"Lt فرماندار سفارشات به دنبال داشته باشد": Arvind Kejriwal در میان بیمارستان های ردیف

Arvind Kejriwal, خطاب رسانه, یک روز او آزمایش منفی برای کوروناویروس.دهلی نو: Arvind Kejriwal امروز گفت: ستوان

توسط ELEMENTORSITE در 21 خرداد 1399

Arvind Kejriwal, خطاب رسانه, یک روز او آزمایش منفی برای کوروناویروس.

دهلی نو:

Arvind Kejriwal امروز گفت: ستوان فرماندار سفارشات overruling خود دولت تصمیم گیری در coronavirus خواهد بود به دنبال. "این است که زمان برای سیاست است. این زمان برای اختلافات" دهلی وزیر اظهار داشت در اولین بیانیه آنلاین پس از او را به خود انزوا مشکوک یک COVID-19 عفونت است.

روز دوشنبه معاون فرماندار آنیل Baijal که نشان دهنده مرکز لغو Aam Aadmi Party (AAP) تصمیم دولت برای رزرو بيمارستان به جز کسانی که در اجرا توسط این مرکز برای ساکنان دهلی نو است. او همچنین معکوس تصمیم به تست فقط کسانی که در نشان دادن علائم COVID-19 و گفت: موارد بدون علامت و در معرض خطر تماس با ویروس بیمار را نیز آزمایش می شود.

"ما برنده 62 کرسی در انتخابات دهلی. این مرکز تصمیم گرفته است و این زمان متفاوت است. هر مرکز تصمیم گرفته است و Lt فرماندار دستور داده است که اجرا خواهد شد. وجود خواهد داشت هیچ اختلاف و یا بحث در این" آقای Kejriwal گفت: پرداختن رسانه ها یک روز پس از آزمایش منفی برای کوروناویروس.

"اگر احزاب سیاسی نگه داشتن مبارزه با تاج برنده خواهد شد. کل کشور به ایران در آن مبارزه کنند. شما حتی نمی توانید تصور کنید که بحران ما هستند."

اما آقای Kejriwal گفت: این امر می تواند یک چالش بزرگ برای فراهم کردن بستر برای COVID-19 درمان داده شده دولت او را برآورد افزایش ویروس موارد توسط تیر و ستون مربوطه تقاضا برای تخت.

دولت دهلی نو را برآورد ژوئن 15, وجود خواهد داشت 44,000 موارد یک لاخ موارد توسط 30 ژوئن 2.25 لاخ موارد توسط جولای 15 و 5.5 لاخ ژوئیه 31.

"این یک بزرگ و بی سابقه ای را به چالش بکشد. در ژوئیه 15 دهلی نیاز 33,000 تخت و از جمله کسانی که از خارج از شهرستان ما نیاز 65,000. در ژوئیه 31, ما نیاز به یک مجموع 1.5 لاخ تخت" گفت: آقای Kejriwal.

"من در این آغاز شده و رفتن به استادیوم سالن های ضیافت و هتل ها به ترتیبات. ما سعی خواهد کرد همه چیز انجام آنچه ما می توانیم برای اطمینان به اندازه کافی تخت بیمارستان در دهلی نو است."

در حالی که لغو آقای Kejriwal تصمیم به رزرو بیمارستان های اجرا شده توسط دولت دهلی نو و برخی از بیمارستان های خصوصی برای ساکنان پایتخت معاون فرماندار دستور داده بود که هر کس باید درمان شود در دهلی نو بدون "تبعیض" بر اساس یک غیر مقیم.
 tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im