بیل گیتس می گوید می تواند وجود دارد 'قابل توجه' کاهش coronavirus مرگ و میر تا پایان سال 2020

بنیانگذار شرکت مایکروسافت و نیکوکار میلیاردر بیل گیتس گفت: داروهای درمانی برای درمان coronavirus می تواند در ک

توسط ELEMENTORSITE در 7 مرداد 1399

بنیانگذار شرکت مایکروسافت و نیکوکار میلیاردر بیل گیتس گفت: داروهای درمانی برای درمان coronavirus می تواند در کاهش مرگ و میر قابل ملاحظه ای در پایان این سال, اما یک واکسن بسیار مهم خواهد بود برای بازگرداندن حس عادی به جامعه است.

"شما می توانید ببینید درمانی بهره مندی سریع تر از محافظ سود" گیتس در مصاحبه ای گفت که پخش شنبه در CNBC "Squawk Box." "بنابراین من فکر می کنم وجود دارد یک شانس خوب ما باید قابل توجهی مرگ و میر کاهش تا پایان سال با ترکیبی از این ابزارهای جدید است."

از بنیانگذاران مایکروسافت و روسای بنیاد بیل و ملیندا گیتس گفت remdesivir یکی از پیشرو درمان در تحقیقات درمانی. Remdesivir یک داروی ضد ویروسی از Gilead Sciences نشان داده است که به کاهش خطر مرگ به شدت بیمار Covid-19 بيمار با 62 درصد در مقایسه با استاندارد مراقبت به تنهایی.

دروازه وجود دارد گفت: دو نفر دیگر از ضد ویروس است که دانشمندان به دنبال که می تواند به صورت خوراکی تجویز شد به جای اینکه با تزریق IV مانند remdesivir درمان است.

بنیاد بیل و ملیندا گیتس اعلام کرد قصد دارد در ماه فوریه به اهدای 100 میلیون دلار برای تحقیقات واکسن و درمان تلاش برای coronavirus به عنوان بخشی از سازمان بهداشت جهانی درخواست برای $675 میلیون دلار در کمک به مبارزه با گسترش ویروس. در ماه ژوئن این بنیاد متعهد اضافی $1.6 میلیارد دلار به Gavi واکسن داد, یک سازمان متمرکز در تلاش برای ایمن سازی کودکان در میان coronavirus بیماری همه گیر.

"همچنین من می خواهم بگویم آنتی بادیهای مونوکلونال احتمالا امیدوار کننده ترین کلاس ...شما باید افرادی مانند Regeneron الی لیلی و AstraZeneca انجام برخی بسیار قوی کار" گیتس اضافه شده است.

حتی اگر این داروهای جدید خواهد شد به طور قابل توجهی کمک به کروناویروس مبتلا به علایم شدید او گفت: آن را نمی خواهد "رانندگی ما را به تکمیل عادی."

"تا زمانی که شما واقعا بلوک انتقال باید مدت زمان طولانی بدون آنکه کسی رفتن در بیمارستان به نگرانی در حال رفتن به می شود وجود دارد," او گفت:.

بسیاری از شرکت های دارویی را آزمایش کرده اند خود را بالقوه واکسن در آزمایشات بالینی با ورود برخی از اواخر مرحله آزمایش های انسانی در یک مسابقه را به نفع خود تصویب قانونی قبل از پایان سال 2020 است.

ایالات متحده داروسازی فایزر آلمان و شرکت زیست فناوری BioNTech روز دوشنبه اعلام کرد که آنها فقط خود را آغاز کرد در اواخر مرحله محاکمه انسان. در اوایل این ماه گفته آنها یکی از چهار واکسن نامزدهای تولید آنتی بادی خنثی است که محققان بر این باورند که لازم است برای ایجاد ایمنی نسبت به ویروس در تمام شرکت کنندگان که موفق به دریافت دو از 10 یا 30 ميکروگرم دوز.

هفته گذشته شرکت گزارش و BioNTech دریافت $1.95 میلیارد دلار کمک مالی از دولت آمریکا به تولید و ارائه 100 میلیون دوز از واکسن خود را اگر آن را ثابت می کند امن و موثر است.

مدرن یکی دیگر از شرکت داروسازی پیشرو در مسابقه به توسعه یک واکسن نیز روز دوشنبه اعلام کرد که این دریافت اضافی $472 میلیون دلار بودجه از دولت است. این شرکت قبلا دریافت $483 میلیون دلار از آژانس فدرال در ماه آوریل است.

گیتس روز سه شنبه گفت که او "علاقه در مورد تمام واکسن که ایالات متحده تامین می شود."

"ما هر روز زندگی می کنند با ما واکسن کارشناسان صحبت کردن به این شرکت ها به خاطر ما چگونه قرار دادن منابع جهان در پشت این نیست فقط رانده شده توسط یک نرمال مرتب کردن بر اساس از بازار چیزی. این همکاری به شکل در داخل یک کشور و در سراسر کشورهایی که این واکسن باید بروید," او گفت:.

میلیاردر همچنین با تاکید بر اهمیت قانع کننده عمومی در مصرف واکسن اگر و هنگامی که آن را در دسترس می شود. او گفت: مقامات بهداشتی نیاز به ارسال پیام روشن است که FDA "برش گوشه ها" و پس از آن حرفه ای و ایمنی فرآیند.

"خوب, این مهم است که مردم فکر نمی کنم ما در حال عجله," او گفت:. گیتس اعتراف کرد که او "نگران" اما تعجب نیست که مردم در مورد اثربخشی و ایمنی از اولین coronavirus واکسن.

"امیدوارم که شما نگاه به حقایق درک ارزش های مردم است که آنها در حال فکر کردن در مورد و درک کنند که ما در این با هم و ما نیاز به حفاظت از هر یک از دیگر با ماسک و در نهایت احتمالا با گله ایمنی با یک واکسن" او گفت:.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب