صفحه اصلی خرید و فروش رفت مجازی در طول بیماری همه گیر. می توانید آن را که در راه است ؟

مسکن با پوشیدن ماسک محافظ با استفاده از گوشی های هوشمند به ارائه مجازی تور تصویری از یک خانه برای فروش در ساکر

توسط ELEMENTORSITE در 22 تیر 1399

مسکن با پوشیدن ماسک محافظ با استفاده از گوشی های هوشمند به ارائه مجازی تور تصویری از یک خانه برای فروش در ساکرامنتو, کالیفرنیا, ایالات متحده روز دوشنبه 29 ژوئن 2020.

دیوید پل موریس | بلومبرگ | گتی ایماژ

خریداران آینده نگر خود اولین نگاه اجمالی از پتانسیل خانه از طریق گوشی های هوشمند و دوربین های متصل شده توسط FaceTime و زوم. 3-D مدل سازی فن آوری مورد استفاده برای ایجاد دیجیتال فروشگاه است که می توان به پخش در هر زمان از تقریبا هر زاویه و حتی می توانید با پر کردن یک اتاق خالی با مجازی مبلمان.

پناهگاه همواره یک پایه نیاز شخصی اما coronavirus و متعاقب آن مستندات را ساخته اند آن را مهم تر از همیشه. خانه است و نه فقط یک پناهگاه از همه گیر آن در حال حاضر دفتر سالن سینما و سالن کوکتل در یک. برای املاک و مستغلات یک صنعت وابسته به احساس افراد در مورد یک خانه بالقوه در فرد همه گیر و متعاقب آن نیاز به اجتماعی فاصله طهارت و حداقل تماس را تغییر داده است, نقش فناوری از خوب-به-به یک باید داشته باشند.

ابزار تکنولوژی جدید مانند, مجازی, فروشگاه, 3-D نقشه برداری و هواپیماهای بدون سرنشین نظرسنجی, به تصویب رسید, سال پیش, اما تنها در یک مورد به مورد و بر اساس با properties را انتخاب کنید. "برخی از فن آوری وجود دارد مواد شسته و رفته می گوید:" کوئنتین Dane, مدیر عامل شرکت کارگزاری املاک و مستغلات داش کارولینای که در خدمت کارولینای شمالی "تحقیقات مثلث" از رالی دورهام و چپل هیل. "شما آن را برای یک نوع خاصی از گسترده اما شما نمی خواهد آن را انجام دهد برای همه آنها است."

Coronavirus تبدیل کرده است تخصص این ابزار به بالفعل استانداردهای صنعت. "ویدئو کنفرانس است که در حال حاضر هنجار" Dane گفت. "تکنولوژی گرفتار به که در آن زندگی می کنیم."

چگونه تماس های ویدئویی در حال تغییر معاملات املاک و مستغلات

یکی از مهم ترین فن آوری های ذکر شده شاهد استفاده گسترده است و در واقع یکی از ساده ترین: ویدئو تماس بگیرید.

"من مشغول به کار با یک مشتری که تحت قرارداد من را به آنها نشان داد دو ده مکان تقریبا در FaceTime و آنها دیدن آمار آنلاین می گوید:" اسکات اشتراوس یک منطقه شیکاگو کارگزار در خانه بهتر و باغ, املاک و مستغلات, ستاره خانه.

کارگزار املاک و مستغلات Coldwell بانکدار می گوید عوامل آن در حال استقبال از Infinite به صورت مجازی نمایش آن و حتی میزبانی مجازی خانه های باز از طریق Facebook Live. فن آوری مورد استفاده است که به طور معمول مصرف کننده درجه به دلیل این که در آن مشتری است که می گوید: M. Ryan Gorman, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Coldwell بانکدار.

"وجود آگاهی از خطر مردم آینده به فضا می گوید:" کیت کافمن نویسنده در پورتلند اورگان است که فروش او مشاع. کافمن می گوید: همسایگان نیز وحشت زده و عصبی در مورد داشتن غریبه کامل را وارد کنید و مشترک پیچیده برای مشاهده اموال خود را.

لس آنجلس مبتنی بر مسکن جان Maseredjian می گوید او با استفاده از مکالمه تصویری ندارد و فقط برای نشان دادن خواص, اما برای رسیدگی به دیگر جنبه های دنیوی از املاک و مستغلات. Maseredjian که مالک JohnHart املاک و مستغلات می گوید او متکی نهفته نرم افزار مانند زوم تصویری ارتباطات و ورایزون Bluejeans به چهره به چهره با مشتریان در طول بیماری همه گیر. "که در آن ما برای دیدار با مردم در اتاق کنفرانس دفتر ما می توانید به اشتراک گذاری صفحه نمایش به بیش از داده ها و تجزیه و تحلیل چیزهایی که ما استفاده می شود به رفتن در فرد است."

بازار مسکن شد ضرب و شتم توسط Covid-19. فروش خانه های موجود تجربه کرده که بیشترین میزان کاهش از سال 1982 (زمانی که وام مسکن نرخ 18%) اما بدترین حالت ممکن است. پیش فروش خانه در پشت صحنه برای به دست آوردن رکورد در ماه مه در حالی که فروش خانه های جدید در حال شروع به دوباره بجای اول برگشتن به خوبی و با سرعت بیشتری نسبت homebuilders رود. خواص فروش در یک سرعت سریع تر در مقایسه با زمان مشابه در سال گذشته و قرارداد جدید و لیست جدید — در حالی که کمتر از یک سال پیش -- در حال کاهش در نرخ های خود را کاهش, با توجه به انجمن ملی از Realtors' هفتگی بازار مسکن نظارت داشته باشند.

مجازی خرید شتاب موجود در صفحه اصلی جستجو با خریداران بالابر به پایین لیستی از ویژگی های بالقوه سریع تر از قبل. "به جای رفتن و دیدن 30 خانه های مختلف در فرد شما می توانید آنها را عملا" Maseredjian گفت.

Redfin می گوید آن را شاهد افزایش فروشندگان با استفاده از 3-D اسکن برای ایجاد فروشگاه مجازی است که "تقریبا مانند بازی های ویدئویی می گوید:" Redfin مدیر عامل شرکت گلن Kelman.

Coldwell Banker شده است با استفاده از تکنولوژی واقعیت افزوده از Streem برای آماده سازی خانه برای نمایش بدون نیاز به ارسال یک عامل فیزیکی اموال.

این روند منعکس شده در سراسر کشور: ممکن است یک بررسی انجام شده توسط انجمن ملی از Realtors نشان داد که 35 درصد از realtors در حال دیدن فروشندگان تکیه بر تورهای مجازی.

ما ادامه خواهد داد برای دیدن تقریبا همه خریداران می خواهید به قدم به این خانه به آن را احساس کنید.

نیک Bailey

رئیس مشتری افسر در RE/MAX

رکورد کم نرخ وام مسکن در حال اضافه کردن سوخت به مسکونی بازار املاک و مستغلات. آخرین آمار هفتگی نشان داد که افزایش وام مسکن و برنامه های کاربردی 33 درصد بالاتر از یک سال پیش. مبتنی بر آنلاین ارائه دهنده وام مسکن Better.com می گوید آن دیده می شود 40 درصد افزایش در خرید برنامه و آن را به انجام ارزیابی از طریق آی فون.

اما با وجود این coronavirus-شتاب حرکت به دیجیتال و تجدید نظر فیزیکی خانه اولویت اکثر خریداران نمی خواهید برای دیدن ملک در فرد است. "اکثریت homeshoppers هنوز هم می خواهید یک فرد در تور قبل از قرار دادن خود را سخت به دست آورده پرداخت می گوید:" آماندا Pendleton, Zillow خانه روند ،

آنلاین-متمرکز شرکت املاک و مستغلات است که تکامل یافته اند خود را خرید و فروش بازار در حال تنظیم است که به تقاضا است. Redfin Zillow و Opendoor همه می گویند که آنها در حال نصب قفل هوشمند در اشغال خواص آنها خود را و در حال فروش محدود کردن فرد در فروشگاه به یک گروه در یک زمان.

در حالی که بسیاری از فرایند homebuying از مذاکره یک معامله برای نوشتن یک پیشنهاد می تواند به صورت الکترونیکی انجام می شود, نیک بیلی رئیس مشتری افسر در RE/MAX معتقد است در فرد خرید ضروری است. "ما ادامه خواهد داد برای دیدن تقریبا همه خریداران می خواهید به قدم به این خانه به آن احساس گفت:" بیلی.

حتی مالکان خریداری شده که خواص "چشم نهان" می گویند تصویری خرید بسیار مهم است. "برای خرید عمده زندگی مانند خانه شما ترجیح می دهید برای دیدن و لمس و احساس آن را در فرد می گوید:" خریدار Jarrod شوارتز. شوارتز در روند خرید یک خانه در برنتوود در ایالت تنسی آمریکا.

"از لامسه تجربه مهم است" Maseredjian گفت. "اگر شما در حال رفتن به صرف پول زیادی است که در اموال شما واقعا می خواهید به آن را ببینید در فرد است."

در واقع بزرگترین تغییرات از همه بیرون آمدن از این بیماری همه گیر ممکن است کمتر در مورد فن آوری و اطلاعات بیشتر در مورد چگونه خریداران تعریف این ایده از یک خانه. اقامت در خانه سفارشات خانواده ها مجبور به ارزیابی مجدد آنچه آنها نیاز دارند و چه آنها نمی گوید جسیکا Lautz معاون رئیس جمهور از جمعیت رفتاری و بینش در انجمن ملی از Realtors, همه چیز از اهمیت دفتر خانه به متری برای مردم به ورزش و یا رشد مواد غذایی خود را.

"برخی از مردم می گویند من می خواهم بیشتر فضا. دیگران ممکن است نیاز به جای بیشتر, مسن, بزرگسالان بستگان. دیگران انتظار جدید بچه ها یا حیوانات خانگی" گفت: Lautz.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن