فعال سمت راست هل می دهد برای تغییر در یک شرکت تجهیزات پزشکی است که می تواند یک نامزد تصاحب

جفری اسمیت مدیر ارشد اجرایی و مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در سمت راست مقدار LP.دیوید پل موریس | بلومبرگ | گتی

توسط ELEMENTORSITE در 11 خرداد 1399

جفری اسمیت مدیر ارشد اجرایی و مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در سمت راست مقدار LP.

دیوید پل موریس | بلومبرگ | گتی ایماژ

موفق و فعال است که به آرامی فشار برای تغییر در یک شرکت تجهیزات پزشکی است که می تواند یک takeout نامزد شده است.

شرکت: شایستگی سیستم های پزشکی (MMSI)

  • کسب و کار: تولید کننده و فروشنده یکبار مصرف پزشکی دستگاه های مورد استفاده در طیف وسیعی از مداخله تشخیصی و درمانی در پزشکی
  • ارزش بازار سهام: $2.4 میلیارد دلار ($44.99 هر سهم)

فعال: سمت راست ارزش

  • مالکیت: 9%
  • میانگین هزینه: $31.80
  • فعال تفسیر: سمت راست بسیار موفق سرمایه گذار فعال و دارای تجربه ی گسترده کمک به شرکت تمرکز بر بهره وری عملیاتی و حاشیه بهبود است.

چه اتفاقی می افتد ؟

در مه 26, سمت راست و شرکت وارد شده به یک توافق به موجب آن چهار سیم به استعفا از 10 نفر هیئت مدیره و سه مدیران جدید تایید شده توسط فعال اضافه شد, موثر, در سال 2020 سالانه نشست. علاوه بر این شرکت توافق برای انتخاب رهبری جدید مدیر مستقل پس از نشست سالانه و به شکل یک عامل جدید کمیته که کار خواهد کرد و با شایستگی مدیریت تیم به عامل ایجاد حاشیه اهداف را اعلام کرد بعد از اعلام شایستگی در سه ماهه سوم سال 2020 نتایج مالی. سه مدیران جدید همراه با مدیر عامل این شرکت را تشکیل می دهند که عامل کمیته.

پشت صحنه:

سمت راست شده بود تماشای این سهام شد و با توجه به خوب نقطه ورود که به انبار رفت و از $60.65 در ژوئن 17 به $24.15 در 28 اکتبر با توجه به تجدید نظر در چشم انداز رشد اقتصادی و کاهش سود به دلیل, در میان چیزهای دیگر, اعدام مسائل با برخی از آنها به تازگی به دست آورد و بالاتر حاشیه محصولات و افزایش هزینه های.

این شرکت یک شرکت تجهیزات پزشکی است که متخصص در محیطی مداخله قلبی مداخله سرطان پستان و بومی سازی و آندوسکوپی. بیش از چند سال گذشته این شرکت قرار داده است تا تک رقمی به پایین دو رقمی رشد آلی با گسترش امکانات آن کارکنان و استراتژیک ادغام. در حالی که خود آلی رشد درآمد بوده است در پایان بالاتر از همسالان خود این سرازیر است از طریق به سودآوری و شرکت 14.6% حاشیه EBITDA شده اند در پایان پایین تر از همسالان خود که در حاشیه در اواسط دهه 20 به پایین 30.

فرد Lampropoulos تاسیس این شرکت در سال 1987 است و آن رئیس و مدیرعامل و رئیس جمهور بوده است. او شده است با تمرکز بر رشد درآمد و اخیرا در M&A و انجام یک کار بزرگ در رشد این شرکت را که در آن است. با این حال او هنوز هم در حال اجرا در این شرکت بیشتر شبیه به یک کارآفرین از یک نظم مدیر عامل و شرکت را از مزایای هیئت مدیره و مدیریت تیم است که بیشتر متمرکز در بلند مدت سودآوری و حاشیه. ما را دیده اند که موسس-led شرکت هایی مانند این اغلب فعالان اهداف چون متفکرین که ایجاد شده این شرکت ممکن است بهترین مردم به آن عمل هنگامی که آن را به یک اندازه خاص.

وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای بهبود در اینجا و در سمت راست دارای تجربه فوق العاده ای در بهبود عملیات از هیئت مدیره سطح به خصوص در موسس-led شرکت. موازی فرصت است که شرکت می تواند به فروش می رسد. شده است وجود دارد بسیاری از تحکیم در medtech فضا و Lampropoulos در سن 70 که در آن او ممکن است شروع به فکر کردن در مورد خروج. مجهز با وسایل به دست آورد رایت پزشکی; CR بارد یکی از شایستگی مستقیم همسالان به دست آورد Becton دیکینسون و در طول زمان Teleflex خریداری کرده است بسیاری از شرکت ها در این فضا اعمال نفوذ کسانی که حصول به میزان قابلتوجهی گسترش است. شایستگی جذاب دارایی می تواند accretive به یک بزرگتر استراتژیک acquirer و می توانید ببینید فوق العاده ای وارونه به عنوان بسیاری از دیگر ترکیبات در صنعت صورت گرفت در 4-5 بار درآمد در حالی که شایستگی معامله در حدود 2.5 برابر درآمد امروز.

تنها منفی به حل و فصل است که سمت راست بود و نه قادر به دریافت یکی از آن اصول منصوب به هیئت مدیره. هر دو جفری اسمیت و گاوین Molinelli شد نامزد و خواهد شده اند بسیار عالی انتخاب با توجه به تجربه خود را در بهبود عملیات در موسس-led شرکت.

کن همراهی موسس و رئيس جمهور از 13D نظارت بر نهادی پژوهش و خدمات در فعالیت سهامداران و بنیانگذار و مدیر نمونه کارها از 13D فعال صندوق, صندوق های سرمایه گذاری است که سرمایه گذاری در پرتفوی فعال 13D سرمایه گذاری است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن