای صحبت به خانه استیضاح مدیران کمیته قضایی مجلس به عنوان خانه کمیته اطلاعات به عنوان ما انجام شد ما تحقیقات مجلس رای و پس از آن مجلس سنا استیضاح محاکمه" Jeffries گفت.

"این است که کنجکاو به من گفت که او در حال حاضر چیزی برای گفتن زمانی که او می توانست پا به جلو به عنوان یک وطن پرست زمانی که ریسک بالا بود و رئیس جمهور در دادگاه بود و او فرار و پنهان در جهت دیگر."

تشکر. Adam Schiff, D-کالیفرنیا که رئیس مجلس کمیته اطلاعات و نقش کلیدی در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح انتقاد بولتون برای انتظار به صدای شکایت خود در مورد رئیس جمهور انجام شده است.

"بولتون ممکن است یک نویسنده اما او هیچ وطن پرست" شیف در توییتر نوشت.

تشکر. اریک Swalwell D-کالیفرنیا گفت: "با تشکر از شما, جان بولتون, برای آتش نشان که نشان می دهد تا به ساختمان که در حال حاضر سوخته با آتش شلنگ و گفت: من اینجا هستم برای کمک به."

این نامزد پیشین انتخابات ریاست جمهوری افزود: "خیلی دیر, جان بولتون, نه واقعا علاقه مند به آنچه که او را به ادعا می کنند در حال حاضر. زمان گذشت و او می تواند به نجات کشور با آمدن به جلو است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن