Cipla مجموعه برای تضعیف رقبای Generic Remdesivir: منابع

Remdesivir را توسعه قیمت نسخه اصلی در $390 در هر 100 میلی گرم در ویال (فایل)بنگلور: هند داروسازی Cipla Ltd &lt

توسط ELEMENTORSITE در 18 تیر 1399
Cipla Set To Undercut Rivals With Generic Remdesivir: Sources

Remdesivir را توسعه قیمت نسخه اصلی در $390 در هر 100 میلی گرم در ویال (فایل)

بنگلور:

هند داروسازی Cipla Ltd <CIPL.NS> قیمت آن نسخه عمومی از Remdesivir, Cipremi در از 4000 روپیه ($53.34) در هر 100 میلی گرم در ویال با توجه به منابع مختلف آن را در میان پایین ترین قیمت نسخه های COVID-19 درمان در دسترس است و تا کنون در سطح جهان است.

Cipla پیشتر گفته قیمت گذاری نمی خواهد بیش از 5000 روپیه. در روز سه شنبه مستقل داروسازی است که در تولید و بسته بندی دارو برای Cipla گفته اند که اعزام اولین دسته ای.

Cipla کسب و کار اجرایی و معاون اجرایی رئیس جمهور Nikhil چوپرا گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای که این شرکت راه اندازی Cipremi تجاری در روز چهارشنبه و با هدف عرضه بیش از 80,000 ویال در ماه اول, اما انجام نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد قیمت گذاری و یا دوز.

این دارو در دسترس خواهد بود از طریق دولت و بیمارستان ها تنها شرکت گفت.

منابع گفت: دسته اول از 10,000 ویال چاپ شده بودند و با قیمت 4000 روپیه 800 روپیه زیر ارزان ترین گزینه های راه اندازی شده توسط اروپایی رقیب Mylan <MYL.O> این هفته است.

خصوصی برگزار شد Hetero آزمایشگاه با مسئولیت محدود در نسخه Covifor هزینه 5,400 روپیه در هر ویال در حالی که Mylan قیمت Desrem در 4,800 روپیه.

CNBC TV-18 گفت: در اوایل روز چهارشنبه که Cipla شد و برای راه اندازی آن به مواد مخدر در چند روز آینده, قیمت در 4000 روپیه.

با کروناویروس موارد رشد چندین بیشتر از هند بر اساس بهداشت و درمان شرکت هایی را که در بسیاری از نقاط جهان دارو انتظار می رود برای راه اندازی رقابت نسخه از Remdesivir تنها درمان اصلی تا کنون تایید شده برای COVID-19.

Remdesivir را توسعه Gilead Sciences, Inc <مطلا کردن.O> تا قیمت نسخه اصلی در $390 در هر 100 میلی گرم در ویال برای ثروتمند ملل در حالی که امضای صدور مجوز معاملات با کلی تولید را به درمان به طور گسترده ای در دسترس است.

هند در حال حاضر سومین بدترین ضربه ملت در همه گیر با 700,000 موارد پشت سر ایالات متحده و برزیل است.

یک کارمند در Cipla که کاهش یافته است به نام چرا که او مجاز به صحبت با رسانه ها گفت: این شرکت ارسال خواهد Cipremi به stockists شروع پنج شنبه.

آن را بلافاصله روشن نیست که چگونه بسیاری از Cipla را ویال مورد نیاز خواهد بود برای یک دوره درمان کامل. جلعاد گفت: یک بیمار به طور معمول نیاز به شش ویال از Remdesivir برای پنج روز ،

(گزارش شده توسط Nivedita Bhattacharjee, Siddharth Cavale و Anuron کومار میترا در بنگلور; ویرایش توسط پاتریک گریم و برنارد Orr)

(این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و خودکار تولید شده از یک همزمان خوراک.)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب