در اینجا این است که چگونه به نوبه خود در حیاط خلوت خود را به یک واحه برای سگ خود را

به عنوان جهان ما تبدیل شده است کوچکتر به منظور اجتماعی از راه دور و ایمن ماندن در طول این همه گیر شده است درست

توسط ELEMENTORSITE در 8 مرداد 1399

به عنوان جهان ما تبدیل شده است کوچکتر به منظور اجتماعی از راه دور و ایمن ماندن در طول این همه گیر شده است درست است برای ما سگ. بر خلاف عادی سامرز که در آن بسیاری از owould گرفتن سگ ما به پارک پیاده روی به ساحل و یا دیگر گردش بسیاری از سگ ما صرف تابستان خود را در خانه.

اگر چه شما ممکن است از دست رفته تعامل اجتماعی از تابستان را صرف با دوستان و خانواده خوب چیزی است که سگ خود را کاملا خوشحال به صرف زمان بیشتری را با شما و با هم ندارد به خسته کننده است. حتی اگر شما یک حیاط کوچک شما می توانید ایجاد یک زمین بازی تعاملی برای شما و سگ خود را به لذت بردن از با هم در طول روز سگ از تابستان است. به عنوان یک مربی حرفه ای سگ, در اینجا چند از مورد علاقه من, راه ارزان برای حیاط خود را تبدیل به یک زمین بازی برای سگ خود را بهترین دوست.

اگر سگ خود را آب برخوردار اضافه کردن یک استخر کودک به حیاط خلوت خود را می توانید اضافه کردن ساعت از سرگرم کننده است. شما می توانید خرید سگ خاص ودینگ استخر و یا بسیار ارزان شما می توانید با خرید یک استخر کودک طراحی شده برای کودکان است. پلاستیک سخت کودک استخر بهترین کار به خصوص برای سگ های بزرگ در مقایسه با استخر های بادی که تمایل به سوراخ با سگ ناخن و یا دندان های در حالی که بازی. بسیاری از سگ لذت بردن از این فرصت برای سرد کردن در آب است. برای اضافه نامزدی با نگاهی به رفتار و/یا اسباب بازی و رها کردن آنها را به استخر کودک برای سگ خود را برای بازیابی.

حفر می آید به طور طبیعی به سگ و سگ بیشتر دوست دارم آن را انجام می دهند. محافظت از خود گل خود را با دادن سگ خود را شخصی گودال ماسهبازی در این تابستان. دوباره برای این فعالیت یک طرفه پلاستیکی استخر کودک به خوبی کار می کند. این موجود ارزان در سخت افزار و فروشگاه های مواد مخدر و یا اغلب با توجه به دور به صورت رایگان و آنلاین در محله معاملات قرار گرفتند. برای یک گودال ماسهبازی آن را خوب به استفاده از یک استخر است که ترک خورده در پایین و دیگر قادر به نگهداری آب. پر کردن استخر با شن و ماسه است که می تواند خریداری شده در فروشگاه های سخت افزاری و اجازه دهید سگ خود لذت ببرید.

برخی از سگ به خصوص کسانی که گفته شده برای حفاری در حیاط قبل از ممکن است نیاز به کمی تشویق به شروع به حفر. در این مورد اجازه دهید سگ خود را سازمان دیده بان به شما مخفی کردن یک اسباب بازی و یا بیت از درمان در شن و ماسه و سپس تشویق و ستایش خود را به عنوان سگ حفاری آن را! به نگه داشتن سگ خود را در گودال ماسهبازی پاک من توصیه پوشش آن را در شب با پارچهای یا دیگر درب آن را خشک نگه دارید و برای جلوگیری از هر گونه سرگردان گربه از استفاده از آن به عنوان یک غول جعبه بستر (که تعجب سگ شما ممکن است لذت بردن از اما نه چیزی است که من توصیه می کنم).

است خود را سگ فعال به دنبال راه هایی برای به دست آوردن برخی از آن انرژی است ؟ در تابستان امسال با توجه به راه اندازی یک در خانه چابکی ، سگ چابکی is a fast-paced ورزشی که در آن سگ حرکت یک سری از موانع در حالی که کارگردان خود را کنترل. فکر می کنم چابکی چیزی است که سگ شما ممکن است لذت بردن از ؟ شما می توانید تعدادی از چابکی موانع نسبتا ارزان آنلاین, اما شما همچنین می توانید DIY خود را چابکی البته با لوازم شما احتمالا دروغ گفتن در اطراف خانه. با تمام این موانع مهم این است که کمک به سگ خود را به ایجاد ارتباط مثبت با موانع. استفاده از رفتار سگ خود را هیجان زده در مورد به پاداش هر گونه علاقه در موانع برای اولین بار در.

جهش: با متعادل جارو دسته یا سبک دیگر میله های بین قوطی, سنگ, جعبه یا هر چیز دیگری شما ممکن است در اطراف خانه. حتی اگر سگ شما را دوست دارد پریدن مطمئن شوید که برای نگه داشتن پرش ارتفاع کم (فقط چند اینچ بالا) برای جلوگیری از صدمات. این یک بازی شما می خواهید برای ذخیره به صورت گیاهی مناطق بتن و یا دیگر سطوح سخت است. به سگ خود را مشغول بازی شیر یا خط یک درمان بیش از پرش (به یاد داشته باشید نگه داشتن ارتفاع بسیار پایین) و ستایش سگ خود را هنگامی که او رازک به درمان است.

سگ راه رفتن: اگر شما باید برخی از اضافی DIY لوازم ساختمانی در اطراف شما می توانید ساده "راه رفتن سگ" با استفاده از دو cinderblocks دروغ وری برای ثبات و هیئت مدیره متعادل بین آنها است. بسته به عرض تخته خود و به اندازه سگ خود را گرفتن آویزان از سگ پیاده روی ممکن است کمی تمرین. شروع به قرار دادن یک دنباله از تکه های کوچک از رفتار همراه هیئت مدیره و ستایش سگ خود را به عنوان او به دنبال آنها را در سراسر هیئت مدیره. بیشتر آشنا با سگ راه رفتن او می شود شما می توانید فاز از دنباله ای از رفتار است.

تایر پرش به: نگاهی به حولا هوپ و تعادل آن را بین دو صندلی و یا دیگر پشتیبانی درست. مانند با پرش زمانی که شما سگ خود توجه بازی شیر یا خط یک درمان از طریق حلقه برای سگ خود را به دریافت کنید.

تونل: دفعه بعد شما یک تحویل صرفه جویی در جعبه. جعبه باز شده در هر دو به پایان می رسد بزرگ DIY تونل برای سگ به اجرا از طریق. شما همچنین می توانید ایجاد یک بزرگتر تونل پتو قلعه سبک با قرار دادن دو یا سه صندلی در کنار یکدیگر در یک طرف و دو یا سه صندلی پشت رو در روی یکدیگر برای ایجاد یک کانال. قرار دادن یک پتو در بالا برای ایجاد یک غار برای سگ خود را به رفتن را از طریق. شروع با سگ خود را در یک طرف و شما در تماس با سگ خود را از طریق درمان و ستایش است.

تراز: یک تلو تلو خوردن مدیره و یا یک ورزش دیسک خود را از قرنطینه تمرینات? آن را به حیاط برای سگ خود را. درمان سگ خود را برای تشخیص و یا قرار دادن یک پا و سپس یک دوم پا تلو تلو خوردن بر روی هیئت مدیره.

هنگامی که سگ خود را آشنا با فردی موانع کنار هم قرار دادن یک دنباله هدایت سگ خود را بین موانع متعدد برای ایجاد یک حیاط خلوت چابکی ،

سگ جهان با بینی خود را. اگر سگ شما از دست رفته فرصت برای دریافت و بوی چیزهای جدید شما می توانید کانال که خرناس انرژی به مخفی کردن و به دنبال بازی. صرفه جویی در اندازه های مختلف جعبه از تحویل. گسترش این جعبه در حیاط خود قرار داده و رفتار (به smellier بهتر) به چند جعبه و تشویق سگ خود را به جستجو جعبه برای پیدا کردن درمان. این است که سگ خود را گرفتن آویزان از آن ؟ اگر شما به دنبال همه چیز را کمی سخت تر شما می توانید آموزش سگ خود را برای پیدا کردن بوی خاص. در جعبه با رفتار قرار دادن آدمها یا یک سواب پنبه آغشته به عصاره وانیل یا اسانس (فقط مطمئن شوید که برای امن مورد تا سگ خود را به طور تصادفی نمی تواند آن را دریافت کند). پس از چند جستجوهای شما می توانید درمان در خارج از جعبه و هنگامی که سگ خود را می یابد پنهان عطر به مقدار زیادی از ستایش و رفتار است.

ساسافراس خودشان

نویسندگان

ساسافراس خودشان گواهی فوت و فن سگ مربی (CTDI) و برنده جایزه نویسنده داستانی و غیرداستانی کتاب در مورد تجاوز افراد و/یا سگ زندگی در پورتلند اورگان است. شما می توانید نگه دارید تا با ساسافراس در توییتر/Instagram @SassafrasLowrey و www.SassafrasLowrey.com

دنبال ساسافراس


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن