"این است که فاشیستی نه دموکراتیک": Elon Musk در Coronavirus مستند

Elon Musk است همچنین بنیانگذار فضای خصوصی اکتشاف شرکت SpaceXسان فرانسیسکو: تسلا رئیس Elon Musk در روز چهارشنبه

توسط ELEMENTORSITE در 11 اردیبهشت 1399
'This Is Fascist, Not Democratic': Elon Musk On Coronavirus Lockdown

Elon Musk است همچنین بنیانگذار فضای خصوصی اکتشاف شرکت SpaceX

سان فرانسیسکو:

تسلا رئیس Elon Musk در روز چهارشنبه به نام coronavirus سلول یک "فاشیست" عمل و "خشم" که در نقض آزادی های فردی و آسیب اقتصاد است.

میلیاردر کارآفرین صحبت کردن در یک درآمد به روز رسانی به صورت برقی می شناسند شدت انتقاد کرد و در دستور که مجبور به خاموش کردن تولید در کالیفرنیا و گفت: او باقی مانده است "کمی نگران" در مورد زمانی که تولید را از سر گرفت.

او محکوم پناهگاه در محل سفارشات "و یا به عنوان ما آن را به زور زندانی کردن مردم در خانه های خود در برابر همه حقوق اساسی و ... شکستن مردم آزادی در راه است که در حال وحشتناک و اشتباه نیست چرا مردم به امریکا و یا ساخته شده در این کشور است.".

"این (یک) خشم" او در ادامه اضافه کرد که این مستندات می تواند ", بزرگ, آسیب, اما نه فقط برای تسلا اما هر شرکت است. و در حالی که مردم را آب و طوفان وجود دارد بسیاری از شرکت های کوچک است که نمی خواهد."

این نظر توسط مشک است که بنیانگذار فضای خصوصی اکتشاف شرکت SpaceX آمده میان احتیاط توسط مقامات در آمریکا و سایر نقاط جهان در مورد کاهش محدودیت های اعمال شده شامل مرگبار شیوع کروناویروس.

"من فکر می کنم مردم در حال رفتن به بسیار عصبانی در مورد این" او گفت:.

"آنها باید مجاز به ماندن در خانه و آنها نباید مجبور به ترک. اما می گویند که آنها نمی توانند ترک خانه خود را و آنها را دستگیر شود اگر آنها این است که فاشیستی. این است و نه دموکراتیک. این آزادی نیست. مردم را پشت خود لعنتی آزادی است."

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net