91 لاخ مهاجران منتقل شده از ماه مه 1, دولت می گوید دیوان عالی کشور

Coronavirus: این مرکز گفت: 91 لاخ مهاجران منتقل شده اند به کشورهای خود رادهلی نو: وضعیت اسفبار مهاجران سفر در

توسط ELEMENTORSITE در 8 خرداد 1399
91 Lakh Migrants Shifted Since May 1, Government Tells Supreme Court

Coronavirus: این مرکز گفت: 91 لاخ مهاجران منتقل شده اند به کشورهای خود را

دهلی نو:

وضعیت اسفبار مهاجران سفر در قطار ویژه واضح تر شدن روز به روز با تکرار گزارش از گرسنگی و خستگی و مرگ و میر دیوان عالی کشور امروز صورت گرفت تا این موضوع و خواسته برخی از سوالات سخت در مورد آنچه در مرکز و ایالات متحده انجام داده اند برای کمک به مردم است. وکیل عمومی Tushar مهتا بود که به نمایندگی از مرکز رو حداقل 50 سوال از سه قاضی نیمکت که درگیر مواد غذایی, بودجه پناهگاه و کل تدارکات حمل و نقل است.

"مشکل عمده این است حمل و نقل از مهاجران و ارائه آنها را به مواد غذایی است. اولین مشکل این است که حمل و نقل است. آنها در حال انتظار برای هفته ها و حتی پس از ثبت نام. هستند این افراد خواسته شده به پرداختن به هر گونه پول در هر مرحله ؟ چگونه است که دولت با پرداخت" قضات مورد سوال است.

"قبول کنیم که آن را نمی ممکن است برای حمل و نقل همه در همان زمان. اما مواد غذایی و سرپناه باید داده شود تا آنها می توانید حمل و نقل" دادگاه گفت.

تماس با وضعیت "بی سابقه" دولت گفت: حدود 91 لاخ مهاجران منتقل شده اند به کشورهای خود را از قطار ویژه خدمات آغاز شده بود در تاریخ 1 مه.

بیش از روز گذشته راه آهن فراهم کرده است 84 لاخ وعده های غذایی به آنها گفت:, و اضافه کرد که آن را نمی خواهد متوقف کردن تلاش های خود و یا قطار خدمات "تا حتی یک مهاجر باقی می ماند".

روز دوشنبه دادگاه گفت: وجود داشته است کاستی و لغزش در بخشی از هر دو مرکزی و دولت های ایالتی.

کارگردانی تمام متحده و مرکز به ارائه امداد بلافاصله به رشته مهاجران دادگاه گفت که آنها باید فایل خود گواهی حسن در اقدام به ارائه کمک به آنها.

یک میزبان از دادخواست واصل شده است, در این موضوع تا کنون که شامل درخواست از کنگره و فعال Medha Patkar.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن