که هشدار آن را می تواند تا 5 سال قبل از coronavirus همه گیر است که تحت کنترل

سازمان بهداشت جهانی (WHO) دانشمند ارشد Soumya Swaminathan در 12 ژانویه 2020 در ژنو است.فابریس COFFRINI | خبرگز

توسط ELEMENTORSITE در 25 اردیبهشت 1399

سازمان بهداشت جهانی (WHO) دانشمند ارشد Soumya Swaminathan در 12 ژانویه 2020 در ژنو است.

فابریس COFFRINI | خبرگزاری گتی ایماژ

Coronavirus همه گیر ممکن است همچنان به نیمه دوم دهه ارشد بهداشت جهانی رسمی هشدار داده است که مرگ و میر ویروس روش گریم نقطه عطف 300,000.

دکتر Soumya Swaminathan سازمان بهداشت جهانی را دانشمند ارشد گفت: بار مالی جهانی Boardroom وبینار گفت: "من می خواهم بگویم در چهار تا پنج سال بازه زمانی ما می تواند به دنبال در کنترل این."

Swaminathan گفت: یک واکسن به نظر می رسد "بهترین راه" در حال حاضر اما هشدار داد وجود دارد مقدار زیادی از "ifs و buts" در مورد ایمنی و تولید و توزیع عادلانه.

توسعه یک واکسن موثر و موفقیت آمیز سلول اقدامات هر دو از جمله عواملی است که در نهایت تعیین این بیماری همه گیر را مدت او اضافه FT گزارش شده است.

تا به امروز بیش از 4.3 میلیون نفر قرارداد Covid-19 عفونت با 297,465 مرگ و میر در سراسر جهان با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

ممکن است این ویروس ممکن است هرگز دور'

جهانی بحران بهداشت عمومی به معنای کشور باید به طور موثر به حال تعطیل با بسیاری از رهبران جهان تحمیل محدودیت های دقیق در زندگی روزمره میلیاردها نفر از مردم.

این مستند اقدامات متفاوت در خود برنامه اما به طور گسترده شامل مدرسه تعطیلی ممنوعیت تجمعات عمومی و اجتماعی فاصله هستند انتظار می رود به نتیجه در بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ در دهه 1930 ،

در هفته های اخیر برخی از کشورها به دنبال به تدریج آرامش محدودیت اجازه می دهد برخی از مغازه ها و کارخانه ها به بازگشایی شده است.

مردم پوشیدن یک ماسک محافظ به دلیل همه گیر جدید کروناویروس (Covid-19) صبح امروز پنج شنبه در Avenida Paulista در منطقه مرکزی شهر سائو پائولو.

فابیو Vieira | FotoRua | NurPhoto via Getty Images

با این حال ظهور جدید Covid-19 نفر در کره جنوبی و چین با تشدید نگرانی ها در مورد پتانسیل برای موج دوم از عفونت.

آژانس بین المللی انرژی روز پنجشنبه تخمین زده می شود که تعداد زیادی از مردم زندگی می کنند و نوعی از سلول اقدامات در پایان ماه مه را به رها کردن 2.8 میلیارد نفر در سراسر جهان را از اوج اخیر از 4 میلیارد دلار.

در رسانه های جداگانه جلسه دکتر مایک رایان مدیر اجرایی که در شرایط اضطراری برنامه گفت: در این سازمان در ژنو مقر روز چهارشنبه که کروناویروس "هرگز ممکن است از بین برود."

زمانی که خواسته به آدرس Swaminathan نظرات پیش از آن در روز رایان گفت: هیچ کس قادر خواهد بود به دقت پیش بینی زمانی که این بیماری ممکن است ناپدید می شوند.

او افزود که تلاش برای کنترل این ویروس نیاز به یک "تلاش عظیم" حتی اگر یک واکسن است در بر داشت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب