Coronavirus موارد سنبله در آلاباما: "ما بسیار نگران این اعداد'

خواهد بوید بود در مراسم تشییع جنازه صبح روز شنبه برای یکی از بستگان که مرده بود پس از عقد قرارداد جدید کروناوی

توسط ELEMENTORSITE در 1 تیر 1399

خواهد بوید بود در مراسم تشییع جنازه صبح روز شنبه برای یکی از بستگان که مرده بود پس از عقد قرارداد جدید کروناویروس هنگامی که او در تماس با اخبار است. برادر او نیز گذشت از COVID-19.

"ویروس واقعی است. آن را واقعی است. اگر آنها نمی دانند که آن را واقعی آنها می آیند و با من راه رفتن به گورستان" بوید گفت: از منتقدان.

آلاباما و حد جنوبی در حال دیدن یک سنبله در coronavirus موارد به عنوان برخی از آنها متوقف غذای هشدارهای ویروس هشدار مقامات بهداشت عمومی و افرادی که عزیزانشان را از دست داده به دلیل COVID-19. بیش از دو هفته گذشته آلاباما بود دوم بیشترین تعداد موارد جدید سرانه در کشور است. کارولینای جنوبی چهارم شد. لوئیزیانا و می سی سی پی نیز در 10 صفحه.

"ما بسیار نگران این اعداد. ما می دانیم که اگر آنها همچنان ما را ببینید بیشتر بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر بیشتر," ایالت آلاباما سلامت افسر اسکات هریس گفت.

همانطور که از شنبه, آلاباما تا به حال بیش از 29,000 تایید موارد COVID-19 با بیش از یک چهارم از موارد گزارش شده در دو هفته گذشته.

ترکیب موجود شرایط بهداشتی و محدود دسترسی به مراقبت های بهداشتی در منطقه همراه با جیب از شک و تردید در مورد مقامات بهداشتی' مشاوره در مورد بیماری پیچیده تلاش برای مدیریت این ویروس.

دکتر Selwyn Vickers, رئیس UAB دانشکده پزشکی گفت: از جنوب به نرخ بالای دیابت بیماری های کلیوی و بیماری های قلبی و فشار خون بالا — تمام بیماری ها قرار داده است که افراد در معرض خطر برای فقیر نتایج با COVID-19.

اما Vickers گفت: رفتار انسان است که سخت ترین جنبه از مبارزه با این بیماری است.

"هنگامی که شما برای باز کردن درها و شما در این سواحل شما را در رستوران ها و شما نگاه کنید در شهرستانها که انتخاب می کنید به انجام ماسک و یا افرادی که نمی ... من می گویند رفتارهای ما در ایجاد بزرگترین چالش برای ما" ویکرز گفت.

ویکرز گفت: افرادی که نمی پوشیدن یک ماسک برای حفاظت از خود را باید "فکر می کنم در مورد نگرانی در مورد آلوده کردن شخص دیگری است."

دولت Rep. Merika کلمن می خواهد مردم به هشدارها.

او خانواده آمده بود به آلاباما از سراسر کشور برای یک مراسم تشییع جنازه در ماه مارس — زمانی که دولت تا به حال چند coronavirus موارد — و با استفاده از زمان با هم به یاد خنده و گریه. در هفته ها و ماه است که به دنبال, 11, اعضای خانواده, تست مثبت برای COVID-19 و پنج نفر از جمله سه نفر که در تجمعات — درگذشت از این بیماری است.

"ما خانواده نخواهد بود. ... من نمی خواهم آن را به هر کس دیگری. من نمی خواهم کسی دیگری به احساس احساس من. من نمی خواهم کسی دیگری به رفتن را از طریق آنچه که خانواده من رفته از طریق" کلمن گفت.

کلمن گفت که او نمی تواند بر این باورند که جمعیت زیادی او را دیدم در روز یادبود از رسانه های اجتماعی تصاویر از ساحل و حتی در محله خود.

"آنچه که باعث ناراحتی من در حال حاضر مردم عامل مانند COVID لغو شده است, مانند آن وجود ندارد, دیگر نمی," او گفت:.

کیرا پورتر که از دست داده و سه نفر از اعضای خود در شرق آلاباما خانواده به COVID-19 دارای همان ترس است.

پدر, خواهر و پسر عموی همه فوت در عرض یک هفته این بهار. آنها به خاک سپرده شد در همان روز.

پورتر گفت: خانواده او تنظیم شد در اوایل به خطرات ناشی از کروناویروس در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی و دعا برای مردم چین است. این ویروس در بر داشت آنها را به هر حال.

هنگامی که پدر و خواهر رفت و به بیمارستان آنها بلافاصله قرار داده و در انزوا و خانواده هرگز به آنها صحبت کرد دوباره. آنها حتی فرصتی برای خداحافظی با تلفن.

"که بیشترین صدمه زدن به بخش" پورتر گفت. "ما هرگز فرصتی به دست خود را نگه می گویند خداحافظ و می گویند که ما آنها را دوست دارم."

در آلاباما اجازه کسب و کار و رستوران ها برای باز کردن. هریس گفت: او فکر می کند مردم بودند که طبعا ولع بازگشت به زندگی عادی را به اندازه کافی احتیاط. او گفت: بزرگ شکوفایی در مواردی می آید چند هفته پس از روز یادبود گردهمایی و ماندگاری در ادامه به نظر می رسد یا ضربه از دست ندهید.

"ما هنوز هم ارتباطات از مردم هر روز از مردم که فکر می کنم ما ایجاد برخی از جعل برای برخی نابکار هدف" هریس گفت.

دکتر دان ویلیامسون یک دولت سابق بهداشت افسر که در حال حاضر سران آلاباما انجمن بیمارستان می گوید: بیمارستان های در حال مدیریت در حال حاضر اما این روند نگران کننده است.

"این اولین بار است که روز شما را بشنود به من می گویند این کلمات: من در حال حاضر نگران" ویلیامسون گفت. "من نگران هستم که این ویروس در حال حاضر جلوتر از ما و ما انجام نمی دهد به اندازه کافی به عنوان افراد به آن داشته باشد."

ویلیامسون گفت: تنها حدود 16 درصد از کل تعداد تخت خالی هستند و در برخی از مناطق مانند مونتگمری "ما اساسا هیچ است."

جدید کروناویروس گرفته است نامتناسب تلفات بر مردم از رنگ مانند خانواده پورتر و کلمن. آمریکایی های آفریقایی تبار را تا 24 درصد از آلاباما جمعیت اما باید اختصاص 44 درصد از دولت COVID-19 مرگ و میر.

ویکرز گفت: عوامل متعدد کمک به اختلاف موجود از جمله شرایط دسترسی به مراقبت های بهداشتی اولیه مسکن و تراکم خط مقدم مشاغلی است که اجازه نمی دهد کار در خانه.

آلاباما سرمایه Montgomery پدید آمده است به عنوان یک نقطه داغ برای جامعه انتقال باعث شهردار به صدور یک فرمان اجرایی نیاز به ماسک صورت در عمومی جمعیت. اندازه گیری موفق در یک کراوات رای که آن رفت قبل از مونتگمری شورای شهر به عنوان برخی از اعضای ابراز نگرانی در مورد نقض بر آزادی شخصی.

پورتر و کلمن گفت: مردم نباید فکر می کنم این نمی تواند اتفاق می افتد به آنها.

"این آمار تقریبا نصف از خانواده ما و در زمان سه نفر از آنها را" پورتر گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن