قبل و بعد از: $100 و یک آخر هفته را به این جدول نگاه طراح

کوچک تزئینات بودجه های الهام بخش برخی از مهمترین راه حل های خلاق. را Michaell جانسون از زنده آلو سقوط کرد که ک

توسط ELEMENTORSITE در 20 اردیبهشت 1399

کوچک تزئینات بودجه های الهام بخش برخی از مهمترین راه حل های خلاق. را Michaell جانسون از زنده آلو سقوط کرد که کاملا در عشق با یک طراح میز قهوه است که در صدر $5,000 های زیبا, جسورانه, black-and-سنگ مرمر سفید راه راه. اما انداختن پنج grand بر روی یک میز قهوه درست نیست رفتن به اتفاق می افتد برای Michaell! او تبدیل به یک میز او بدست می خواهم از محدود کردن.

"من نمی تونستم تحمل این جدول" Luli می گوید. "اما به عنوان تازه ازدواج کرده ما نمی توانیم به قرار دادن پول ما به همه جدید مبلمان اتاق نشیمن زمانی که ما نقل مکان کرد. بنابراین ما تصمیم گرفتیم که ما می خواهم سعی کنید چیزی شجاع با این جدول پس از آن بود در حال حاضر به مقصد سطل زباله."

خوشبختانه جدول به حال برخی از جوایز: آن را ساخته شده از چوب با عرض بالای تخت—محل مناسب برای به نمایش گذاشتن کاری خلاق است. Nazy خریداری 100 دلار ارزش از مواد, از جمله هر دو رنگ و اپوکسی به آن بالا پایان نگاه.

پس از سنباده پایین جدول و بتونه کاری سطح Michaell نقاشی بر روی سنگ مرمر سفید است. او با استفاده از رنگ سفید و سپس ایجاد سه سایه های خاکستری "رگ" با استفاده از یک پر کوچک در حالی که سفید رنگ هنوز خیس بود. او همچنین با استفاده از یک اسفنج دریایی برای ایجاد حرکت در رنگ سفید.

پس از آن خشک بود Micheaell استفاده می شود نوار به بخش خارج راه راه بر روی میز قهوه. سپس او رنگ جدول سیاه و سفید; وقتی که خشک شد او هایش سفید رنگ بیش از سیاه و سفید. پس از اجازه دادن به رنگ خشک و کشیدن نوار, او تا به حال دو مجموعه از marbled راه راه در جدول بالا است. Nazy رنگ پاها بر روی میز ،

سپس Michaell پوشش جدول در اپوکسی که او می گوید کلید به آن نگاه مانند سنگ مرمر. "هیچ کس معتقد نیست سنگ مرمر واقعی زمانی که آنها آن را حتی زمانی که من به آنها" Luli می گوید. "هنگامی که من با پوشش رنگ اپوکسی در آن واقعا شبیه یک دال از راه سنگ مرمر."

استفاده از اپوکسی روی حیله و تزویر است و Michaell کردم شوهرش به کمک این قسمت از آنجایی که آنها نیاز به کار سریع قبل از اپوکسی در زمان حال به خشک. سشوار کمک به آنها را دریافت حباب. برای مبتدیان Michaell توصیه یک تست پروژه با استفاده از اپوکسی قبل از مصرف در چیزی واقعی است. "اپوکسی بسیار با دوام است گذشته از حرارت بالا" Luli یادداشت ها. "قرار نیست یک فنجان چای داغ بر روی میز خود را. به نظر می رسد به تضعیف اپوکسی و شما حلقه. اما نکته جالب در مورد سنگ مرمر سنگ مرمر است تمایل به دریافت حلقه بیش از حد به طوری که آنها تقریبا به جدول نگاه اصیل تر!"

نتیجه نهایی این است که زیبا—و در بودجه. "من دوست دارم که من دست نگاه طراح جدول من دوست داشتم اما من قادر به قرار دادن خود من چرخش در آن پس از آن بود که خود من آثار هنری" Luli می گوید.

الهام گرفته است ؟ ارائه پروژه های خود را در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im