نگاه به درون: این سابق میخانه برای فروش در نوا اسکوشیا نه شومینه

کمی Lunenburg کاملا زیبا شهر بندر در جنوب شرقی ساحل نوا اسکوشیا. تاسیس در 1753, Lunenburg, تنگ, شبکه, خیابان آ

توسط ELEMENTORSITE در 30 تیر 1399

کمی Lunenburg کاملا زیبا شهر بندر در جنوب شرقی ساحل نوا اسکوشیا. تاسیس در 1753, Lunenburg, تنگ, شبکه, خیابان آبشار پایین آفتابی جنوبی شیب به اسکله که در آن مردم محلی به مدت طولانی کار می کرد در ماهیگیری و کشتی سازی و حتی ممنوعیت دوران رم در حال اجرا است. فروشگاه و رستوران-ماجرا های قدیمی شهر است که یک میراث جهانی یونسکو با برخی از 70 درصد اصلی آن 18 و قرن 19 معماری استعماری هنوز دست نخورده و رنگ جذاب, رنگی, رنگ از جمله این سابق میخانه برای فروش. آن را در حال حاضر به عنوان یک تخت خواب و صبحانه فقط چند بلوک از اقیانوس.

ساخته شده در سال 1791 به لنوکس مسافرخانه سیاهی خود را به عنوان قدیمی ترین انگلیسی-استعماری مسافرخانه در کانادا. مالک فعلی است بازسازی ملک خود در قرن 19 اوج. یک سر پنجره بالا درب نشت نور بر روی گسترده ای کاج طبقه اصلی ورود به سالن. در سمت چپ چه بود یک بار خشک محصولات فروشگاه در حال حاضر یک اتاق نشیمن با در معرض تیرهای چوبی و شومینه.

در حق این پیر شیر اتاق (در حال حاضر یک اتاق ناهار خوري بزرگ) دارای خردل زرد wainscoting در زیر صندلی های راه آهن و چوب اجاق گاز جمع شده به باستان آجر کوره فولاد سازی دهان و چشم نواز stenciled کف چوب. یک نوار در پشت باز می شود تا به این آشپزخانه روستایی فراتر از, اما می تواند بسته به مهمانان (یا خانواده—"آخرین تماس پنکیک برای بچه ها!") با پایین کشیدن یک باریکه باریکه چوب, شاتر.

سراسر از آشپزخانه یک آبی بزرگ طلا و اتاق خواب با en مجموعه حمام و شومینه. تا مسلما باریک راه پله—با آن risers رنگ مو قرمز—طبقه دوم چهار اتاق خواب بزرگ (دو تراس و دو حمام) با چهار پوستر تخت شومینه و اصلی چوب paneled و آهک گچ دیوار.

به عنوان بزرگ به عنوان خانه—بزرگترین گرجی در خانه تاریخی و قدیمی شهر با توجه به لیست وجود دارد اتاق را برای گسترش یا با تبدیل دو سازی اتاق در طبقه بالا به اتاق خواب و یا بازپس طولانی پیش آشپزخانه در زیرزمین (که دارای بقایای یک کندوی عسل کوره آجر و 18 قرن پخت و پز اجاق).

آیا شما در خانه شکار و یا فقط نوع از کسی که دوست دارد مرور لیست املاک و مستغلات حتی زمانی که شما در بازار برای یک خانه جدید ؟ ملک له یک ستون که در آن ما از ویژگی های واقعی لیست املاک و مستغلات است که می توانید آپارتمان درمانی مهر و موم از تصویب در رابطه با سبک (ما انجام نداده بازرسی خانه و یا هر چیزی پس ما را شکایت نیست). می دانم یک خانه بزرگ در بازار ؟ ایمیل لیست به repitches@apartmenttherapy.com.

جان گری

نویسندگان

من با گذشته زندگی نوازنده بخشی از زمان اقامت در خانه پدر و بنیانگذار خانه و چکش یک وبلاگ در مورد املاک و مستغلات و بهبود صفحه اصلی. من نوشتن در مورد خانه های سفر و سایر ملزومات زندگی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net