اگر شما از دست رفته ورزش (و یا فقط می خواهید گیاه دیگر) شما می توانید یک توپ بیس بال به شکل شاداب در Etsy

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.اینکه آیا

توسط ELEMENTORSITE در 26 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

اینکه آیا یا نه شما عاشق بیس بال احساس رایگان برای استفاده از زمان غیبت از ورزش برای توجیه این گیاه منحصر به فرد خرید. جستجو "بازی بیس بال, شاداب" در Etsy و جشن چشم خود را در دسترس بیس بال گیاهان است که شما می توانید حمل به خانه خود را ASAP.

از نظر علمی شناخته شده به عنوان "Euphorbia Obesa," بیس بال گیاه می شود آن را غیر رسمی نام از—شما آن را حدس زده—آن را بیس بال-مانند شکل و اندازه آن در طول سال جوانتر. در طول زمان هر چند شاداب رشد طولانی تر و بلندتر به در گنبد-مانند شکل معمولا شدن هشت اینچ قد بلند و 3 1/2 اینچ گسترده.

اما این گیاه قابل توجه در رنگ و طرح بر روی قسمت بیرونی آن باقی می ماند همان است که در این سنین است. خارج است و معمولا غالب خاکستری-سبز یا آبی-سبز با زنگ یا بنفش رنگی گروههای که ایجاد آن شطرنجی ظاهر.

خود را شاداب طبیعت Euphorbia Obesa رشد در شرایط خشک بنابراین بهتر است برای قرار دادن گیاه در یک گلدان با حداقل یک سوراخ زهکشی. هنگامی که شما انجام آب بازی بیس بال, گیاه رطوبت می تواند خروج در پایین به جای به طور بالقوه پوسیدگی ریشه. نگه داشتن شاداب در سایه جزئی در صورت امکان و اگر شما متوجه آن الگوی پارچه پیچازی شروع به از دست دادن رنگ آن را نشانه آن است که به آن نیاز دارد بیشتر نور است.

چندین مغازه های فروش این بیس بال گیاهان در Etsy و قیمت به طور کلی محدوده از حدود 15 دلار به 40 دلار (و یا شما می توانید خرید دانه برای ارزان تر!). از آن فکر می کنم این راه: که در حدود همان قیمت به عنوان خون دماغ شدن صندلی در ورزشگاه و طول می کشد بسیار طولانی تر از سه ساعت است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن