سازمان دیده بان این Livestream از پرندگان در یک کتابخانه کوچک و فقط سعی کنید به لبخند

در پرنده کتابخانه در ویرجینیا پرندگان (و گاه به گاه سنجاب) بیا و برو ترک با دانه ها و میوه ها به جای کتاب. آن

توسط ELEMENTORSITE در 7 تیر 1399

در پرنده کتابخانه در ویرجینیا پرندگان (و گاه به گاه سنجاب) بیا و برو ترک با دانه ها و میوه ها به جای کتاب. آن را در واقع یک کتابخانه اما فیدر پرنده است که هر کسی می توانید بر روی یک 24/7 livestream.

با توجه به کتابدار ربکا گل او و خراط کوین Cwalina ساخته شده از فیدر پرنده پنج سال پیش بعد از دیدن Piip نشان می دهد محبوب-اما-در حال حاضر از بین رفته livestream در نروژ با همان مفهوم را در یک کافه. آن بود که عشق خود را از طبیعت (و ادبیات) ساخته شده است که آنها تصمیم به انجام یک پروژه مشابه.

در طول سال به کتابخانه دریافت کرده است بازدید کنندگان متنوع از جمله goldfinches کاردینالز nuthatches و اخیرا یک گل رز-breasted grosbeak. گل می گوید که یکی می توانید اطلاعات زیادی در مورد پرندگان و شخصیت منحصر به فرد خود را به سادگی با تماشای آنها.

"عزاداری کبوترها تمایل به زمین فیدر به طوری که آنها میان وعده و در حالی که ماندن. یک nuthatch را به پرواز در گرفتن یک دانه و پرواز" او گفت:. "برخی از گنجشک یک روش که در آن آنها خوردن مواد غذایی و پرت کردن آن را در همه جا مانند دراماتیک انفجار دانه پرنده. کاردینالز می تواند یک کمی تهاجمی به پرندگان دیگر—آنها اغلب مبارزه با گنجشک."

اگر شما احساس کمی پایین از حوادث این سال یک بیت از تماشای پرنده (حتی از طریق ویدئو) ممکن است کمک به بهبود سلامت روان خود را به عنوان فعالیت است که هر دو سرگرم کننده و آرام بخش است.

"تماشای پرندگان می تواند کمک به ارائه موضوع که بخیه پارچه به طور فزاینده ای شکسته-احساس-جهان را به چیزی که تخمین کل گفت:" چارلز Eldermire از کرنل آزمایشگاه پرنده شناسی. "برای گرفتن یک نگاه اجمالی [از آنها] و یا یک قطعه از یک تشخیص آهنگ جرقه می تواند شور و هیجان در این روز همه گیر که بسیار می تواند به نظر می رسد همان است."

شما می توانید به تماشای پرنده کتابخانه livestream در یوتیوب و شما همچنین می توانید خود را ببینید, آرشیو عکس ها بر روی وب سایت خود را.