"ما در حال درست کنگره سربازان": U-Turn 3 MLAs نزدیک به Sachin خلبان

دهلی نو: این راجستان کنگره امروز ادعا کرد که آنها هم ایستاده پشت وزیر Ashok Gehlot نفی daylong بحران در حزب دی

توسط ELEMENTORSITE در 22 تیر 1399
دهلی نو:

این راجستان کنگره امروز ادعا کرد که آنها هم ایستاده پشت وزیر Ashok Gehlot نفی daylong بحران در حزب دیده شده است باعث معاون وزیر Sachin خلبان که اردو در دهلی نو. "کنگره غرفه ایران گفت:" در یک کنفرانس مطبوعاتی در جیپور که در آن سه MLAs که در دهلی نو دیروز و دیده می شود به عنوان بخشی از Sachin خلبان اردوگاه نیز به نظر می رسد.

یکی از آنها Rohit Bohra بود زودتر NDTV گفت که در سفر خود به دهلی نو شد "شخصی" و آنجا بود که او با دو نفر دیگر MLAs که نیز تا به حال خود را برای اجرای errands.

این MLAs که رفته بود به دهلی نو دیروز بودند در جیپور با این بعد از ظهر.

آقای خلبان-که از دست این نژاد برای رئیس Ministership به جانباز Ashok Gehlot در سال 2018 -- بوده است و در مذاکرات با BJP پس قبل از این مستند. بی جی پی آماده است به او پیشنهاد وزیر پست به عنوان او ممکن است نه حمایت از 30 تا 35 MLAs آن ممکن است نیاز به تشکیل دولت در راجستان. آقای خلبان است گفت: برای حمایت از 19 MLAs -- 16 از خود و سه مستقل.

یک بخش از رهبران نگهداری آقای خلبان ممکن است تقسیم کنگره و به شکل یک حزب منطقه ای -- یک وضعیت است که بعید است به ارائه هر گونه پاداش به هر شورشی که ممکن است به دنبال او خارج از کنگره.

وحشت در راجستان آمد و سه ماه بعد از کنگره از دست Jyotiraditya Scindia و Madhya Pradesh به BJP-یک خرید اینترنتی از کشمکش بین حزب گارد قدیمی و جدید.

ارشد, Madhya Pradesh رهبر Jyotiraditya Scindia امروز توییتی یک تطبیق در کنگره. "غم به دیدن من مغبون همکار @SachinPilot بیش از حد طرد و آزار و اذیت توسط راجستان سانتی @ashokgehlot51. نشان می دهد که استعداد و قابلیت پیدا کردن کمی اعتبار در @INCIndia," صدای جیر جیر خود را به عنوان خوانده شده.

آقای خلبان رها شده است ناراحت نامه درخواست او به نظر می رسد برای بازجویی توسط عملیات ویژه در تحقیقات مرتبط با اسب-تجارت ادعا می کنند.

رئیس جمهوری اشاره کرده است که او و حزب رئیس شلاق ماهش جوشی که ثبت شکایت نیز دریافت احضار برای بازجویی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن