آمریکایی ها باقی خواهد ماند و منع از سفر اروپایی به اتحادیه اروپا به تدریج بازگشایی مرزهای خود

هوایی آمریکا کارکنان غرفه های میان خالی کیوسک فروش بلیط در فرودگاه بین المللی لس آنجلس در لس آنجلس, کالیفرنیا,

توسط ELEMENTORSITE در 10 تیر 1399

هوایی آمریکا کارکنان غرفه های میان خالی کیوسک فروش بلیط در فرودگاه بین المللی لس آنجلس در لس آنجلس, کالیفرنیا, در جمعه 22 مه سال 2020 است.

Irfan Khan | گتی ایماژ

مسافران را از یک لیست از 15 کشور خواهد بود اجازه ورود به اتحادیه اروپا شروع شنبه اما ایالات متحده در لیست نیست.

سی کشور در اروپا (26 که اعضای اتحادیه اروپا) خود را بسته مرزهای خارجی در ماه مارس به کاهش گسترش Covid-19. به عنوان بسیاری از آنها را بازگشایی اقتصاد خود آنها نیز شروع به استقبال بازدید کنندگان خارجی — هر چند در یک نرخ بسیار کندتر از قبل از همه گیر.

اتحادیه اروپا و دولت تصمیم گرفت روز شنبه به مرزهای خارجی به الجزایر تونس و استرالیا و کانادا و نیوزیلند گرجستان و ژاپن و مونته نگرو, مراکش, رواندا, صربستان کره جنوبی تایلند و اروگوئه. مسافران چینی نیز اجازه داده می شود در اتحادیه اروپا, اما تنها اگر چین اعلام کرد که آن را نیز قبول بازدید کنندگان اروپایی.

تصمیم گرفته شد بر اساس وضعیت سلامت از کشورهای مبدا و بررسی خواهد شد هر دو هفته.

برای هر کشور در لیست اتحادیه اروپا گفت: معیارهای زیر مورد نیاز به ملاقات کرد: تعداد Covid-19 موارد بیش از 14 روز گذشته و در هر 100 000 نفر نیاز به نزدیک به یا کمتر از میانگین اتحادیه اروپا وجود دارد باید با ثبات و یا کاهش روند از موارد جدید در این مدت در مقایسه با قبلی 14 روز و پاسخ کلی به Covid-19 مورد نیاز در نظر گرفته شود.

توصیه شد با توجه به تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا و شنگن-همراه کشور (ایسلند و لیختن اشتاین و نروژ و سوئیس).

آن است که غیر الزام آور به این معنی است که کشورهای عضو اتحادیه اروپا می تواند به بازگشایی مرزهای خود را به کدام کشورها می خواهند. کمیسیون اروپا که بازوی اجرایی اتحادیه اروپا اصرار دارد که مرزهای خارجی باید بازگشایی در راه هماهنگ برای جلوگیری از هر گونه هرج و مرج سفر اما در نهایت این ملی تصمیم گیری است.

در این زمینه دولت های اروپایی توصیه شده است به لغو محدودیت های مسافرتی برای عدم ذکر شده در کشور تا زمانی که این تصمیم گرفته شده است در یک شیوه ای هماهنگ.

ایالات متحده در حال حاضر دارای بیشترین تعداد از coronavirus عفونت — نزدیک به 2.6 میلیون نفر در جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. دکتر آنه Schuchat اصلی معاون مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: در مصاحبه ای که روز شنبه این ویروس در حال حرکت است بیش از حد به سرعت در سراسر ایالات متحده در آنچه او به عنوان "بسیار مایوس کننده" وضعیت.

در روزهای اخیر ایالات متحده به رکورد روزانه عفونت های جدید به عنوان موارد افزایش بیشتر در سراسر جنوب و غرب کشور است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حالت تعلیق سفر از اروپا به ایالات متحده است. در آن زمان اتحادیه اروپا با انتقاد از این تصمیم گرفته شده "به طور یک جانبه و بدون مشورت."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب