4 کمدی برای تماشای اگر شما در حال حاضر در دست 'Schitt نهر'

این "Schitt نهر" سری آخر پخش یک ماه پیش (مگر اینکه شما تنها به تماشای "Schitt نهر" در Netflix بکشد که در این ص

توسط ELEMENTORSITE در 19 اردیبهشت 1399

این "Schitt نهر" سری آخر پخش یک ماه پیش (مگر اینکه شما تنها به تماشای "Schitt نهر" در Netflix بکشد که در این صورت شما باید بسیار به دنبال به جلو به هنگام فصل شش در دسترس می شود) و من هنوز در عزاداری. در طی شش فصل این کانادایی سریال در مورد آنچه اتفاق می افتد زمانی که فوق العاده غنی رز خانواده از دست دادن همه چیز و مجبور به زندگی در متل یک شهر—عنوانی Schitt نهر—که آنها یک بار خریداری شده به عنوان یک تولد هدیه تهوع شده است قسمت مساوی خنده دار و قلب گرم شدن کره زمین. آن را ماهرانه راه می رفت خط بودن طنزهای پر از شادی تا کنون که بدون اجازه خود را دریافت saccharine. از آن خواهد شد به شدت از دست رفته. و هنوز امید وجود دارد! اگر چه هیچ چیز واقعا می تواند جایگزین این نشان می دهد وجود دارد دیگر کمدی وجود دارد که ممکن است درد حتی فقط یک کمی.

اگر چه من می خواهم برای پیدا کردن مقدار زیادی از "Schitt نهر" طرفداران که در حال حاضر به تماشای "Parks and Recreation" من می خواهم بی مبالات اگر من نمی یاد مردم چگونه از نزدیک مربوط به این دو کمدی هستند. مانند "Schitt نهر," "پارک ها و Rec" است احمقانه هوشمند کمدی با تعداد زیادی از قلب است. شما بلافاصله در عشق سقوط با لسلی Knope (Amy Poehler) و همکاران او در پارک ها و Rec بخش در پونی, Indiana. صحبت از پونی اگر شما عاشق شهر های کوچک حواس پرت پرنیان موجود در Schitt نهر جرات میگویم "پارک" در واقع می کند که بهتر است ؟ در بالای همه این اگر مورد علاقه خود را بخشی از "Schitt نهر" بود رام-com احساس آن ارائه شده با تشکر از دیوید (Dan Levy) و پاتریک (Noah Reid) و الکسیس (آنی مورفی) و تد (داستین میلیگان), oh boy, فقط صبر کنید تا Lelise دیدار بن وایت (Adam Scott). اگر شما فکر می کنید شما انجام شد گریه اشک شادی بیش از یک طنزهای شما در اشتباه بودند.
جریان در Netflix بکشد

شما در حال حاضر در دست داود و الکسیس استدلال بیش از کسانی را که به قتل نیز عشق ورزیدن به یکدیگر عمیقا ؟ اجازه دهید من به شما معرفی یکی دیگر از مجموعه ای از خواهر و برادر که نیست زندگی بهترین زندگی خود را همیشه همراه, اما به اشتراک گذاشتن یک محبت عمیق برای یک دیگر: دیدار کری و بروک Dubek (درو Tarver و Heléne نیویورک). نوجوان خود برادر تعقیب (مورد واکر) می شود ویروسی موسیقی احساس آنها را حتی بیشتر آگاه از نقایص خود را به عنوان بزرگسالان است. تلاش آنها برای کمک به تعقیب حرکت جدید خود را-شهرت یافت در حالی که همچنین تلاش برای به دست آوردن زندگی خود را با هم. معمولا آن را یک فاجعه در بهترین راه ممکن است.
جریان در Comedy Central برنامه و تقاضا در

مانند "Schitt را نهر" "دری دختران" است که بسیار آگاهانه و با تنظیم آن است. این کمدی انگلیسی به شرح زیر چهار دبیرستان دختر و یک مرد خود عموزاده که تمام (بله تمام) حضور در یک مدرسه کاتولیک در دری ایرلند شمالی در طول 1990s در پایان دم از مشکلات است. طنز بسیار تیره تر از "Schitt نهر" اما طبقه کارگر شهر و از آن راه زندگی احساس آشنا و حتی زمانی که دختران در تضاد هستند به عنوان آنها به هتاک, نوجوانان, shenanigans, شما می دانم که آنها توسط خود دوستی است.
جریان در Netflix بکشد

Unbreakable Kimmy Schmidt

یکی از حلقههای "Schitt نهر" است که این ماهی خارج از آب چارچوب است. چه تلویزیون شخصیت بیشتر از یک ماهی خارج از آب از Kimmy Schmidt (Ellie Kemper) که حرکت می کند به شهر نیویورک پس از به گروگان گرفته شده در یک فرقه 15 سال ؟ اگر چه او یک دلخراش منبع داستان Kimmy که هیچ اگر نه مثبت به دنبال پیدا کردن شادی در جهان است. در مقایسه با "Schitt را نهر" "Kimmy Schmidt" تسمه جوک های شما در یک سرعت باور نکردنی و هوشمندانه خود را پاپ منابع فرهنگ یک چیزی را ببین. اگر چه لحن نشان می دهد متفاوت است, آن را همیشه سرگرم کننده به تماشای کسی که سعی کنید به شکل یک جهان که در آن آنها نمی به طور کامل احساس در خانه.
جریان در Netflix بکشدtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب