این هنرمند در تلاش است برای شکستن رکورد جهانی بزرگترین هنر آنلاین کلاس در حالی که جمع آوری پول برای COVID-19 امداد

به شکستن رکورد جهانی گینس برای بزرگترین هنر آنلاین کلاس نیاز به 10000 نفر و یک هنرمند در تلاش است آن را به اتف

توسط ELEMENTORSITE در 22 اردیبهشت 1399

به شکستن رکورد جهانی گینس برای بزرگترین هنر آنلاین کلاس نیاز به 10000 نفر و یک هنرمند در تلاش است آن را به اتفاق می افتد در این ماه.

راب بیددولف — نویسنده و تصویرگر از کتاب های کودکان از جمله GRRRRR!, دمیده دورو عجیب و غریب سگ — آموزش 30 دقیقه درس هنر در 4 p. m. BST/11 a. m. EST در روز شنبه, مارس 21. از آنجا که هنوز هم تقریبا دو هفته دور شما می توانید برای ثبت نام یک ایمیل یادآوری در artworldrecords.com.

هنر کلاس نیز جمع آوری کمک. هر چند شما می توانید ثبت نام به صورت رایگان بیددولف درخواست کنندگان برای اهدای پول از طریق یک کمپین در zia word. کمک های مالی خواهد شد به شش سازمان کمک به COVID-19 امداد از جمله بنیاد گیتس مبارزه با COVID-19 صندوق و GiveDirectly بین المللی COVID-19 وجوه (شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد همه سازمان ها در این رویداد zia word صفحه.

بیددولف شده است و آموزش آنلاین هنر کلاس ها در طول همه گیر مستند با سری به نام #DrawWithRob. او فیلم کوتاه که بیرون می آیند هر سه شنبه و پنج شنبه در Instagram, راه رفتن بینندگان خود را از طریق فرایند طراحی چیزهایی مانند گوسفند, نژاد, اتومبیل, بیگانگان و سوسیس سگ. بعد از هر آموزش او سهام خود دانش آموزان به پایان رسید.

"ما در حال رفتن به سعی کنید به شکستن رکورد جهانی بزرگترین درس هنر/قرعه کشی همراه است که تا کنون قرار گرفته و" بیددولف می نویسد در وب سایت این رویداد.

"البته ما نه تنها انجام این کار را در کتاب گینس ثبت شد. بخشی از معامله است که شرکت اهدا خواهد شد وجوه و تمام پول مطرح خواهد شد نسبت...) تحقیقات کمک خواهد کرد که جلوگیری از گسترش COVID-19 ب) ارائه کمک به کسانی که بیشتر تحت تاثیر این ویروس و ج) کمک به آماده شدن برای آینده بیماری های همه گیر... انتخاب کنید تا کسانی که مداد و درگیر کنید. آن را برای یک علت بزرگ و تضمین می کنم که همه ما باید یک نهنگ از زمان."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im