داو قطره 600 امتیاز تا پایان هفته به عنوان coronavirus سنبله افزایش نگرانی بیش از اقتصاد

سهام به شدت کاهش یافت و در روز جمعه در پی نگرانی از افزایش تعداد coronavirus موارد در آمریکا و تاثیر آن بر بهب

توسط ELEMENTORSITE در 6 تیر 1399

سهام به شدت کاهش یافت و در روز جمعه در پی نگرانی از افزایش تعداد coronavirus موارد در آمریکا و تاثیر آن بر بهبود اقتصادی.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافته است 631 امتیاز یا 2.4% در حالی که S&P 500 و Nasdaq Composite با کاهش 2 ٪ در هر. کسانی که ضرر و زیان قرار داده و عمده به طور متوسط به پایین حداقل 1.4% برای هر هفته.

"Coronavirus موارد خونتان و reopenings هستند که با تاخیر که حداقل تاثیر درآمد گفت:" تام Essaye بنیانگذار Sevens گزارش. "تجدید حیات در coronavirus موارد نگرانی است که این جهش ممکن است در کوتاه مدت به عنوان داوطلبانه و یا به طور بالقوه بیشتر دولت موظف اقتصادی آتن در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای به احتمال زیاد."

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت روز جمعه گفت دولت رول خواهد شد بعد از آن بازگشایی اقدامات به عنوان coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان همچنان به افزایش است. "در این زمان آن را روشن است که افزایش موارد تا حد زیادی رانده شده توسط انواع خاصی از فعالیت ها از جمله تگزاسی تجمع در میله" ابوت گفت: در یک نسخه.

فلوریدا اعلام کرد این امر تعلیق "در محل مصرف" الکل در میله در دولت پس از گزارش افزایش حدود 9,000 جدید ویروس موارد است. در آریزونا تعداد موارد افزایش 5.4 درصدی شکوه هفت روز به طور متوسط 2.9%. در سطح کشور روزانه به طور متوسط تعداد تایید coronavirus موارد است که در حال حاضر بیش از 33 ، 000.

سهام شرکت هایی که سود اقتصادی بازگشایی سقوط. هواپیمایی متحده آمریکا و دلتا همه تضعیف بیش از 5 درصد است. کروز اپراتور نروژی کروز خط کاهش یافته است 5.6%.

جان هیل, نرخ استراتژیست در BMO گفت: ویروس ترس در حال ساخت سرمایه گذاران تجدید نظر در مواضع پیش از تعطیلات آخر هفته است که شبیه به تجارت عمل دیده می شود در ماه های مارس و آوریل است. این است که مناسب برای اوراق قرضه و منفی برای سهام به سرمایه گذاران نگران اقتصاد ممکن است دوباره بجای اول برگشتن به شدت به عنوان انتظار می رود. "این بسیار ممکن است برخی از خوش بینی ما در این دادهها می تواند به جلو و عقب در ژوئیه و اوت."

ایالات متحده در 5 سال عملکرد خزانه داری کاهش یافته و به یک رکورد کم 0.29%. 3-نرخ سال نیز تضعیف می کند و کم 0.17%. بازده حرکت معکوس به قیمت.

بانک ها تحت فشار پس از تغذیه تست استرس

فدرال رزرو سالانه تست استرس از بانک های عمده نشان داد برخی از بانک ها می تواند نزدیک به حداقل سرمایه سطوح در حالات مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

از آنجا که این بانک باید تعلیق اشتراک خرید مجدد برنامه ها و کلاه پرداخت سود سهام در سطوح کنونی برای سه ماهه سوم. ولز فارگو و سرمایه یکی ممکن است مجبور به کاهش سود سهام خود را بر اساس یک تحلیلگر مورگان استنلی.

"در حالی که من انتظار می رود بانک ها ادامه خواهد داد به مدیریت سرمایه خود را اعمال و ریسک نقدینگی محتاطانه و در حمایت از اقتصاد واقعی وجود دارد مواد قطعیت در مورد مسیر برای بهبود اقتصادی" بانک فدرال معاون صندلی Randall Quarles در بیانیه ای گفت.

اعلام ارسال برخی از سهام بانک پایین تر در روز جمعه. بانک آمریکا و جی پی مورگان چیس هر دو کاهش بیش از 5 درصد است. ولز فارگو تضعیف 6.7% و گلدمن ساکس کاهش 8.6%.

در ضمن نایک سهام تضعیف 7.2% در پشت تعجب آور سه ماهه از دست دادن برای پوشاک ، این شرکت گزارش از دست دادن 51 سنت در هر سهم و درآمد حاصل از $6.31 میلیارد دلار برای آن مالی سه ماهه چهارم. نایک درآمد سه ماهه منعکس شده یک قطره از 38 درصد در یک سال بیش از سال بر اساس.

تلفات روز جمعه آمد با وجود یک رکورد در افزایش هزینه های مصرف کننده در ماه مه. وزارت بازرگانی آمریکا روز جمعه گزارش داد که صرف افزایش 8.2% در ماه گذشته یک علامت مثبت برای اقتصاد ایالات متحده در میان تعداد فزاینده ای از منفی coronavirus سرفصل.

دولت گزارش چقدر آمریکایی ها صرف کالا و خدمات در ماه مه بود که بزرگترین ماه سال به دست آوردن قدمت آن به پرونده آغاز و در سال 1959. هزینه های مصرف کننده نشان دهنده بیش از دو سوم از اقتصادی تقاضا در آمریکا

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب