نیاز به برخی از تزئینات Inspo? این بهترین فرش ما در بر داشت در طول کوچک/تجربه خنک

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.ما همیشه

توسط ELEMENTORSITE در 29 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

ما همیشه اول کوچک/تجربه خنک فقط پیچیده و پسر بود آن را پر از همه این inspo. این رویداد برجسته 20 روند مبتنی بر اتاق های طراحی شده توسط برخی از طراحان مورد علاقه ما و هر فضا تا به حال ده ها تن از ایده ها و محصولات به شما کمک کند خود را تبدیل فضای کوچک به یکی از جالبترین اطراف. با بسیاری از اتاق ها و محصولات آن ممکن است احساس کمی دلهره آور خود را برای پیدا کردن faves, بنابراین ما در حال کمک به برجسته برخی از بهترین محصولات در فضاهای. ما در حال حاضر گرد کردن برخی از مورد علاقه ما می یابد تحت $100—در حال حاضر نگاهی به بهترین جسورانه, قدیمی, طبیعی و artsy فرش ما شاهد این آخر هفته!

توجه: تمام قیمت های ذکر شده برای اندازه 5' x 8' یا شبیه مگر اینکه در غیر این صورت اشاره کرد.

را در همه آرام غروب آفتاب الهام گرفته از پالت. این طرح که با الهام از اتاق طراحی شده توسط میشل Lisac که می گوید: نارنجی سوخته و خردل زرد و هزاره صورتی تن در حال حرکت در حال حاضر. این در موضوع فرش بسته در آن رنگ در حالی که حفظ یک بی طرف نگاه کنید به لطف خاکستری-قهوه ای مرز معنی آن را نگاه خوب در هر اتاق—نه فقط یکی که غروب vibes تنها.

خرید: دشت مدرن فرش $395 $355.50

نقاشی خط خطی چند فرش بافته

گنجه خود را ندارد به یک فضای کثیف می ترسم به کسی اجازه دیدن. جیمی و Fillip Hord با کار در خانه, مدیر, Danielle Blundell برای ایجاد این ذخیره سازی نامحدود "cloffice"—گنجه-دفتر هیبرید با بسته بندی شیک و چند منظوره قطعات آن را در گنجه خود را از یک محل به لباس کار و یا لرز. این رنگین کمان-esque بیضی فرش از تفنگ کاغذ Co. می افزاید: به آرام, سالن-y vibes از چند منظوره در فضای ساخت آن جایی است که شما در واقع می خواهید به.

خرید: نقاشی خط خطی چند بافته فرش شروع می شود در $50 از تفنگ کاغذ Co.

کلبه دنج سبک بازگشت است و آن سال 2020 نام التقاطی انگلیسی می گوید: امیلی Henderson. او پر او دمدمی سبک قدیمی اتاق با مودی رنگ و لایه بافت که داستان از جمله این فهرست با الهام از فرش قرمز مایل به قهوهای از سرنا & لیلی. دست گره دار توسط صنعتگران بیش از چند ماه آن را قطعا کردم که گذشته طبقه هندرسون می خواهد در فضایی خود را و آن را به مادر بزرگ نگاه شیک ،

خرید: Oakmont دست گره دار فرش $1698 $1,358.40 از سرنا & لیلی

گیاه شوق هر کجا رفتن نیست اما مصرف آن را در یک Florals تن می گوید: دانا فرارو. این بدان معناست که بسیاری از کوچکتر, آبی, قهوه ای و قهوهای مایل به زرد گیاهی با الهام از '70s به جای جسورانه چاپ گل از سال گذشته است. این گل ظریف فرش (بر اساس "مجلل, فرانسوی, باغ") به ارمغان می آورد در نرم بلوز و مزین, قدیمی, احساس به این اتاق پر شده با مقدار زیادی از دیگر آبی, باغ الهام گرفته از لمس.

خرید: علفزار برف چاپی فرش $180 از تفنگ کاغذ Co.

Surya مرزی فرش راه راه

آماده برای پررنگ? سپس آن را هم به ترکیب و مطابقت با الگوهای, رنگ, بافت و بیشتر مانند کارمن رنه اسمیت را در او پررنگ التقاطی ، این سیاه-و-سفید راه راه فرش را پوشش می دهد اتاق طبقه تنظیم تن برای کنتراست در حالی که ارائه یک پالت های خنثی برای ایجاد کردن با مبلمان رنگارنگ.

خرید: Surya مرزی فرش راه راه, $340.99 از تخت حمام و فراتر از آن

هدر پلی اکریلونیتریل گونی فرش

این دیگر یک خط طراحی جهان—chill boho است که mingling با انرژی maximalism برای ایجاد یک نگاه جدید حداکثری Boho. جسیکا Brigham قطاری از این "خشنود و اهل تفریح و بازی" نگاه پر جنب و جوش, punchy, الگوها و بسیاری از لمس. این صنایع گونی فرش ساخته شده با نرم الیاف پلی اکریلونیتریل به عنوان یک آرامش بخش پایه برای این مطلب-که-بیشتر در اتاق خواب.

خرید: هدر پلی اکریلونیتریل گونی فرش $499 $349 از Pottery Barn

رنگ تراشه مداد رنگی پشم فرش

مراقبت از خود و رفاه باید به طور مستمر نقل مکان کرد و به سمت عرفانی پس چرا لاغر نمی کند که به کریستال نفوذ ؟ آبه Fenimore استفاده مرسوم کریستال مانند رز کوارتز و سلنیت به عنوان الهام بخش اصلی برای او آرام, نورانی فضای پر از رژگونه صورتی رنگ و نور لرزان قطعات. این چکیده فرش به ارمغان می آورد آن صورتی و مروارید کریستال-باب روز رنگ به اتاق و مکمل سنگ تم با brushstroke الگوی.

خرید: رنگ تراشه مداد رنگی پشم فرش $770 از Annie Selketinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن