SpiceJet خلبان سرقت در اسلحه چپ خونریزی در نزدیکی IIT دهلی

این SpiceJet خلبان رفتن به فرودگاه در 1 هستم در ماشینبرجستهخلبان ماشین متوقف شد توسط برخی از 10 مردان در وسط ش

توسط ELEMENTORSITE در 15 خرداد 1399
SpiceJet Pilot Robbed At Gunpoint, Left Bleeding Near IIT Delhi

این SpiceJet خلبان رفتن به فرودگاه در 1 هستم در ماشین

برجسته

  • خلبان ماشین متوقف شد توسط برخی از 10 مردان در وسط شب
  • قبل از فرار یکی از مردان او حمله با چاقو
  • حادثه اتفاق افتاده در یک روگذر نزدیک به بمبی در جنوب دهلی نو
دهلی نو:

یک SpiceJet خلبان رفت و از طریق یک دلخراش تجربه بعد ماشین متوقف شد توسط برخی از 10 مردان در وسط شب در جنوب دهلی و او دزدیدند در زور اسلحه. قبل از فرار یکی از مردان او حمله با چاقو خروج خلبان خونریزی در یک روگذر نزدیک به انستیتو تکنولوژی هند در جنوب دهلی نو است.

عکس ها از خلبان خونین خودرو و یک حساب از این حمله شده اند به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. گزارش گفت: چند نفر به غارت شده در همان شیوه ای نزدیک بمبی-دهلی نو در روز های اخیر.

این SpiceJet خلبان, Yuvraj Tewatia که یک پرواز کاپیتان بود رفتن به فرودگاه در 1 هستم و در دفتر کار خود از خانه اش در فریدآباد.

با توجه به پلیس شکایت زمانی که او به یک روگذر در نزدیکی IIT دهلی پنج دو چرخ با حداقل 10 مردان در آنها مسدود شده در جاده ها و به اجبار متوقف شد ماشین خود را.

3n5ofjuc

این ماشین که در آن SpiceJet خلبان بود با مراجعه به دفتر قبل از او توسط یک باند بمبی در نزدیکی دهلی نو روگذر

آنها را محاصره و شکست ویندوز, شکایت گفت. کسی آمار خلبان بر روی سر خود را با یک تپانچه گرفتن آن گفت. مردان پس از آن ربوده وسایل خود و همچنین در زمان دور ₹34,000 که او حامل.

قبل از خروج آنها به او حمله کردند و با چاقو او را ترک خونریزی داخل ماشین. در تصاویری ویندوز از خونین خودرو دیده می شود شکسته و قطعات شیشه ای پراکنده بر روی صندلی.

خلبان موفق به تماس با پلیس پس از باند سمت چپ زیر که یک تیم پلیس وارد صحنه جرم.

ادعا شده است که این باند همچنین هدف دیگر ماشین ها در شب در این بخش از جاده در جنوب دهلی بالا بردن سوالات جدی در مورد ایمنی مسافران درگیر در خدمات ضروری میان coronavirus مستند زمانی که آنها به کار در شب.

یک مورد ثبت شده است, پلیس گفت:. South west Delhi ارشد افسر پلیس Devendra Arya کاهش یافته است به نظر.

پلیس دهلی سخنگوی MS Randhawa گفت: آنها با دریافت تنها یک شکایت تا کنون و در حال بررسی پرونده است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب