وزیر دفاع Esper معکوس تصمیم به عقب نشینی فعال-سربازان وظیفه از DC منطقه

اعضای سی گارد ملی برگزاری یک محیط در طول یک تظاهرات مسالمت آمیز علیه خشونت پلیس و مرگ جورج فلوید در 3 ژوئن 202

توسط ELEMENTORSITE در 15 خرداد 1399

اعضای سی گارد ملی برگزاری یک محیط در طول یک تظاهرات مسالمت آمیز علیه خشونت پلیس و مرگ جورج فلوید در 3 ژوئن 2020 در واشنگتن, DC.

الکس ونگ | گتی ایماژ

واشنگتن — ساعت پس از بیش از یک هزار فعال وظیفه واحدهای ارتش وارد منطقه واشنگتن دی سی برای کمک به اجرای قانون محلی با اعتراض پاسخ تلاش های وزیر دفاع علامت Esper گفت: او قصد ارسال آنها را به خانه تنها به پس از آن تغییر ذهن خود را در روز بعد.

روز دوشنبه پنتاگون تایید کرد که حدود 1600 فعال-سربازان وظیفه از فورت براگ در کارولینای شمالی و فورت درام نیویورک شد, پرواز به منطقه واشنگتن دی سی به عنوان ملت آماده برای یک روز دیگر از تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید.

نیروهای نظامی که "postured" در پایگاه های نظامی در نزدیکی منطقه کلمبیا که تا کنون گرفته نشده و در هیچ پشتیبانی به "عمران اقتدار عملیات" پنتاگون گفت: در یک سه شنبه شب در بیانیه ای.

در چهارشنبه Esper خبرنگاران در پنتاگون که در حالی که او دستور داد استقرار 1600 نیروهای نظامی به منطقه او را پشتیبانی نمی کند با استناد به قیام عمل می کنند. قانون است که اجازه می دهد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ارسال فعال-وظیفه نظامی برای پاسخ دادن به نا آرامی های مدنی در شهرستانها در سراسر کشور.

"من می گویند این نه فقط به عنوان وزیر دفاع بلکه به عنوان یک سرباز سابق و عضو سابق گارد ملی این گزینه را به استفاده از فعال وظیفه نیروهای در اجرای قانون نقش تنها باید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک ماده از آخرین راه حل و تنها در فوری ترین و مبرم شرایط. ما در یکی از آن شرایط در حال حاضر" Esper گفت.

"من را پشتیبانی نمی کند با استناد به قیام, قانون," او اضافه شده است.

Esper اظهارات گزارش خشم تهمت و دستیاران خود را در کاخ سفید با توجه به خبری بلومبرگ.

خروجی با استناد به تهمت و مشاوران و گفت که کاخ سفید بازدید Esper سخنان به خارج از خط. بلومبرگ گفت: مشاوران انتظار نیست تهمت به آتش Esper.

در کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany به خبرنگاران گفت که او آگاه از هر گونه بحث که در آن Esper ممکن است با ابراز شک از استناد به قیام عمل می کنند.

"من نمی خواهد به مکالمات خصوصی است که رفت و در اینجا در کاخ سفید," او گفت:, و اضافه کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن است و تنها "قدرت" را به حرکت به جلو با اندازه گیری. "اگر او بخواهد به استفاده از آن او آن را انجام خواهد داد" McEnany گفت.

وقتی پرسیده شد که اگر مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم تا به حال اعتماد به نفس در Esper McEnany به یک تار تایید.

"همانطور که در حال حاضر وزیر Esper است که هنوز وزیر Esper و باید رئیس جمهور از دست دادن ایمان ما تمام خواهد شد یادگیری در مورد که در آینده" او گفت:.

چند ساعت پس از این جلسه یک سخنگوی ارتش گفت: ان بی سی نیوز که Esper حال تغییر ذهن خود را در مورد خروج نیروهای نظامی از منطقه واشنگتن دی سی پس از یک کاخ سفید نشست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن