این رنگین کمان عشق, الگوی تضاد طراح خانه یک انفجار از رنگ

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.نام: Lizz

توسط ELEMENTORSITE در 12 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: Lizzy, شوهر, ایوان, کودکان و زیتون و ون و پگی ما گربه
محل سکونت: کنز, Queensland, استرالیا
حجم: 1560 متر مربع
سال زندگی در: 2.5 سال متعلق به

گفته شده است که من متولد شده با رنگین کمان در خون من و من بیان این که در هر اینچ از صفحه اصلی. پس از داشتن خانه خود من این است من را قادر به رنگ رنگ بر روی دیوار اضافه کردن آثار هنری زیبا, دمدمی اقلام دکور و الگوی برخورد همه چیز من خود را!

هنگامی که به دنبال خانه ما, ما می دانستیم که چه suburb ما می خواستم به زندگی در آن فقط پیدا کردن خانه ایده آل با قیمت مناسب. در بازرسی بعد از آن بود که فقط من و بچه ها. من در رفت و من تا به حال واقعا احساس خوبی در مورد آن, اما آن را تا زمانی که من دیدم بچه ها در حال بازی در حیاط خلوت است که من آن را می دانستند بود. قلب من پر بود از تماشای شادی در چهره خود را کمی به عنوان آنها بازی. آن را مناسب خانواده ، من تصمیم به خرید آن و شوهرم اولین بار مشاهده شد در "حرکت" در روز است.

من دوست داشتم که خانه ما بود و 50 سایه های بژ زمانی که ما نقل مکان کرد. این اجازه من آب میوه های خلاق به جریان و ایجاد اتاق رنگارنگ من فکر می کردم تنها تا کنون اتفاق می افتد در رویاهای من. من بسیار خوش شانس به حمایتی که به همان اندازه دوست دارد رنگ و نیست گفت: به هر یک از رنگ پر جنب و جوش انتخاب/ترکیب... هنوز! زمانی که من در "mum حالت" شما را پیدا خواهد کرد من با یک قلم مو رنگ را در دست های من, نقاشی, چیزی, که آیا آن دیوارها یا مبلمان. شوهر من می گوید که من شاد ترین زمانی که من یک قلم مو در دست من!

آپارتمان درمانی نظرسنجی:

سبک من: Eclectically رنگارنگ منحصر به فرد و شیک. من دوست دارم به ترکیب جدید با, که آیا آن مبلمان و یا اقلام دکور. عدم تطابق من است جام جم!

الهام: هر چیزی و همه چیز رنگارنگ الهام بخش من—من با وسواس رنگ! رنگ به ارمغان می آورد بسیار شادی را به خانه ما و این همه من نیاز به ایجاد یک مکان شاد برای من و خانواده ام.

خانه مورد علاقه عنصر: مورد علاقه من عنصر در خانه ما خواهد بود طرح آشپزخانه. من دوست دارم که آشپزخانه قلب خانه ما و زمانی که من در آنجا (که بسیاری) من می توانم ارتباط برقرار کردن با خانواده و دوستان از تمام جنبه های که آیا آنها در اتاق ناهار خوری اتاق نشیمن و یا در خارج. آشپزخانه دارای پنجره های بزرگ بیش از سینک آشپزخانه است که مشرف به حیاط خلوت و پاسیو که بدان معنی است که من هرگز احساس من از دست رفته زمانی که ما سرگرم کند.

بزرگترین چالش: بزرگترین چالش من در خانه من است و نور طبیعی—من عاشق نور طبیعی و من آرزو می کنم من تا به حال بیشتر از آن جریان از طریق. آشپزخانه و اتاق ناهار خوری باید حداقل نور طبیعی آنها به عنوان مرکزی اتاق در خانه. من خیلی دوست دارم VELUX نورگیرهای در این فضاهای اما آنها فقط در بودجه ما در حال حاضر. اما من متوجه شدم پس از نقاشی من دیوار اتاق ناهار خوری در رنگ پر جنب و جوش این کمک کرده است روشن فضا فوق العاده است. تغییر نور لامپ به رهبری سرد روشنایی همچنین باعث می شود یک تفاوت بزرگ.

Proudest DIY: من نه فقط یک... من افتخار می کنم از تمام پروژه های DIY به خصوص تمام دیوارهای داخلی و اشکال مختلف و خطوط من نقاشی کرده اند. به تازگی اما من رنگ یک رنگین کمان سرگرم کننده نقاشی دیواری در گاراژ من و این بالا همه من دیگر پروژه های DIY برای اطمینان حاصل کنید. چرا باید زشت گاراژ من می گویند ؟

بزرگترین زیاده روی: بزرگترین زیاده روی را باید در نظر گرفتن آثار هنری من به یک حرفه ای framer. آنها می تواند بسیار گران قیمت تنها استفاده از آنها به صورت ویژه هنر تکه.

آنچه شما بهترین خانه های مخفی و یا مشاوره ؟ اگر همیشه در شک و تردید در مورد استفاده از رنگ در خانه شما, فقط به یاد داشته باشید مهم نیست که آیا آن را رنگارنگ و گرم و یا رنگ های خنثی. اگر شما عشق چیزی است که آن را همیشه کار خواهد کرد! جلوگیری از قرار دادن قوانین در مورد چگونه برای تزئین خانه خود را—آن را به شما خانه و زندگی در آن با این حال شما لطفا. باور نمی گفت: "آبی و سبز باید هرگز دیده می شود مگر اینکه چیزی است که وجود دارد در میان است." آبی و سبز نگاه F A, B, U, L O U S با هم!

نقاشی نکته: من یک نکته وقتی که می آید به DIY نقاشی—است که همیشه در انجام کار آمادگی خود را نمی برشهای کوتاه و عجله نکنید آن است. هنگامی که نقاشی در میان کت بسته بندی خود را برس و غلطک خوشحالم که در بسته بندی (بسته بندی های پلاستیکی) این به این معنی شما لازم نیست به آنها را بشویید بین کت.

چه مردم بیشترین اشتباه در مورد استفاده از رنگ در خانه خود? این نیست که مردم اشتباه است وقتی که می آید به استفاده از رنگ اما عدم وجود دارد ، مردم اغلب به من می گویند که آنها در حال ترس بیش از حد استفاده از رنگ های جسورانه در خانه خود و یا آنها نمی دانند که در آن برای شروع است. من می گویم به کسانی که آن را فقط رنگ... اگر شما آن را دوست ندارم رنگ بیش از آن.

آیا بزرگترین کلاهبرداری/اسرار به استفاده از رنگ در دکور است ؟ ترفند این است به دل و جرات رنگ خود را از آثار هنری موجود شما و اضافه کردن این رنگ به خود و بالشتک کف فرش. اگر شما شجاع و رنگ و یک قطعه از مبلمان در یک رنگ متضاد را به قطعه بیانیه ای در یک اتاق.

مورد علاقه رنگ دیوار رنگ از همه زمان ها: مورد علاقه من رنگ دیوار در تمام دوران خواهد بود پرتقال نصف دیوار در اتاق ناهار خوری: Taubman را "دارای مزه تند نارنجی" من آن را دوست دارم!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن