رضایت شما نیاز نیست متحده گفت: برای کشیدن قطار با مهاجران

Coronavirus مستند: راه آهن هند اجرا شده است Shramik قطار ویژه برای مهاجرانبرجستهقوانین تغییر برای کارگران مهاج

توسط ELEMENTORSITE در 30 اردیبهشت 1399

Coronavirus مستند: راه آهن هند اجرا شده است Shramik قطار ویژه برای مهاجران

برجسته

  • قوانین تغییر برای کارگران مهاجر قطار یا Shramik ویژه
  • دریافت دولت رضایت دیگر مورد نیاز برای آموزش به ترک
  • Mamata بانرجی و مرکز تا به حال درگیر شدند و بیش از قطار به بنگال
دهلی نو:

این مجموعه برای یک رویارویی بین مرکز و کشورهای در محل قرار داده شد امروز با overhauling از قوانین که به دنبال آن تا کنون به ارسال کارگران مهاجر در خانه های ویژه "Shramik" قطار. دریافت دولت رضایت است و دیگر لازم برای قطار به جلو در با کارگران است.

پس قطار آغاز به کار کرد و در تاریخ 1 مه عملیاتی استاندارد پروتکل برای دولت که از آن کارگران ترک و دولت که در آن قطار بود فسخ به ثبت نام در یک تلاش هماهنگ شده.

اما برخی از ایالت ها مانند بنگال - متهم شده است با مرکز مسدود کردن ورود قطار. این به معنای بزرگ ساخت تا از کارگران در ایالات متحده جایی که آنها کار می کرد تا بزرگترین مستند اعلام شد, در مارس 24.

مخالفان می گوید: مرکز ادعای پوچ هستند زیرا در اصل آن را نشان داد هیچ علاقه ای به کمک به lakhs از رشته کارگران به خانه. هزاران تصاویر باید ریخت از شهرستانها روزمره کارگران بیش از حد شکست به سفر و یا قادر به دریافت یک نقطه در یک قطار یا اتوبوس راه رفتن به خانه حمل کودکان در خود خسته اسلحه و یا تلاش برای چرخه یا hitchhike صدها کیلومتر به روستاها.

رئیس وزرای مانند Nitish کومار از بیهار به اشتراک گذاشته اند نگرانی خود را از عدم توانایی خود را به اندازه کافی تست و قرنطینه آن بازگشت به خانه. دیروز, Bihar گزارش شده است که 8 درصد (نزدیک به دو برابر میانگین ملی) از دریافتی کارگران آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

bk9sd894

این مرکز گفت: دو میلیون مهاجر را به خانه از طریق ویژه Shramik قطار

گوا وزیر Pramod Spike خواسته است در برابر آموزش ساخت یک توقف در دولت ساحلی بر ترس است که پس از عبور به پاک کردن هیچ مورد قلمرو جدید, بیماری های ویروسی هستند که با ورود مسافران است.

زمانی که قطار در ابتدا اعلام کرد که سیاست کرایه متسع وحشت و خشم چون دولت که در آن قطار بود و نشات گرفته از خواسته شده بود به جمع آوری 15 درصد از بلیط کرایه از مسافران است. کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی گفت: او می خواهد انتخاب کنید تا تب به عنوان آنجا که ممکن است به طوری که کارگران نمی مجبور به پرداخت. مرکز گفت که آن را تا به خانه دولت و کارگران برای پرداخت کرایه که یارانه 85 درصد است.

اما مثل همیشه این است بنگال و رهبر آن Mamata بانرجی که این centrepiece از تفاوت ها با این مرکز با هر دو طرف یکدیگر را متهم بودن سنگدلانه به وضع اسفناک مهاجران که مایل به بازگشت به خانه. وزیر مدعی این مرکز شده است بازی سیاست; مرکز می گوید دولت در مسدود کردن ورود مجدد کارگران است. صفحه اصلی وزیر Amit Shah است و حتی گزارش شده صحبت به خانم بانرجی برای متقاعد کردن او را به اجازه می دهد بیشتر از قطار برای رسیدن به بنگال.

در مجموع دو میلیون کارگران مهاجر شده منتقل خانه در Shramik ویژه این مرکز می گوید.

در تصمیم گیری به سرعت لغو پس از تحریک خشم عمومی کارناتاکا حکومت BJP تا به حال تصمیم به اجازه می دهد هر قطار به کارگران مهاجر به خانه متحده مانند بحار به دلیل نگرانی که عرضه نیروی کار برای ساخت و ساز خواهد رسید. مخالفت کنگره دولت را متهم به درمان کارگران مانند "پیوند کار".

آن را فقط به کمبود قطار است که در تقابل با قدر از کارگران ناامید به خانه. به یک نقطه در یک قطار است یک چالش بزرگ با اشکال پیچیده به پر و اغلب در زبان انگلیسی و همچنین Otp ها و سایر اطلاعات اجباری برای سفر در حال انتقال به گوشی های تلفن همراه.

تقریبا هر روز صحنه وجود دارد هزاران نفر از کارگران جمع آوری و در یک نقطه خروج در Ghaziabad در نزدیکی دهلی نو دیروز در بمبئی امروز که تبدیل به دور است زیرا آنها نیست را تایید کرد سفر به خانه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب