سهام سقوط در ادامه virus نگرانی بدتر از حد انتظار تعداد مدعیان بیکاری

یک عابر پیاده عبور می کند در مقابل بازار بورس نیویورک (NYSE) در نیویورک آمریکا در روز چهارشنبه 3 ژوئن 2020.مای

توسط ELEMENTORSITE در 5 تیر 1399

یک عابر پیاده عبور می کند در مقابل بازار بورس نیویورک (NYSE) در نیویورک آمریکا در روز چهارشنبه 3 ژوئن 2020.

مایکل ناگل | بلومبرگ | گتی ایماژ

سهام کاهش یافت و برای دومین روز پنج شنبه پس از انتشار ناامید کننده بیکاری در حالی که معامله گران دست و پنجه نرم با افزایش تعداد coronavirus موارد است.

میانگین صنعتی داو جونز معامله 200 امتیاز پایین تر و یا 0.8%. S&P 500 تضعیف 0.7% در حالی که شاخص Nasdaq Composite با کاهش 0.8%.

اضافی 1.48 میلیون آمریکایی ظ برای مزایای بیکاری در هفته گذشته وزارت کار گفت. اقتصاددانان در نظرسنجی داوجونز انتظار چاپ 1.35 میلیون. این علائم دومین هفتۀ متوالی است که تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده دادههای بدتر از انتظار است.

"مهم نیست که راه شما را در آن نگاه کنید بیش از یک میلیون بیکار است یک چیز بسیار بد" گفت: Mike Loewengart مدیر عامل استراتژی سرمایه گذاری در E-تجارت است. "آن را برخی از زمان برای باز کردن این آسیب ساختاری COVID موجب شده است تا در سراسر جهان است."

"در حالی که آن را قطعا ناراحت کننده روزمره سرمایه گذار باید مورد استفاده قرار گیرد به ادامه نوسانات بازار در این نقطه" Loewengart گفت.

آتی کاهش یافت و به صبح خود را پایین پس از اطلاعات منتشر شد. اما آنها به سرعت بهبود از آن سطح به ادامه ادعا می کند کاهش بیش از 700,000 هفته گذشته است.

پنجشنبه انتشار آمار در میان یک افزایش شدید در coronavirus موارد که بالا بردن سوال در مورد بهبود اقتصادی به ایالات متحده و کشورهای بازگشایی برای کسب و کار.

بیش از 45,000 جدید کروناویروس موارد تایید شده در چهارشنبه رکوردی که پیشی قبلی مارس 26 اوج با بیش از 9000 نفر به یک NBC News شمارش. متحده مانند تگزاس فلوریدا و کالیفرنیا و آریزونا را همه دیده اند عمده خوشه. نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات همچنین دستور داد بازدید از برخی از کانون متحده به قرنطینه برای 14 روز.

این تجدید حیات led Apple دوباره نزدیک برخی از فروشگاه ها در هوستون که در آن فشرده-واحد مراقبت تخت نزدیک به ظرفیت. آن همچنین باعث دیزنی به تاخیر در بازگشایی آن مستقر در کالیفرنیا پارک های فراتر از ژوئیه 17.

سهام شرکت هایی که سود از اقتصاد بازگشایی تحت فشار بودند. شرکت های هواپیمایی از جمله آمریکا و دلتا و ایران همه کاهش بیش از 2 درصد. نروژی کروز خط تضعیف 4.4%.

منفی عناوین فرستاده بازار به یک مارپیچ رو به پایین در روز چهارشنبه. شاخص Dow و S&P 500 و Nasdaq تمام شده خود را بدترین روز پس از ژوئن 11, سقوط بیش از 2 ٪ در هر.

"بازار شده است خوش بینانه است که اقتصاد در حال بازگشایی است و زندگی را تا حدودی به حالت عادی بازگشت اما این ویروس ممکن است ایده های دیگر" کریس Zaccarelli مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در مستقل مشاور داد گفت: در یک ایمیل. "بازار دوباره بدست گرفتار در تیراندازی افزایش تعداد Covid-19 موارد تجارت حمایت از تولیدات داخلی و سیاست است."

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به تعرفه های جدید در $3.1 میلیارد دلار صادرات از فرانسه و آلمان و اسپانیا و انگلیس با توجه به اطلاع از نماینده تجاری ایالات متحده منتشر شد سهشنبه شب. وظایف جدید در زیتون آبجو ماشین ها و کامیون ها را می توان تا 100%.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im