زنده به روز رسانی: تظاهرات و شورش های قومی و مذهبی در سراسر ایالات متحده به عنوان خشم جوش بعد از کشتن جورج فلوید

معترضان یک وسیله نقلیه در آتش در جریان اعتراض های پس از مرگ جورج فلوید خارج از ایسنا مرکز در کنار گرامیداشت صد

توسط ELEMENTORSITE در 10 خرداد 1399

معترضان یک وسیله نقلیه در آتش در جریان اعتراض های پس از مرگ جورج فلوید خارج از ایسنا مرکز در کنار گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک المپیک در مرکز شهر آتلانتا, گرجستان, ایالات متحده در 29 مه سال 2020 است.

Anadolu Agency

تظاهرات فوران در شهرستانها در سراسر ایالات متحده در واکنش به مرگ جورج فلوید در دست پلیس مینیاپولیس. درک چوین این افسر پلیس که فیلم برداری شده بود زانو در Floyd گردن دستگیر شد و به اتهام قتل عمد و غيرعمد در Floyd مرگ است.

تظاهرات ادامه داد: دوشنبه شب و اوایل صبح شنبه در شهرستانها از پورتلند به آتلانتا ، تظاهرات تبار به شورش در موارد متعدد با گارد ملی بسیج در برخی از شهرستانها.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در تظاهرات آوردن ایالات متحده این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

St. Paul شهردار می گوید جامعه می خواهد سه تن دیگر از افسران پاسخگو

12:39 p. m. و — St. Paul شهردار ملوین کارتر اذعان کرد "مشروع" درد و نا امیدی بیش از جورج فلوید مرگ در دست پلیس گفت: بسیاری از مردم در جامعه می خواهید سه تن دیگر از افسران پاسخگو باشند.

"ما باید در جامعه ما در حال حاضر تعداد زیادی از مردم از همه سنین و همه نژادها در تمام زمینه های که به دنبال دیدن یکی نیست اما چهار — چهار — از افسران درگیر در [جورج فلوید را] مرگ بود به طور کامل پاسخگو" گفت: Carter اولین بار در شهرستان آفریقایی شهردار.

کارتر گفت: "ما به عنوان یک جامعه باید همه چیز ما می توانید تصور کنید برای جلوگیری از این اتفاق دوباره" اما این تظاهرات خشونت آمیز در پاسخ نیست.

"بسیاری وجود دارد راه های بسیاری برای ما به کار با هم در یک شیوه ای سازنده که سبب جامعه ما به صحبت کردن با صدای بلند" او گفت:.

کارتر همچنین تشکر از مردم که افتخار فرماندار stay-at-home سفارشات در میان بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان کسانی که "تلاش ها منجر به صرفه جویی در زندگی در جامعه ما است." او خواست دیگران برای نشان دادن همان حس "با هم بودن و وحدت است."

"ما نمی خواهد قبول جورج فلوید مرگ اما ما نمی خواهد قبول تخریب جوامع ما, یا," او گفت:. "این دو ارزش آن دو گل در رقابت" او گفت:. "در واقع آنها یکی در همان است."

کومو سهام معترضان خشم آمریکا علیه خشونت

درگیری معترضان با نیروهای امنیتی آنها را جمع آوری برای یک تظاهرات در برابر پلیس به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس در بارکلیز سنتر در نیویورک, ایالات متحده آمریکا در 29 مه سال 2020 است.

Anadolu Agency

12:12 p. m. و — رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو خطاب به بروکلین تظاهرات که فوران در شب جمعه بیش از مرگ جورج فلوید و گفت که او "سهام خشم در این اساسی بی عدالتی" در حالی که اصرار در برابر تظاهرات خشونت آمیز.

"ما یک بی عدالتی در سیستم عدالت کیفری است که شنیع" کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه. "این نام را تغییر دهید. اما رنگ نمی کند" کومو گفت. "و این واقعیت دردناک از این وضعیت است. و آن را فقط 30 سال است. آن است که این ملت در تاریخ تبعیض و نژاد پرستی قدمت صدها سال است."

کومو گفت که خشونت که شکست در جریان تظاهرات شب گذشته "تحت الشعاع عدالت پیام" و اجازه می دهد تا مردم را به استفاده از آن به عنوان یک قربانی. "این اجازه می دهد تا مردم را به بحث در مورد خشونت به جای صادقانه در مورد وضعیت که منجر به خشونت" او گفت:.

شیکاگو آماده برای چندین تظاهرات در این آخر هفته

11:58 p. m. و — شیکاگو است که فرح برای چندین راهپیمایی در این آخر هفته و پلیس در حال کار با معترضان به نگه داشتن این تظاهرات مسالمت آمیز با توجه به بیانیه ای از شهردار شیکاگو ،

این شهرستان گفت: پلیس شیکاگو بخش کار با تجمع سازمان برای برنامه ریزی مسیرهای امن برای ماه مارس است. شیکاگو نیز برای محدود کردن برنامه های پارکینگ و توصیه می شود رانندگان در نظر گرفتن مسیرهای جایگزین و یا حمل و نقل عمومی به منظور جلوگیری از مرکز شهر به منطقه ای که در آن راهپیمایی برگزار خواهد شد.

شهردار شیکاگو لری Lightfoot صحبت در مورد مرگ جورج فلوید روز جمعه گفت که "سیاه بودن در آمریکا نباید حکم اعدام."

"این غیر ممکن است برای من به عنوان یک زن است که هدف آشکار نژادپرستی بیش از این دوره از زندگی من را به کشتن جورج فلوید شخصا" او گفت:. "همسرم که مرد فقیر التماس برای زندگی خود و توانایی تنفس و سپس به تماشای زندگی او را ترک وجود دارد در خیابان احساس می کنم, عصبانی, من احساس می کنم بیمار و طیف وسیعی از احساسات دیگر همه در یک بار."


Lightfoot اولین زن و اولین همجنسگرا فرد به عنوان شهردار شیکاگو.

NYPD دستگیری بیش از 200 نفر پس از بروکلین, اعتراض یک فرد به اتهام اقدام به قتل

معترضان برگزاری یک غول بنر خواندن جورج فلوید خارج از مرکز بارکلیز. صدها نفر از معترضان ساخته شده راه خود را به سمت مرکز بارکلیز در بروکلین به نشان دادن در برابر خشونت پلیس در پی جورج فلوید مرگ در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس

اریک مک گرگور

11:45 p. m. و — NYPD گفت: آنها بازداشت بیش از 200 نفر در شب جمعه در جریان اعتراض در بروکلین با حضور بیش از 3000 شدند.

NYPD کمیسر درموت شیا گفت: "بی شماری" افسران صدمه دیده است از جمله یکی که از دست دندان در طول مبارزه و دیگری که با ضربه آجر. یک نفر دستگیر شد و به اتهام اقدام به قتل ماموران پس از پرتاب کوکتل مولوتف به یک اشغال ماشین پلیس با توجه به شیا.

افسران بهبود اسلحه گرم و پنجه بوکس از معترضان. فیلم در رسانه های اجتماعی نشان می دهد یک افسر پلیس NYPD با خشونت هل دادن یک زن جوان به زمین در بروکلین. NYPD گفته است که بررسی آنچه اتفاق افتاده است.

مینیاپولیس شهردار می گوید افراد درگیر در خشونت هستند و نه از شهر هشدار همه گیری هنوز یک بحران

11:06 p. m. و— مینیاپولیس شهردار یعقوب فری گفت: معترضان که در حال افزایش خشونت در مینیاپولیس نیست ساکنان شهر هستند اما در آینده از خارج از شهر.

فری گفت: این تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید و coronavirus همه گیر هستند "دو بحران ساندویچ در بالای یکدیگر" و از مردم خواست در خانه بمانند و جلوگیری از آسیب رساندن به کسب و کار است که به ویژه مهم در این بیماری همه گیر.

"این است که دیگر مورد اعتراض این است که دیگر مورد بیان کلامی این است که در مورد خشونت و ما نیاز به مطمئن شوید که آن متوقف می شود," او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

مینه سوتا فرماندار محکوم 'سازمان یافته تلاش برای بی ثبات کردن جامعه مدنی' صحبت می کند با پنتاگون

10:56 صبح ET — مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz گفت که او تا به طور کامل بسیج گارد ملی برای اولین بار در تاریخ دولت در پاسخ به ادامه ناآرامی های اجتماعی بیش از مرگ جورج فلوید.

Walz گفت: "صحبت گسترده" با وزیر دفاع علامت Esper به عنوان به خوبی به عنوان رئیس ستاد مشترک ارتش علامت Milley و دریافت وضعیت خود گزارش در مورد ناآرامی های اجتماعی در سراسر ایالات متحده

Walz اذعان کرد "مشروع خشم و عصبانیت است که پس از آنچه که جهان شاهد در قتل جورج فلوید" اما محکوم شورش است که او به عنوان یک "سازمان یافته تلاش برای بی ثبات کردن جامعه مدنی است."

یک مرد در برابر یک عضو گارد ملی امنیت منطقه پس از اعتراض به مرگ در مینیاپولیس بازداشت پلیس آمریکایی مرد جورج فلوید در مینیاپولیس, مینه سوتا, ایالات متحده, مه 29 سال 2020 است.

لوکاس جکسون | ایسنا

"شب گذشته مسخره است از تظاهر این است که در مورد جورج فلوید مرگ و یا بی عدالتی و یا تاریخی صدمات به جوامع ما از رنگ" Walz گفت: "از آنجا که جوامع ما از رنگ و جوامع بومی را در جبهه مبارزه با دست به دست به صرفه جویی در کسب و کار است که در زمان نسل به ساخت."

Walz گفت: سربازان گارد ملی گرفته بود آتش و برخی از افراد تا به حال ساخته شده است دستگاه های منفجره دست ساز.

"وضعیت در مینیاپولیس است که دیگر به هیچ وجه در مورد قتل جورج فلوید," او گفت:. "این است که در مورد حمله به جامعه مدنی القای ترس و اخلال ما در شهرهای بزرگ."

Walz گفت: تظاهرات مسالمت آمیز برگزار خواهد شد بعد از آن شنبه و مقامات را با استفاده از تمام منابع در اختیار خود را به مطمئن شوید که آن تظاهرات را می توانید با خیال راحت.

"امروز خواهد بود یک بیان است که غم و اندوه از دست دادن جورج فلوید" Walz گفت. "وجود خواهد داشت مشروع ورزش از متمم اول قانون اساسی حقوق. هر فرد در این اتاق قرار داده خواهد شد تمام این منابع ما در حال صحبت کردن در مورد برای محافظت از حق خود را به انجام است که برای محافظت از حق خود را به جمع آوری به عنوان جامعه."

او همچنین صحبت در مورد چگونه دولت است که در ادامه به دست و پنجه نرم کردن با کروناویروس به عنوان منابع منحرف هستند برای پاسخ به این زمان ناآرامی. "ما هنوز در وسط یک بیماری همه گیر و گذشت از 1 ، 000 مرگ و میر دیروز," او گفت:.

مینه سوتا گارد ملی استقرار نیروهای بیشتر به شهرهای دوقلو

معترضان با پلیس در خارج از کاخ سفید در واشنگتن دی سی در اوایل مه 30 سال 2020 در طول یک تظاهرات در بیش از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک پلیس سفیدپوست به زانو در گردن او برای چند دقیقه.

اریک BARADAT

8:30 am ET — مینه سوتا گارد ملی افزایش یافته است و قدرت آن توسط 1,000 سربازان به حمایت از سوی مقامات غیر نظامی در شهرهای دوقلو از مینیاپولیس و سنت Paul آوردن مجموع 1,700 با توجه به بیانیه ای از گارد.

سربازان شده اند اسکورت مینیاپولیس آتش نشانی تیم و تامین امنیت در ترافیک نقاط کنترل در حمایت از دولت افسران گشت. نگهبان گفت: "آماده برای محافظت از زندگی و حفاظت از اموال و برقراری نظم است."

در یک شبانه کنفرانس مطبوعاتی مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz گفت: او را درک خشم بیش از کشتن جورج فلوید اما محکوم شورش به عنوان "تهدید کننده زندگی" نامیده می شود و برای افرادی که به خانه بروم.

آتلانتا منطقه تحت وضعیت اضطراری به عنوان فرماندار خواستار گارد ملی

افسران پلیس در برخورد با معترضان در تظاهرات بیش از مینیاپولیس مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس در 29 مه سال 2020 در آتلانتا ،

الیاس Nouvelage

8 p. m. و — گرجستان-رژیم صهیونیستی. برایان کمپ با اعلام وضعیت اضطراری برای Fulton County پس از کسب و کار بودند غارت و تخریب در مرکز شهر آتلانتا از جمله College Football Hall of Fame.

کمپ گفت که او اعلام وضعیت اضطراری و فعال به عنوان بسیاری از 500 گرجستان سرباز گارد ملی در درخواست از شهردار آتلانتا Keisha پایین. این نیروهای نظامی برای کمک به اجرای قانون محلی به "رام کردن فعالیت های غیر قانونی و بازگرداندن صلح است."

کالج, فوتبال, سالن از شهرت منتشر شد بیانیه ای در حمایت از جورج فلوید خانواده و تظاهرات مسالمت آمیز اما گفت: "ما دل به دیدن آسیب به شهر ما و سالن از شهرت" با توجه به بیانیه ای که توسط ان بی سی وابسته WXIA.

سی ان ان دفتر مرکزی جهانی است که در آتلانتا هدف قرار داده بود توسط جمعیت که مخدوش اخبار شبکه آرم و شکست را به ساختمان.

پورتلند شهردار اعلام وضعیت اضطراری

معترضان کشف مرکز عدالت پس از ویندوز به شکست در پرتلند سنگ., در 29 مه سال 2020 و پس از یک شب زنده داری برای جورج فلوید.

الکس میلان تریسی/Sipa از طریق AP تصاویر

7:00 am ET — پورتلند شهردار تد ویلر با اعلام وضعیت اضطراری پس از تظاهرات خشونت تبدیل شد اواخر جمعه شب و شنبه صبح.

ویلر اعمال مقررات منع رفت و آمد سرشار باقی مانده است در اثر تا 6 a. m. PT شنبه و رزومه در 8 p. m. PT.

تظاهرکنندگان به آتش داخل Multnomah County دادگستری مرکز این شهرستان, مرکز شهر, با توجه به محلی NBC وابسته KGW8. پلیس با استفاده از گاز اشک آور و فلش چتری برای پراکنده کردن مردم است.

ویلر را محکوم کرد شورش و خواستار تظاهرات صلح آمیز است.

صدها نفر از افراد دستگیر شده در هوستون

معترضان در طول یک تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک پلیس سفیدپوست kneeled در گردن او برای چند دقیقه در هوستون تگزاس در 29 مه سال 2020 است.

علامت فلیکس | گتی ایماژ

4:15 am ET — نزدیک به 200 نفر در هوستون دستگیر شده اند برای شرکت در آنچه پلیس به نام "غیر قانونی مجامع."

بسیاری از بازداشت شدگان را متهم به مانع جاده, پلیس گفت:. چهار پلیس و دفاتر و دچار جراحات جزئی و 8 گروه وسایل نقلیه آسیب دیده بودند.

پنتاگون گزارش می دهد نیروهای پلیس در حالت آماده باش برای استقرار مینیاپولیس

1:50 am ET — وزارت دفاع نیز دستور داد چند وظیفه فعال پلیس نظامی واحد برای آماده شدن برای اعزام به مینیاپولیس است که گریبانگیر توسط تظاهرات و شورش در پی قتل جورج فلوید گزارشی در دست پلیس است.

سه نفر مستقیم با آگاهی از این وضعیت به اسوشیتد پرس گفت که سربازان در فورت براگ در کارولینای شمالی و فورت درام نیویورک سفارشات برای استقرار در عرض چهار ساعت شود. سربازان در فورت کارسون ایالت کلرادو و فورت رایلی کانزاس دستور داده شده است به آماده شدن برای استقرار در عرض 24 ساعت با توجه به AP را منابع.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک تماس تلفنی از دفتر بیضی پنجشنبه خواسته وزیر دفاع علامت Esper برای توسعه گزینه نظامی برای سرکوب ناآرامی ها در مینیاپولیس اگر تظاهرات ادامه به مارپیچی خارج از کنترل یک مقام ارشد پنتاگون رسمی بود که در این تماس گفت: AP. مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین نیز روز پنجشنبه تماس بگیرید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن