تا پلیس متهم به کمک به گانگستر-در-اجرای Vikas Dubey, بازداشت

افسر پلیس Vinay Tiwari بود به حالت تعلیق در روز یکشنبه بیش از ارتباط او با گانگستر Vikas Dubeyدهلی نو: به حالت

توسط ELEMENTORSITE در 18 تیر 1399
UP Cop, Accused Of Helping Gangster-On-Run Vikas Dubey, Arrested

افسر پلیس Vinay Tiwari بود به حالت تعلیق در روز یکشنبه بیش از ارتباط او با گانگستر Vikas Dubey

دهلی نو:

به حالت تعلیق در اوتار پرادش بازرس پلیس Vinay Tiwari, متهم به اوج خاموش گانگستر Vikas Dubey به یک حمله در هفته گذشته است که تبدیل به یک قتل عام است که در آن هشت پلیس کشته شدند, دستگیر شد امروز.

Vinay Tiwari به اتهام Chaubeypur ایستگاه پلیس با صلاحیت بیش از Vikas Dubey را ایجاد کرد در کنپور بود و گفته سیراب کردن اتهامات علیه او در مورد زودتر.

"ما ساخته شده این دستگیری ها پس از بسیاری از شواهد ، اگر کسی در حملات پلیس و یا مانع ما را از کار و یا توطئه به یک پلیس حمله کردند ما اقدام خواهد کرد حتی اگر آن است که یک همکار پلیس" گفت: Dinesh Kumar P Kanpur رئیس پلیس.

Vinay Tiwari بود به حالت تعلیق در روز شنبه بیش از ارتباط او با مجرم. یک sub-بازرس در همان ایستگاه پلیس KK شارما نیز دستگیر شد. اوایل امروز تمام 68 پلیس ارسال شده در Chaubeypur ایستگاه پلیس برداشته شد و فرستاده شده به پلیس خط.

این کار در یک روز پلیس تیم به نظر می رسد در Vikas Dubey که کشف شد در امنیت فیلم در یک هتل در نزدیکی دهلی نو است. یکی از Vikas Dubey نزدیک ترین مشاوران امان Dubey شد صبح امروز و دو بیشتر همکاران دستگیر شدند.

روز جمعه 50 پلیس رفت و به Vikas Dubey را ایجاد کرد به دستگیری گانگستر بدنام متهم در 60 موارد از جمله قتل آدم ربایی و اخاذی است.

Vikas Dubey منتشر شده توسط کسی که از نیروی پلیس تا به حال مجموعه ای از موانع در جاده ها, سازمان خود را مردان و منتظر بود با AK-47s برای پلیس تیم که وارد شدند در ساعات اولیه جمعه.

پلیس راه می رفت به روستای بی رویه شلیک از پشت بام ها. هشت در نقطه درگذشت و بسیاری زخمی شدند.

گانگستر و بسیاری از مردان خود فرار کرد.

طی چند روز گذشته یک نامه منتشر شده در رسانه های اجتماعی نشان داده است که Vikas Dubey شده بود با کمک پلیس.

در این نامه وی از سوی مامورین nexus شد گزارش نوشته شده سه ماه پیش توسط Devendra Kumar Mishra, یک معاون سرپرست پلیس (DSP) کشته در کمین, به برتر خود را - پس از آن کنپور رئیس پلیس Anant Deo Tiwari.

افسر شکایت کرده بود در مورد پلیس به خصوص Vinay Tiwari, کمک به گانگستر و رقیق کردن اتهامات عنوان شده برای محافظت از او. تا پلیس گفت: آن را بررسی نامه, اما نمی تواند آن را پیدا کنید در سوابق رسمی.

Anant Deo که گفته نادیده نامه منتقل شده توسط اوتار پرادش دولت است. آقای Deo که معاون بازرس کل در ویژه نیروی کار شده است منتقل شده به استان پاسبانان مسلح در مرادآباد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن