COVID خانواده مقتول حمله کردند و در میان تشییع جنازه فرار با نیم سوخته بدن

Coronavirus: خانواده که مقامات امنیتی حاضر در صحنه کمک نمی کند (بازنمودی)دهلی نو: اراذل و اوباش در سه شنبه مخت

توسط ELEMENTORSITE در 13 خرداد 1399
J&K COVID-19 Victim's Family Attacked Amid Funeral, Escapes With Half-Burnt Body

Coronavirus: خانواده که مقامات امنیتی حاضر در صحنه کمک نمی کند (بازنمودی)

دهلی نو:

اراذل و اوباش در سه شنبه مختل تشییع جنازه یک COVID-19 قربانی و اعضای خانواده خود را به فرار با نیم سوخته بدن باعث مداخله دولت که بعدها تضمین هولوکاست در جای دیگر طبق پروتکل.

72-سال-پیر مرد بومی از Doda منطقه چهارم شد قربانی coronavirus در جامو منطقه است.

"ما مجموعه ای را برای تشییع جنازه همراه با درآمد رسمی و یک تیم پزشکی و روشن pyre در یک هولوکاست زمین در Domana منطقه هنگامی که یک گروه بزرگی از ساکنان محلی به نظر می رسد در صحنه و مختل آخرین مراسم" مرد گفت:.

تنها بستگان نزدیک مرد از جمله همسر و دو پسر بودند در حال حاضر در طول هولوکاست. آنها مجبور به فرار با نیم سوخته بدن در یک آمبولانس برای نجات خودشان از اراذل و اوباش که سنگ آنها را پرتاب کرد.

"ما تا به حال به دنبال کسب اجازه از دولت برای گرفتن بدن خود به خانه ما در منطقه برای آخرین مناسک اما به ما گفته شد که همه ترتیبات لازم را در جای خود و این که ما نمی خواهد در صورت هر گونه مشکل در طول هولوکاست" این پسر قربانی گفت.

او همچنین ادعا کرد که مقامات امنیتی حاضر در صحنه کمک نمی کند.

"راننده آمبولانس و سایر کارکنان از بیمارستان به ما کمک زیادی و موفق ما را به GMC بیمارستان با بدن... دولت باید با یک برنامه ریزی بهتر برای انجام مراسم تشییع جنازه از coronavirus قربانیان, با توجه به تجربه گذشته و مشکلات مواجه می شوند در طول مراسم تشییع جنازه قربانیان از جمله" قربانی گفت:.

بعد بدن در نظر گرفته شد به یک هولوکاست زمین در Bhagwati نگر منطقه از شهر که در آن سپرده تا شعله های آتش در بعد از ظهر در حضور ارشد عمران مقامات از جمله اضافی معاون کمیسر و زیر بخشی دادرس تحت تدابیر شدید امنیتی است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب