"بی عدالتی به مستند می گوید:" Nitish کومار در اتوبوس برای دانش آموزان

Nitish کومار بود آوازی در مورد اعتراض خود را به حرکت می کند که او گفت را شکست هدف از مستندبرجسته300 اتوبوس ها

توسط ELEMENTORSITE در 29 فروردین 1399
'Injustice To Lockdown' Says Nitish Kumar On Buses For Students

Nitish کومار بود آوازی در مورد اعتراض خود را به حرکت می کند که او گفت را شکست هدف از مستند

برجسته

  • 300 اتوبوس ها از تا ارسال را انتخاب کنید تا دانش آموزان رشته در Kota, Rajasthan
  • Nitish کومار می گوید آن است که در برابر اصل مستند در سراسر کشور
  • هزاران نفر از دانش آموزان رشته شده اند از ماه گذشته در کتا
دهلی نو:

به عنوان 300 اتوبوس مجموعه ای از اوتار پرادش امروز به انتخاب کنید تا دانش آموزان رشته در کتا در راجستان بیهار وزیر Nitish کومار آن را به نام "بی عدالتی" و برابر اصل در سراسر کشور مستند به سرعت گسترش coronavirus.

بی جی پی دولت در اوتار پرادش فرستاده اتوبوس از آگره و جانسی به کوتا توپی کلاس های مربیگری که جذب دانشجویان از سراسر کشور در حال آماده شدن برای امتحانات رقابتی برای مهندسی و دانشکده های پزشکی. هزاران نفر از دانش آموزان رشته شده اند از ماه گذشته در این شهر است که گزارش شش COVID-19 موارد است.

Nitish کومار کلیدی BJP متحد شد و صوتی در مورد اعتراض خود را به این حرکت توسط یوگی Adityanath دولت گفت که شکست هدف از این مستند در یک زمان اجتماعی فاصله بسیار مهم است و هر جمعی می تواند باعث تشدید بگیرد. علاوه بر این بیهار دولت معتقد است این باعث می شود آن را مانند نگاه متحده تسهیل دانش آموزان و در عین حال "بهانه" وقتی که می آید به مهاجران قادر به بازگشت به خانه خود را متحده است.

"راه ویژه اتوبوس در حال ارسال به کشتی دانش آموزان از کتا آن است که بی عدالتی با اصل مستند" بیهار وزیر گفت NDTV.

دولت او نوشت: به خانه مرکزی وزارت سه روز پیش هنگامی که یک گروه از 300 دانش آموزان از کوتا وارد در پتنا عمدتا در تاکسی مسلح با اجازه به سفر.

"این باز خواهد شد تا یک جعبه پاندورا. اگر شما اجازه می دهد تا دانش آموزان در چه زمینه های می تواند شما را متوقف و کارگران مهاجر که هم گیر" بیهار دبیر کل دیپاک کومار گفت: در این نامه خواسته است که اجازه خاص اعطا شده توسط دولت راجستان متوقف شود.

ابراز نگرانی در مورد دانش آموزان در اعداد بزرگ بازگشت در خطر گسترش عفونت آقای کومار گفت: کلاس های مربیگری در کتا باید از سر گرفته شود تلوتلو خوران در.

بسیاری از وارد اتوبوس در کتا این شب است.

"اتوبوس در حال ارسال به بچه ها که گیر کرده در کتا. ما در حال ارسال مواد غذایی و بطری های آب ماسک و sanitisers. هر یک از اتوبوس خواهد بود قادر به بازگرداندن 25 بچه ها. برخی از اتوبوس ها نیز ارسال می شود از جانسی" یک مقام ارشد دولت در آگرا گفت.

راجستان وزیر Ashok Gehlot گفت خواهم تا کشورهای دیگر نیز می تواند ترتیبات را به دانش آموزان خود را.

نارندرا نخست وزیر روز سه شنبه تمدید مستند به 3. در حالی که در حال حرکت است دیده می شود توسط بسیاری به عنوان مهم برای جلوگیری از افزایش ویروس موارد آن را ترک کرده است مهاجران در سراسر کشور-سمت چپ بدون شغل و سرپناه -- حتی بیشتر از جان گذشته. در حالی که حمل و نقل عمومی باقی خواهد ماند و به حالت تعلیق در دولت صادر شده است دستورالعمل ها اجازه می دهد تا پس از آوریل 20, برخی, صنعتی, تولید و فعالیت های ساخت و ساز به راه اندازی مجدد اقتصاد و کاهش پریشانی نمیرسد.

هند 13,835 coronavirus موارد از جمله 452 مرگ و میر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de