آب و هوای گرم ممکن است آهسته Coronavirus اما بعید است که برای جلوگیری از آن: گزارش

یک نمای کلی از ساحل جنوبی به سواحل بازگشایی با محدودیت در ساحل میامی (ایسنا)ورود گرمتر آب و هوا در نیمکره شمال

توسط ELEMENTORSITE در 22 خرداد 1399
Warm Weather May Slow Coronavirus But Is Unlikely To Stop It: Report

یک نمای کلی از ساحل جنوبی به سواحل بازگشایی با محدودیت در ساحل میامی (ایسنا)

ورود گرمتر آب و هوا در نیمکره شمالی افزایش می دهد این سوال که آیا در تابستان می تواند سرعت گسترش شیوع کروناویروس. در اینجا چیزی است که علم می گوید.

در حالی که آب و هوای گرمتر به طور معمول به پایان می رسد سالانه فصل آنفولانزا در مناطق معتدل آب و هوا به تنهایی نمی متوقف COVID-19 همه گیر از جارو را از هر بخشی از جهان. در واقع شیوع بیماری در داغ و آفتابی برزیل و مصر در حال رشد است.

هنوز داده های اخیر در مورد چگونه نور خورشید و رطوبت و هوای نسیم تاثیر می گذارد این ویروس به دلایلی برای خوشبینی که در تابستان می تواند به سرعت گسترش یافته است.

جدید کروناویروس 'فصلی'?

این ویروس شده است در اطراف به اندازه کافی بلند به برخی از.

عفونت های تنفسی مانند آنفولانزا و سرماخوردگی دنبال الگوهای فصلی در مناطق معتدل. شرایط محیطی از جمله آب و هوای سرد پایین رطوبت داخل سالن و صرف زمان بیشتری را در داخل خانه می تواند همه را تسریع و گسترش بیماری است.

در دنیای واقعی شواهد در مورد تاثير آب و هوا بر ویروس جدید مخلوط شده است. یک مطالعه از 221 شهرستانها چینی یافت می شود که دما و رطوبت و نور را تحت تاثیر قرار دهد و با سرعت گسترش یافته است.

دو دیگر مطالعات انجام داد پیدا کردن یک اثر از جمله نگاهی به عفونت های جدید در 47 کشور که مرتبط دماهای بالاتر به کندتر انتقال در مکان هایی مانند فیلیپین و استرالیا و برزیل.

"نیمکره شمالی ممکن است کاهش دید در COVID-19 موارد در طول تابستان و تجدید حیات در طول زمستان" به این نتیجه رسیدند نویسندگان مطالعه دیگری از 117 کشور که در بر داشت که هر 1-درجه عرض جغرافیایی افزایش فاصله از خط استوا همراه با 2.6 درصد افزایش در موارد.

رئیس سازمان بهداشت جهانی در شرایط اضطراری برنامه مایک رایان هشدار داد: "ما نمی توانیم تکیه بر انتظار آن است که فصل یا متوسط خواهد بود پاسخ به (بیماری را گسترش)."

چرا بیماری های تنفسی گسترش متفاوت در تابستان و زمستان ؟

"به همین دلیل آب و هوای سرد است که به فرض به علت پخش كردن, سرفه, سرماخوردگی و آنفولانزا است که هوای سرد باعث سوزش در معابر بینی و هوایی که باعث می شود ما بیشتر مستعد ابتلا به عفونت ویروسی" گفت: سیمون کلارک متخصص در سلولی میکروب شناسی در بریتانیا دانشگاه خواندن.

آب و هوا در زمستان تمایل برای الهام بخشیدن به مردم به صرف زمان بیشتری را در داخل خانه اگر چه تهویه هوا نیز ممکن است مردم را در داخل در تابستان.

در آزمایشگاه هنگامی که درجه حرارت و رطوبت افزایش coronavirus ذرات بر روی سطوح با سرعت بیشتری از دست دادن توانایی خود را برای آلوده کردن مردم - و آنها ، به خصوص سریع هنگامی که در معرض نور خورشید, دولت آمریکا, محققان دریافتند.

آن است که هنوز یک ایده خوب برای مردم به دستهای عمل اجتماعی فاصله و پوشیدن ماسک در تابستان ، در حالی که ویروس ذرات سرفه یا بازدم توسط فرد آلوده پراکنده سریع تر در خارج از منزل, یک مطالعه نشان داد یک نسیم می تواند حمل قطرات بزاق تا 6 متر (19.69 پا).

چه چیز دیگری در مورد تابستان می تواند به سرعت حذف.

ویتامین D: محققان در حال بررسی این که آیا سطح ایمنی-تنظیم ویتامین D در افراد خون تاثیر می گذارد چگونه آسیب پذیر آنها به عفونت با کروناویروس جدید و یا چگونه بیمار تبدیل شدن آنها به. اکثر ویتامین D در بدن می آید از پوست قرار گرفتن در معرض نور خورشید است.

گرده: یک مطالعه در هلند از همه "شبه آنفولانزا" بیماری از جمله COVID-19 در سال های اخیر آمده است که گرده غلظت بهتر پیش بینی از نور خورشید از بیماری تنفسی روند. ابرها از گرده به عنوان فیلتر هوا snagging ویروس ذرات و گرده فعال شدن پاسخ ایمنی بدن حتی در افرادی که به صورت آشکار و آلرژی است.

این مطالعه نشان داد که شبه آنفولانزا بیماری شروع به رها کردن زمانی که گرده در هوا رسیده 610 دانه در متر مکعب معمولی سطح از اوایل بهار تا ماه اکتبر در بسیاری از وسط عرض.

(گزارش شده توسط کیت Kelland در لندن معناس Mishra در بنگلور و کریستین Soares در نیویورک; ویرایش توسط پیتر هندرسون متیو لوئیس و پیتر کونای)

(این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و خودکار تولید شده از یک همزمان خوراک.)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن